Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Nqko 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?

Публикувано от obyrkana 
ann
Re: Nqko 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?
17-04-2006 - 12:11:28
Ами нали аз точно това пуснах като "добра новина" преди седмица или повече и цитирах по-горе. Евробанк= Пиреос
Анонимен потребител
Re: Nqko 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?
17-04-2006 - 12:20:31
така де. Реших да го пусна и в тази тема. Ти го писа в темата за заеми без доказване на доход
не сам чувал за тях

но ако искате безплатна консултация проверете в www.creditbg.com

те не отпускат кредит но ви дават безплатен савет и помощ при избирането на кредита. smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Nqko 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?
19-04-2006 - 08:33:13
ами то това чудо не прехвърли на едно друго - дето не са си дали много зор да го напишат на български.

Качеството на логотата на банките най-отдолу на страницата не ми се коментира. Не видях никъде да пише че е безплатно.

Quote

Достъпвайки този сайт и съдържащите се в него материали и информация, Вие приемате, че сте прочели, разбрали, и сте се съгласили с условията за ползване на сайта на NewEstatesBg и CreditBg.
Тези условия никъде не ги намерих.
Imam edin vupros otnosno tazi tema. Jiveja v Ispanija i ot tri mesetza se opitvam da vzema credit za zakopuvane na kushta v bg. Nai nakraja mi otpuskat kredit no za po malka suma ot tazi kojatomi trjabva. V4era edin moi poznat mi spomena za Direct Credit i az se obadih da proverja kak stojat neshtata. okazase 4e mi davat pove4e pari,na vsi4ko otgore mi otgovoriha za edin den i mi kazaha 4e moje da se izpovjada zdelkata za njakolko dena...4estno kazano dosta stranno i prekaleno hubavo zvu4i i ne znam kakvo da pravja.Da ne se okajat firma fantom?ili puk ot tezi deto ti prodavat imota bez da razberesh?

Molja za pomost

Mersi,
sad smiley
DCB Slujitel
Re: Nqko 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?
08-05-2006 - 10:52:04
Az rabotq v tova drujestvo i dori znam za koi slu4ai stava duma. Nie nqma da vi vzemem imota. U4redqva se ipoteka vyrhu vashiqt imot, no sobstvenosta si ostava vasha i vie mojete da operirate s nego kakto vseki drug. Ako reshite da go prodavate ili prehvyrlqte trqbva da si pogasite zadyljenieto, za da ne se prehvyrli tejesta na sledvashtiq sobstvenik.

Ako vie ste korektni s nas i nie shte bydem korektni s vas. Pri sy6tiq tozi vash priqtel vie mojete da se zapoznaete s proekto dogovora i da precenite, dali tozi variant vi ustroiva ili ne.

Ako imate oshte vyprosi pishete.

Shte vi otgovorq

Re: Nqko 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?
08-05-2006 - 10:57:03
"Ako vie ste korektni s nas i nie shte bydem korektni s vas."
Това ми звучи доста заплашителноsmiling smiley Намеквате , че в определени случаи не може да се разчита на коректност то ваша страна, така лиsmiling smiley
Анонимен потребител
Re: Nqko 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?
08-05-2006 - 11:03:02
ето тава сега им прави чест на Direct Credit Bulgaria.
Идва човека и казва - аз съм еди кой си и т.н. и излага позицията на Direct Credit Bulgaria.
Do slujitelya na DCB

1. V chiya polza e ipotekata, vacha ili na bankata
2. Koi otpuska kredita - Vie ili Bankata
3. Koya e Bankata
4. Kade ima publikuvan godichen otchet i balans na DCB, na saita vi nyama
5. Taksata upravlenie, koyato e 0.5 godichno sled parvata godina varhu ostataka li e ili varhu zaetata suma
6. Kak stoyat nechtata sas zastrahovkata - za chiya smetka e, ako e zadaljitelna
7. Dogovoreniyat lihven pct fixiran li e absolutno ili se izchislyava na bazata na nechto i moje da varira.
8. Sachtiyat vapros /makar i ne osobeno smislen.../ za procenta za predsrochno pogasyavane.

Blagodarya predvaritelno
DCB Slujitel
Re: Nqko 4uval li e ne6to za Direct Credit Bulgaria?
08-05-2006 - 12:38:53
1. V chiya polza e ipotekata, vacha ili na bankata
Ипотеката е в полза на дружеството.

2. Koi otpuska kredita - Vie ili Bankata
Кредита се отпуска от нас, нямаме никакво касателство с която и да е банка. Сметките на дружеството са в Първа инвестиционна, но от това не произтича нищо повече. Вместо нея можеше да е коя да е банка в БГ
3. Koya e Bankata
Ресурсът, които се ползва е от чуждестранни инвеститори и идва от вън

4. Kade ima publikuvan godichen otchet i balans na DCB, na saita vi nyama
Нямаме публикуван годишен отчет където и да било.

5. Taksata upravlenie, koyato e 0.5 godichno sled parvata godina varhu ostataka li e ili varhu zaetata suma

0,5 се изчислява на базата на остатъчната главница и се дължи в началото на годината

6. Kak stoyat nechtata sas zastrahovkata - za chiya smetka e, ako e zadaljitelna

Застраховката е задължителна и е за сметка на клиента.

7. Dogovoreniyat lihven pct fixiran li e absolutno ili se izchislyava na bazata na nechto i moje da varira.

Лихвеният процент е фиксиран, не е плаващ и няма клауза за неговата промяна

8. Sachtiyat vapros /makar i ne osobeno smislen.../ za procenta za predsrochno pogasyavane.

% за предсрочно погасяване е или 3% или 5% и зависи от лихвения план, които сте избрали. Той се изчислява на остатъчна главница.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход