Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ФИНАНСОВ ЛИЗИНГ - недвижими имоти

Публикувано от DAM Leasing 
Звучи екзотично за пазара на имоти в България, но чрез финансов лизинг могат да бъдат преодолени много от дискутираните във форума проблеми.

Облекчени условия за финансиране на:
- новорегистрирани фирми;
- физически лица;
- чужди граждани;
- български граждани, живеещи в чужбина.

за повече информация:

тел. 989-17-14
deruik_leasing@mail.bg
Анонимен потребител
Re: ФИНАНСОВ ЛИЗИНГ - недвижими имоти
14-03-2006 - 11:57:42
е дай някое сайтче да попрочетем за какво става въпрос, да имаме база за сравнение дето се казва
OK, съгласен съм. Ръста при финансовия лизинг на недвижими имоти за последното тримесечие на 2005 г. е изключителен - 160% и цифрите говорят сами. Би ли ми пуснал mail за по-подробно разяснение на параметрите при които сключвате договор.
сайта е under construction !!!

Ориентировъчните условия ще Ви бъдат изпратени по е-mail.


DAM Leasing,
ОК, явно успя да събудиш интерес с темата ис ! Но защо е тази потайност ?!
Не виждам никакъв проблем да се постне един обзорен материал, пък нека си има и някакви неуточнени параметри, които да подлежат на лично договаряне или да се регулират от някакви показатели !

Пък за да няма двусмислия, вземи обясни още от сега на хората, какви са разликите между оперативния и финасово обвързания лизинг, че ад не стане после някоя грешка !!

Няма нищо лошо, след като си вещ в дадена област, чрез форума да помогнеш на мнозина да си задълбочат познанията по въпроса ! Сега за подробности ще те попитам тези, които така и така са в час, а тези които не знаят нищо за лизинга (в което няма нищо лошо) могат и смутено да подвият опашки.

Пък ако от всичко това и бизнес излезе - лошо няма !
Подкрепям призива, и ако може да включиш калкулатор, за да не се окаже че имате и "екзотични" методи за изчисляване на лихва.
Извини подозрителноста, ама имам лош опит (не личен естествено) с именно "лизингови" дружества, и не само де, но банките ги вкараха в някакви регулации поне за ГПР, та вече не могат шикалкавят
Naceff,
наистина ли те интересуват тези неща? Разлики финансов-оперативен и т.н
Щото ако да, да ти ги пусна на е-маил, правила съм такива съпоставки. А има и кратки такива на много места в нета, като на сайтовете на лизинговите др-ва на Хеброс и Булбанк ако не греша
ann, здравей,

Аз ги знам тези работи, но ми е правило впечатление, че много често, дори разни хора, които имат досег със стопанска дейност не знаят за съществуването на различни видове лизинг.
И в това не намирам нищо лошо или срамно.
Просто трябва да се чете и да се иска информация.
Да не говорим, че влезеш ли веднъж поне повърхностно в темата, започват да излизат още маса въпроси.
Юридически аспекти, особено собствеността !
Да не говорим за осчетоводяванията на лизинг, остави ! Е, тези неща са важни за фирмите основно.

Аз за съжаление нямам на разположение готов материал. Ако имаш нещо кратичко, но систематизирано, пусно го във форума, моля те!.
Тези неща трудно се помнят ако не са ти често на главата, но прочете ли го човек, поне остава д асвети някаква лампа в главата :-))))
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход