Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нов рекорд при жилищните кредити

Публикувано от Cecoo 
Re: Нов рекорд при жилищните кредити
25-01-2008 - 18:41:42
Продавач - верно жилищните кредите 2,6 милиарда евро не изглеждат чак толкокова много на фона на брутния дълг на България от 25 милиарда евро.
Re: Нов рекорд при жилищните кредити
25-01-2008 - 19:00:26
avatar
Jumbo Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач - верно жилищните кредите 2,6 милиарда
> евро не изглеждат чак толкокова много на фона на
> брутния дълг на България от 25 милиарда евро.


Абе то и БВП на България е два пъти по-малък от военния бюджет на Израел ама... Това не означава на всяка цена че баба пена от панчерево като продаде две ниви по 20 декара няма внуците и да си купят 6 апартамента...говорим с кеш деsmiling smiley)
Иначе драмата не е толкова голяма ако питаш мен - трябва да се мисли много сериозно в тази насока, но да пукаме балони още е раничко. Може и да бъркам времето ще покаже не съм ванга и за това апелирам най-отговорно - нека всеки който знае кога ще настане потопа да го каже - утре, в понеделник през месец април, през месец септември или догодина...който знае да сподели и да спаси цял един заблуден народ.

Оценявам труда на всеки един изцерител и борец за правда във форума стига да се окаже наистина такъв, а не пишман анализатор. Който познае хайде да не е с точна дата ами ориентировъчна примерно - между август и ноември в България цените ще спаднат с 20% поради 90% лоши кредити и липса на купувачи на имоти и т.н.
И ако познае с колко кога и къде му свалям шапкаwinking smiley А всъщност няма да си я сваля ако не ми прати лично съобщение преди потопа за да мога и аз да се спася като започнат да се разпродават ипотекираните имоти на явен търг със старт от 7500 евро защото толкова било цената според средната работна заплата и т.н....smiling smiley))

Чакат ме на маса не ме търсете из форума и се самокоригирайте winking smiley петък вечер е

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Нов рекорд при жилищните кредити
25-01-2008 - 19:05:00
Продавач,не трябва 90% лоши кредити,за да се обърка всичко.
само 10% лоши кредити са предостатъчни за ви замръзне банковата система,ако не намерите външно финансиране от ЕЦБ или МВФ....
Re: Нов рекорд при жилищните кредити
25-01-2008 - 19:07:32
Продавач,
Прав си - петък е, днес няма да има буууум.....! И аз ще се поразмърдам да видя едни други балинчета дали ще се пукнат....! Приятен крайНАседмицата......!
Re: Нов рекорд при жилищните кредити
25-01-2008 - 20:26:38
Чао и от мен за тази вечер, ще ходя с жена ми на ресторант /разбира се ако ресторанта е там /може да го е ударила кризата и краха :} и да е изчезнал знае ли човек то в БЪЛГАРИЯ яко ни е натиснала кризата и вече сме пред смъртния одър .
Само едни балони ми се въртят в главата :crazy:
Вече не знам как ще се справяме просто много крах много нещо и много съм се отчаял /като пешко /пък дано ми провърви чух от един форумец ,че като се отчаеш и си песимист и нещата сами се оправят ако не работиш още по лесно било щото нямаш пари и няма какво да губиш :}

Айде че вече ме викат

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.














Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-25 20:28 от kompas.
Re: Нов рекорд при жилищните кредити
25-01-2008 - 22:13:02
Открадната информация от друг форум. Цитирам:

Банка - УниКредит Булбанк
Вид - ипотечен
Валута - лева
Срок - 25 г.
Лихва при сключване- 6,88% - 03/2006 г.
Лихва от 12/2007 -9,18%
Годишна такса управление 0,17%
Такса предср. погасяване до 3 година - 5%, след 3та година - 3%
Такса предоговаряне - 1100 лв
Re: Нов рекорд при жилищните кредити
25-01-2008 - 22:35:16
Продавач, само да ти припомня, в София живеят 2 милиона което е 27% от населението на България. В София е нормално кредитите да са по 50 000 евро в Стара Загора са по 25 000 евро (виж колко струва кв. м. там smiling smiley ) Хайде като сложим по-скъпите Варна и Бургас, да приемем извън София средно за кредит 30 000 евро.

Така сметката става по различна. 27% по 50 000 евро и 73% по 30 000 евро.

За София, това са 21 356 кредита по 50 000 евро.
За останалата част от страната 57 740 кредита по 30 000 евро.

Сега се замисли колко хора са засегнати от промяната на лихвата на Уникредит...
ЕС спря парите за българските инфраструктурни проекти
26-01-2008 - 12:04:38

ЕС спря парите за българските инфраструктурни проекти

[www.kafene.net]


Малиии
Ко стана бе Мимееее?

И сега какво ша праим ....?
Нема, нема далавека, нема де да краднем....
Кой сига ша купи апартаменто...?
Re: ЕС спря парите за българските инфраструктурни проекти
26-01-2008 - 16:51:52
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> > ЕС спря парите за българските инфраструктурни
> проекти
>
>
>
>
> Малиии
> Ко стана бе Мимееее?
>
> И сега какво ша праим ....?
> Нема, нема далавека, нема де да краднем....
> Кой сига ша купи апартаменто...?
>


само така! ей това е най-големия бонус от членството!
сИга или послИ нИзнам уаsmiling smiley
27-01-2008 - 15:43:32
avatar
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> > ЕС спря парите за българските инфраструктурни
> проекти

> Малиии
> Ко стана бе Мимееее?
>
> И сега какво ша праим ....?
> Нема, нема далавека, нема де да краднем....
> Кой сига ша купи апартаменто...?
>


confused smiley eye popping smiley :ami: :crazy: ужас...какви далавери и кой какво "ша" купува и "ша" крадне май само автора на тази гениална мисъл си го знае :ami: moody smiley:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход