Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.

Публикувано от Продавач 
Re: добре щом казваш
10-01-2008 - 13:06:39
avatar
smiling smiley Трия цели постове с псувни и ругатни както и твоите такива от вчера за наказание да разбереш, че не е това начина да водиш диалог, спор или да споделяш мнения - този форум е за това!
А изтрих и доста мои в които паднах нивото на хора, които се изразяват като асанчо и като теб вчера, но не се заблуждавай - не съм ругал и обиждал не и по начина и с думите, които използвахте вие!!!

Виждам че от вчера си си взел поука и пак ти казвам ако нямаш какво да напишеш по дадена тема просто не пиши в нея. Ако искаш да ме напсуваш, защото ти преча да го правиш на воля във форума където хората не желаят да четат простотии - псувай ме на лични съобщения.
Ако имаш да кажеш нещо по тази тема - сподели.


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-14 18:44 от Продавач.
Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
10-01-2008 - 13:33:44
[forum.imoti.net]
Вижте там кой е правият в спора за лихвите - Продавач или Асен1975
Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
10-01-2008 - 13:40:42
Продавач,ти Джордж Оруел чел ли си го ? Нещо взе много да заприличваш на някои герои от "Фермата".Много ми е чудно къде беше , когато Компас , брокер и батето се изцепваха , или сега понеже нещата опряха до теб и сменихме плочата.
Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
10-01-2008 - 13:54:17
avatar
Калоянчев Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач,ти Джордж Оруел чел ли си го ? Нещо взе
> много да заприличваш на някои герои от
> "Фермата".Много ми е чудно къде беше , когато
> Компас , брокер и батето се изцепваха , или сега
> понеже нещата опряха до теб и сменихме плочата.
>

Модератор съм в този раздел от 2-3 дни не от година. Ако трябва да отговарям за бездействията на други лица - нямам такова намерение. Следя кой се "изцепва" от два дни. Дали са опряли нещата до мен или до някой друг няма значение днес трих и други обидни изрази на Путсов например както и МОИ такива!
Но ако мислиш, че ще се ровя години назад във форума да преглеждам кой какво е написал - нямам това свободно време. За друго нещо да съм крив Калоянчев?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
10-01-2008 - 14:35:40
Имах предвид , че се вземаш много на сериозно . Когато купиш една фирма я взимаш с пасиви и активи , като не искаш да носиш отговорност за миналото си правиш нова . Дали си прав , крив , седнал или легнал като се погледнеш в огледалото , ако можеш да се самооцениш ще разбереш . Аз не квалифицирам никого тук , всеки носи глава на раменете си и по писанията му тук си вадя заключения .
Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
10-01-2008 - 14:47:00
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> Малко си в грешка по този въпрос
>
> Автоматичен подпис: Цените на имотите не се вдигат
> от брокерите, а от собствениците на имоти! Цените
> още не са спаднали, а кога и дали ще спаднат никой
> не може да каже със сигурност!
> Мотото на брокерите е да има повече сделки не сме
> ние тези хора, които искат цените да растат! Не си
> мислете, че притежаваме по 5 мезонета и сме едни
> доволни рентиери - ние сме едни от вас ако не сте
> го разбрали - обвинявайте ни на воля, че ние сме
> причината за високите цени ако това ще ви накара
> да спите по-добре!

Продавач, извинявай, не разбрах репликата към кого е? Моята беше към Кара.


Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
10-01-2008 - 14:54:20
avatar
Това ми е автоматичния подпис - към всички е не е конкретно към теб излиза след всяко мое съобщение автоматично.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Калоянчев пиши по темата ако имаш въпроси към мен пиши ми лични съобщения!
10-01-2008 - 14:56:45
avatar
Калоянчев Написал:
-------------------------------------------------------
> Имах предвид , че се вземаш много на сериозно .
> Когато купиш една фирма я взимаш с пасиви и активи
> , като не искаш да носиш отговорност за миналото
> си правиш нова .

С тази разлика, че не съм купил форума на имоти.нет smiling smiley))))

Дали си прав , крив , седнал или
> легнал като се погледнеш в огледалото , ако можеш
> да се самооцениш ще разбереш .

Същото важи и за теб не разбирам кое толкова ти пречи!?!?!?!


Аз не квалифицирам
> никого тук , всеки носи глава на раменете си и по
> писанията му тук си вадя заключения .

Аз същоwinking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Поне с 15 на сто поскъпват жилищата до края на 2008 г.
10-01-2008 - 14:57:51
Става дума за "малко си в грешка по този въпрос", това не е от част от автоматичния подпис, на страница 29



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-01-10 15:00 от Наблюдател.
за Кара
10-01-2008 - 15:13:24
avatar
Този отговор с грешката е за лицето Кара отговора ми към него е точно под неговото изказване не е към теб Наблюдател.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход