Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

финансиране на 120% от ПИБ

Публикувано от Анонимен потребител 
Анонимен потребител
финансиране на 120% от ПИБ
06-04-2006 - 09:53:43
Вчера се рових из сайтовете на банките и попаднах на това:
www.fibank.bg/inside.php?parent=22
Quote

% на кредитиране - до 120% от пазарната оценка на недвижимия имот, служещ за обезпечение.

Та каква стана тя - уж щяха да налагат ристрикции за 30% самоучастие пък вече не на 100% както Пощенска, ами на 120% се появи кредитиране
до Тинки Уинки - това което го няма на сайта е, че става въпрос за различна лихва ако си на 120%. :-) стандартната им оферта е до 70% от там насетне има два прага - на 90% и на 120% като жсеки съпроводен с по-висок процент. :-) останалото е маркетинг шум.. :-) иначе доста банки действат макар и не толкова явно по тоя принцип, просто ти дават лесно потребителски кредит за ремонт и довършителни дейности или пък кредитна карта с висок лимит. все пак имат размер отпуснати кредити да гонят и те..
Re: финансиране на 120% от ПИБ
04-07-2006 - 22:35:40
Какво беше това предишното?
И на мен не ми се вижда много реално, но е факт, че в ДСК ме посъветваха да си увелича сумата за овърдрафт (до 5 000 лв), вместо да си пускам документи за потребителски кредит. А и сега с тия кредитни карти скубят хората с 18 % годишна лихва. Защо да дават потребителски за 10-11 %? confused smiley confused smiley confused smiley
Re: финансиране на 120% от ПИБ
03-08-2006 - 15:46:05
Всичко е маркетингов трик, попринцип може да се достигне 100%, но си има и своята цена, клиента сам преценява дали да я плати.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход