Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Няма изненада

Публикувано от mobiman 
Re: Няма изненада
08-05-2008 - 01:40:02
Quote

ВСЕКИ ДЕН в София колко сделки се изповядват? Знам, че нямаш но се чудих след като незнаеш и дори не живееш в България, защо коментираш без изобщо дори да има от кой да се осведомиш?
Сделките в моята агенция не съм ги коментирал никога, но те са само капка в морето
Писах го в друга тема, но и тук ще те подканя - посочи някакви параметри по броя на сделките, не ни интересува за цяла София. Казвай само при теб как е, аз ще ти повярвам!
Не си убедителен с общите приказки! А лошите (куку, Асен и т.н.) успяват да посеят семето на съмнението и доста добре го подхранват.
Имам свободни парици и НИ бяха единия от начините за инвестиция!
С постовете си "лошите", почти ме отказаха от тия мераци...
Вие "добрите" пишете много лековато, неубедително, повърхностно и заядливо.
Моля ви, постарайте се малко повече!
Re: Няма изненада
08-05-2008 - 02:02:44
Ето и положението в САЩ за 1Q /2008:

ЦЪК
Re: Няма изненада
08-05-2008 - 03:29:55
Продавач, погледни статистиката, кредитите намаляха тази година.

За да е вярно твърдението ти че си затрупан от сделки и едва ли не имаш повече работа от миналата година при по-високи цени (според теб) и при отлива на чужденците от Бг излиза че много българи отнякъде са намерили много пари (не от кредит защото кредитите намаляха) точно в началото на тази година след като по-рано не са ги имали или ако пък са ги имали са били според тебе достатъчно прости да не купят на 'евтиното' и сега са се юрнали да купуват на суперскъпото.

Разбираш ли се колко си несъстоятелен?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-05-08 03:31 от kuku987.
Re: Няма изненада
08-05-2008 - 03:33:25
Продавач,

хубаво е някой от време на време да поизчиства въшките и кърлежите докато не са уморили жертвата си и себе си с нея.
Re: Няма изненада
08-05-2008 - 05:21:35
Не разбира,с напудрения си изискан стил на изразяване на нищото,започвам да си мисля ,дали Евгени Минчев не се е захванал с НИ. :}
Re: Няма изненада
08-05-2008 - 08:33:11
avatar
jikev Написал:
-------------------------------------------------------
> Не си убедителен с общите приказки! А лошите
> (куку, Асен и т.н.) успяват да посеят семето на
> съмнението и доста добре го подхранват.
> Имам свободни парици и НИ бяха единия от начините
> за инвестиция!
> С постовете си "лошите", почти ме отказаха от тия
> мераци...
> Вие "добрите" пишете много лековато,
> неубедително, повърхностно и заядливо.
> Моля ви, постарайте се малко повече!
>


Аз си мислех, че фактите са най-убедителни, но явно за пореден път се потвърждава факта, че всеки вижда и чува това, което иска за другото е сляп и глух. Аз не съм чичо сам да казвам кой е добър и кой е лош всеки сам си преценява и вярва на който иска аз не държа да убеждавам никого в нищо. Форума е свободна зона и е подходящ и за душевен одушник за съжалениеsad smiley Щом смяташ, че аз се заяждам...успех ти желая, конкретни анализи и достоверни прогнози във форума не правя, а освен това тук има достатъчно хора, които са на светлинни години от недвижимите имоти, но пък звучали "убедително" - безмълвен съм признавам moody smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Няма изненада
08-05-2008 - 08:35:44
jikev jikev много си го загазил ти много - А лошите (куку, Асен и т.н.) успяват да посеят семето на съмнението и доста добре го подхранват.
Имам свободни парици и НИ бяха единия от начините за инвестиция!
С постовете си "лошите", почти ме отказаха от тия мераци...
Вие "добрите" пишете много лековато, неубедително, повърхностно и заядливо.
Моля ви, постарайте се малко повече!
ТИ СИ ******* ИНВЕСТИТОр ЩОм ВЗИмАШ ИНВЕСТИцИОННИ рЕШЕНИЯ ОТ АНОНИмНИ ФОрУмИ НЕ СЕ чУДИ ПОСлЕ КАТО ТИ ИЗГЪрмЯТ ИНВЕСТИцИИТЕ!!!И КАТО СИ ПОмИСлЯ чЕ 80% ОТ ИНВЕСТИТОрИТЕ В бГ СА КАТО НЕГО!!!СмЕШНА ДЪрЖАВА С ОЩЕ ПО СмЕШНИ ИНВЕСТИТОрИ!!!!!!

:} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-08 08:39 от Продавач.
Re: Няма изненада
08-05-2008 - 08:45:06
avatar
Kara Написал:
-------------------------------------------------------
> Не разбира,с напудрения си изискан стил на
> изразяване на нищото,започвам да си мисля ,дали
> Евгени Минчев не се е захванал с НИ.


Май не съм чел твое мнение различно от заяжданеsad smiley Много пада нивото на форума за ужас на всички и за радост на тези, които го причиняват. Кара успех в живота ти желая и гледай по-ведро на него.


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Няма изненада
09-05-2008 - 17:52:31
Julius, свил се е, щото не потребяват- както след 11 септември. Ще видим дали ще се запази тенденцията...

Иначе ми се струва нелогично имотната лудост да продължи безкрай в България.
Re: Няма изненада
09-05-2008 - 18:04:07
Свил се е, заради слабия долар. На хамериканците не им пукаше много като курса на долара тръгна надолу, защото знаеха че това ще им намали дефицита



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-09 18:05 от madcat.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход