Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Америка в рецесия

Публикувано от Geto 
Америка в рецесия
17-01-2008 - 16:56:46
Привет на всички,

Такаа, в Америка вече официялно заявиха, че навлизат в рецесия. "Ефектът на доминото" се прехвърли в Канада (когато Америка настине, Канада първа започва да киха smiling smiley ) а вече и в Европа.

Е всезнайковци smiling smiley , къде сме ние?

Хайде със здраве и не унивайте, Бог е с нас!
Re: Америка в рецесия
17-01-2008 - 17:22:19
Дупе да ни е яко. Селяните си продадоха селата и вече дори и там няма да могат да се спасят от глад. Спрат ли ни ПЧИ може и бързо да си припомним 1997-ма sad smiley
Re: Америка в рецесия
17-01-2008 - 17:23:00
На нас за сега не ни пука, преимущественно защото няма да паднем от високо ако изобщо се стигне до там, ние ще растем защото назад не може повече, на мен ми се струва нереално. smiling smiley
Re: Америка в рецесия
17-01-2008 - 17:26:28
мдаа-ето така ще ги стигнем американците... spinning smiley sticking its tongue out
Re: Америка в рецесия
17-01-2008 - 17:27:07
Споко нема страшно всичко си е наред при нас.
Апартаменти си имаме пари си имаме работа си имаме коли сме си купили сега можем само да чакаме и това и правим .
куку и асен4о да му мислят да не ги изхвърлят от хартиената къщичка на улицата
и да има наплив от МЕКСИКАНСКА евтина работна ръка за миене на чинии и носене на пици.МАЙТАПЯ СЕ!!!
НИЩО ЛИЧНО !!!!


:} :} :}

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










Re: Америка в рецесия
17-01-2008 - 17:33:56
Преди няколко месеца Иконъмист интелидженс юнит обяви, че при рецесия в САЩ е доста вероятно Източна Европа да го отнесе тежко- вкл. и фалити на строителни компании.
Re: Америка в рецесия
17-01-2008 - 17:36:16
Добре се майтапите, но явно няма да се успокоят нещата.
И 1997-ма дори над 90% имаха собствено жилище, ама се спасиха тези дето гледат свине по селата....
Коли сме си имали, ми нали и бензин трябва за тези коли, а той да не е българско производство.

Колко мъка има по този свят. sad smiley
Re: Америка в рецесия
17-01-2008 - 17:43:31
Споко бе пешко и бензин ще има нали лукойл търгува с русия там рецесия няма няма и да има .Там е истината събирай багажа за там не за англия .
Важното е работа и парички да имаш пък бензина ако ще и 5 лв да стане пак ще се возим .
Споко не с чернилката напред нещо да си усетил промяна в лошо аз само хубави работи виждам

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.














Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-17 17:44 от kompas.
Re: Америка в рецесия
17-01-2008 - 17:47:44
абе щом магазин от 85 кв.м. на бул.Витоша се продава за 4 000 000 (четири милиона) евро- нещата са добре...
Началото на кризата !
Re: Америка в рецесия
17-01-2008 - 18:21:55
той може да се продава и за 4 милиарда, като го продадеш ела да ми се обадиш...

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход