Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нов рекорд при жилищните кредити

Публикувано от Cecoo 
верига 70+
31-01-2008 - 09:02:38
avatar
rage_against Написал:
-------------------------------------------------------
> според мен Продавач не е брокер на недвижими
> имоти.
> съдейки по поведението му до момента, по-скоро има
> няколко наследствени ниви в Злокучене и е продал
> част от тях на тук присъстващи форумци.
> разбира се това го е направил под друг ник във
> форума и вероятно на лични съобщения:
> "аз не пиша във форума, но много на далавера мога
> да ти продам земя в Куртово Конаре, Злокучене,
> Курново..."
> според мен Продавач има собствено мазе на Шишман
> или Гурко и продава цигари и швепс на случайни
> минувачи...


Рейдж :crazy: хайде недей да ми съдиш пък толкова поведението. Ако си от Злокучене, Чепръчене, Горно нанадолнище или Мало Конаре аз не съм имал ниви там clap:
Според мен аз имам няколко клекшопчета на Гурко и даже съм сигурен че момчето, което сваляше минаващите баби по улицата беше ти...ти какво работиш бе Рейджsmiling smiley?
Аз не съм брокер работя под прикритие към българаския филиал на ЦРУ - а само се представям за брокер за да мога да влизам в къщите на хората и да поставям подслушвателни устройства.
Веригата клекшопове от ул.Гурко и Шишман до площад Македония скоро ще ги продавам на Рейдж, който иска да изкупи моя дял за да направи верига еротични магазини за дами 70+... winking smiley

Рейдж пич не се заяждай с мен :!:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
аман от комплекси
31-01-2008 - 09:14:25
avatar
goro Написал:
-------------------------------------------------------
> Не знам колко съм активен и напорист тук продавач.
> И за в бъдеще съм сигурен, че е невъзможно да
> стане - считам, че участието ми в този форум беше
> повече от достатъчно, а съм минал тинейджърската
> възраст.
> Но ми беше драго, да почета, а и в някаква степен
> да се ограмотя от Асен, Явор, Хуба-Буба, така
> недолюбвания куку и им благодаря.
> И ако си спомняш - дори предложих бас на Асен, че
> няма да отговориш на въпросите!



А ако отговоря и загубиш баса аз ще спечеля ли нещо? Ако съотношението е 20 към 80 при мен ще се успокоиш ли?



> Че не сме колеги е повече от ясно! Ако приемах за
> колега всеки който е продал един два апартамента в
> живота си трябваше да се замонаша.

Приятелю запази си замочуствието и опитите да се заядеш с мен. Желая ти успех в Солун и някой ден може да пием бира като дойдеш до София да ти разкажа за пазара в родната ти страна. Но понеже ти е повече от ясно че не сме колеги и аз съм продал два апартамента в живота си май ще пия бира с някой друг защото със самохвалковци не ми върви приказката.


> Иначе съм тук - praxisakiniton.com - в българската
> секция ми има и името и мобилния и служебния
> телефон - отбягвах да го споменавам по ясни
> причини, но не виждами и причини да го крия. Колко
> и каква агенция сме можеш да питаш в почти всяка
> агенция и строителна фирма в Солун и не само.


Слабо ме интересува кой си и каква ти е агенцията - щом си колега успех в бизнеса в Солун ти желая. Само не разбрах причината за злобата ти към мен.


> Сега и за процентите - не сме мръднали спрямо
> първото тримесечие, а увеличихме разходите за
> реклама доста. Това важи за повечето активни офиси
> и се отнася с по-малка степен и за 2006. По ред
> причини - очаквам 2008 да е дъното.


Това за Солун предполагам говориш?


> Мога да ти пиша и за себестойност на
> строителството, обезщетенията, цените на труда,
> парцелите, стандарта на живот, надниците - но не
> ми се ще да играя ролята на енциклопедия.
>
>

Това ще бъде по-интересно да направиш вместо да злобееш!


Асене, а може би и др. с които тук обменихме някоя
> приказка!
> Беше ми драго и ми се ще някога да се запознаем -
> нито светът е толкова голям, нито хората толкова
> много - ако искаш можеш да ми оставиш някой емайл
> на емайла в сайта ни - с тези на български се
> занимавам само аз.
> Ако мога да бъда с нещо полезен - на драго сърце!
> Успех на сайта и целия форум!

winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: верига 70+
31-01-2008 - 13:10:39
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> rage_against Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > според мен Продавач не е брокер на недвижими
> > имоти.
> > съдейки по поведението му до момента,
> по-скоро има
> > няколко наследствени ниви в Злокучене и е
> продал
> > част от тях на тук присъстващи форумци.
> > разбира се това го е направил под друг ник
> във
> > форума и вероятно на лични съобщения:
> > "аз не пиша във форума, но много на далавера
> мога
> > да ти продам земя в Куртово Конаре,
> Злокучене,
> > Курново..."
> > според мен Продавач има собствено мазе на
> Шишман
> > или Гурко и продава цигари и швепс на
> случайни
> > минувачи...
>
>
> Рейдж хайде недей да ми съдиш пък толкова
> поведението. Ако си от Злокучене, Чепръчене, Горно
> нанадолнище или Мало Конаре аз не съм имал ниви
> там
> Според мен аз имам няколко клекшопчета на Гурко и
> даже съм сигурен че момчето, което сваляше
> минаващите баби по улицата беше ти...ти какво
> работиш бе Рейдж?
> Аз не съм брокер работя под прикритие към
> българаския филиал на ЦРУ - а само се представям
> за брокер за да мога да влизам в къщите на хората
> и да поставям подслушвателни устройства.
> Веригата клекшопове от ул.Гурко и Шишман до площад
> Македония скоро ще ги продавам на Рейдж, който
> иска да изкупи моя дял за да направи верига
> еротични магазини за дами 70+...
>
> Рейдж пич не се заяждай с мен
>

аз какво работя едва ли е релевантно за този форум, Продавач.
споделям какво е мнението ми за теб, според поведението ти от последните няколко седмици.
на нито един сериозен въпрос не си отговорил (от тези, които аз съм следил, че са ти били зададени), нито една сериозна теза не си подкрепил с аргументи и факти, нито един договор, сключен от теб (за посредничество при покупко-продажба на НИ, за ипотечен заем и т.н.) не си представил тук (със заличени лични данни, само финансовата информация е важна).
така, че поведението ти е като на един глашатай, който се радва в момента на малко комисионни и е крайно наплашен от неизвестността пред тоя бизнес в Бг, защото усещаш, че нещата за се злокучили последните месеци winking smiley

колкото до Злокучене, етц. не мисля, че го приемаш чак толкова сериозно?
то пък да не се избъзика човек с теб, ебаси... smoking smiley

но пак да повторя, за да не остана неразбран. моето мнение за теб е, че си далече от професионализма в сферата на брокер на НИ.
голям зор аsmiling smiley?
31-01-2008 - 13:24:43
avatar
аз какво работя едва ли е релевантно за този форум, Продавач.
споделям какво е мнението ми за теб, според поведението ти от последните няколко седмици.
на нито един сериозен въпрос не си отговорил (от тези, които аз съм следил, че са ти били зададени), нито една сериозна теза не си подкрепил с аргументи и факти, нито един договор, сключен от теб (за посредничество при покупко-продажба на НИ, за ипотечен заем и т.н.) не си представил тук (със заличени лични данни, само финансовата информация е важна).
така, че поведението ти е като на един глашатай, който се радва в момента на малко комисионни и е крайно наплашен от неизвестността пред тоя бизнес в Бг, защото усещаш, че нещата за се злокучили последните месеци

колкото до Злокучене, етц. не мисля, че го приемаш чак толкова сериозно?
то пък да не се избъзика човек с теб, ебаси...

но пак да повторя, за да не остана неразбран. моето мнение за теб е, че си далече от професионализма в сферата на брокер на НИ.




Аз приятелю не съм тук да развивам тези - други го правите, а колкото до фактите те са на лице не е нужно да сканирам документи и да се доказвам на форумни героиsmiling smiley Фактите Рейдж са че цените НЕ са паднали и това може всеки сам да си го провери. По-скоро ти като "подръжник на тези" за спад в цените - вземи си купи един двустаен на докторски паметник и си сканирай нотариалния акт да видим дали с 40% са спаднали там цените или с 90%....
А дали в твоите очи изглеждам на "глашатай" мен слабо ме вълнува. Виждам обаче, че ти се вълнушаш и ако някой е "наплашен" то май това си ти...smiling smiley)))))

"че си далече от професионализма в сферата на брокер на НИ"

Добре аз и не държа да се доказвам на теб или на който и да е било тукsmiling smiley Аз се доказвам по друг начин и на други хора, а не чрез "доказване на тези" "сканиране на договори" и "отговаряне на сериозни въпроси". Аз проблеми нямамsmiling smiley

Ти ако си развълнуван от непадащите цени - вълнувай се...мога ли да ти помогна с нещо? smiling smiley))

И като не е релевантно какво работиш за този форум не коментирай работата на другите. Дай да се посмеем малко и с тебsmiling smiley Споко не приемам нищо лично можеш да правиш още опити да се "побъзикаш" както виждаш и аз се бъзикам с теб ти да не се засегнеш пък сега winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: голям зор аsmiling smiley?
31-01-2008 - 14:07:53
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------

>
> Аз приятелю не съм тук да развивам тези - .....

> Добре аз и не държа да се доказвам на теб или на
> който и да е било тук Аз се доказвам по друг начин
> и на други хора, а не чрез "доказване на тези"
> "сканиране на договори" и "отговаряне на сериозни
> въпроси".

Добре, вече поне е ясно какво не прави продавача тук. Налага се обаче въпроса какво всъщност прави той във форума (освен да ме дразни с полу-смешните си лакърдии). Накой....идеи?
Re: голям зор аsmiling smiley?
31-01-2008 - 14:17:33
avatar
Добре, вече поне е ясно какво не прави продавача тук. Налага се обаче въпроса какво всъщност прави той във форума (освен да ме дразни с полу-смешните си лакърдии). Накой....идеи?

Налагал ли се бил този въпрос и кой го налага? Щом те дразня сподели ми кое наричаш..."полу-смешни лакърдии" някой да има идея може би ти дедепенеsmiling smiley?
Трън в очите съм май...странно защо след като съм "далече от професионализма в сферата на брокер на НИ" и дразня с "лакърдии"...eye popping smiley Ами ти приятелю какво правиш във форума? Ако ще следваме логиката да ми задаваш такива въпроси може би след като съм тук от по-дълго време заслужавам първи да получа отговор...но не държа на него просто той е в резултат на твоя "полу-смешен" въпрос winking smiley Идеи?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-31 14:21 от Продавач.
Re: Нов рекорд при жилищните кредити
31-01-2008 - 14:41:56
Учудващо е "налагането" на въпроса какво всъшност прави ТОЙ във форума. Какво прави който и да било във форума. Абе хора какво правите във форума?
забавлявате се
карате се (изпускате дневния стрес)
заяждате се
черпите информация (кой каквато може)
наваксвате си липси в общуването и социалните контакти
правите бизнес
рекламирате
манипулирате
лобирате
участвате в световната конспирация против високите цени на НИ в България
участвате в световната конспирация за повдигане на цените на НИ в България
и въобще чешете се където ви сърби, а и на други места (егото си има свойте нужди)

Добавяйте ако желаете, не твърдя че съм изчерпателен.

Аз се кефя и трепя време.
Re: голям зор аsmiling smiley?
31-01-2008 - 14:42:39
верен на стила си продължаваш да логорейсртваш без да кажеш нищо конкретно. смешно е да настояваш за "старшинство" по заслуги във форума. все едно аз да взема сега да ги строявам в irc #bulgaria щото съм бил един от основателите на канала през 94та.....смешки

вече ти беше обяснено за останалите ти питания - само дърдориш без да дадеш никакво аргументирано и ясно мнение, подкрепено с достоверна информация. и тънеш в някакво илюзорно самодоволство, което не би било проблем, ако не ни го сервираше като изискан френски деликатес.

за какво ли ти ибяснявам въобще.....
Re: Нов рекорд при жилищните кредити
31-01-2008 - 14:48:20
iaross Написал:
-------------------------------------------------------
> Учудващо е "налагането" на въпроса какво всъшност
> прави ТОЙ във форума. Какво прави който и да било
> във форума. Абе хора какво правите във форума?
> забавлявате се
> карате се (изпускате дневния стрес)
> заяждате се
> черпите информация (кой каквато може)
> наваксвате си липси в общуването и социалните
> контакти
> правите бизнес
> рекламирате
> манипулирате
> лобирате
> участвате в световната конспирация против високите
> цени на НИ в България
> участвате в световната конспирация за повдигане на
> цените на НИ в България
> и въобще чешете се където ви сърби, а и на други
> места (егото си има свойте нужди)
>
> Добавяйте ако желаете, не твърдя че съм
> изчерпателен.
>
> Аз се кефя и трепя време.


даваш ми проблем с "налагането" - нещо не си го представям, а и не искам.

тези дето си ги изброил като мотивация за участие във форума са най-сигурните начини той да се маргинализира по схемата "гъз глава затрива". имаш едно попадение - " черпите информация " като обаче ти се губи факта, че такава първо трябва да се създаде преди да се почерпи smiling smiley аз твърдя, че продавача е контрапродуктивен към тази кауза.....
Re: Нов рекорд при жилищните кредити
31-01-2008 - 14:57:55
avatar
Изпратено от: dedepene (91.193.157.18)
Дата: January 31, 2008 02:42PM

верен на стила си продължаваш да логорейсртваш без да кажеш нищо конкретно. смешно е да настояваш за "старшинство" по заслуги във форума. все едно аз да взема сега да ги строявам в irc #bulgaria щото съм бил един от основателите на канала през 94та.....смешки

вече ти беше обяснено за останалите ти питания - само дърдориш без да дадеш никакво аргументирано и ясно мнение, подкрепено с достоверна информация. и тънеш в някакво илюзорно самодоволство, което не би било проблем, ако не ни го сервираше като изискан френски деликатес.

за какво ли ти ибяснявам въобще.....

.....продавача е контрапродуктивен към тази кауза.....


Депененепененпене виж сега - логорействам ли или не мнението си е твое - жив и здрав не ми иска да те коментирам аз теб не го смятам за нужно, а и не ми се занимава с глупости. Не настоявам за никакво старшинство - задаваш ми въпрос доста смешен наистина и аз ти отговарям в същия стил. Нито настоявам нито ми пука къв си що си от кога си тук и за какво си тук. За irc #bulgaria браво поздравления...само не разбрах смешките кои са cool smiley ?

"само дърдориш без да дадеш никакво аргументирано и ясно мнение, подкрепено с достоверна информация."

Добре приятелю дърдори си и ти и пак неразбрах за какво и на кой трябва да се аргументирам и за каква достоверна информация иде реч??? Дали поднасям нещо като френски деликатес - незнам ама щом казваш недей го яж тогава даже не го и помирисвайsmiling smiley Поднеси ни ти "достоверна информация" чакам с интересsmiling smiley

Да няма нужда да ми обясняваш нищо не съм го искал от теб просто се пошегувах...човека, който искаше първи нещо от мен беше ти winking smiley

Контрапродуктивен ли съм или не...ти ли си този който трябва да каже?

Не ме занимавай с глупости (ако е възможно разбира се) winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-31 15:02 от Продавач.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход