Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос за наемите в София?

Публикувано от Geto 
Re: Въпрос за наемите в София?
07-01-2008 - 00:45:49
smiling smileysmiling smileysmiling smiley



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2008-01-10 09:50 от dragula.
Re: Въпрос за наемите в София?
07-01-2008 - 08:07:21
dragula ,
Благодаря за информацията. Не съм с АНИ , нито съм брокер. Това лято ми попадна информация и реших да я сравня.

Смятах да се обърна към Тодорова , ама беше много късно и не исках да я безпокоя spinning smiley sticking its tongue out

Честит имен ден на всички Ивановци и от мен.
Re: Въпрос за наемите в София?
07-01-2008 - 12:24:21
Абе не 40 000, ама 35 000-ги докарва-но там има и други проблеми-обединено е с друг магазин... Малко лице...
Re: Въпрос за наемите в София?
07-01-2008 - 12:27:30
Драгула, а този наемателя-аптеката остана ли си и наистина ли плаща 4 000 евро наем или това беше ваш трик + ?!
Re: Въпрос за наемите в София?
07-01-2008 - 13:28:41
smiling smileysmiling smileysmiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-10 09:51 от dragula.
Re: Въпрос за наемите в София?
07-01-2008 - 13:43:01
Логично, според мен е да около 2 пъти по-малък...и то с ДДС...
Ама нейсе...
Re: Въпрос за наемите в София?
07-01-2008 - 13:50:11
smiling smileysmiling smileysmiling smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-01-10 09:52 от dragula.
Re: Въпрос за наемите в София?
07-01-2008 - 16:58:38
Re: Въпрос за наемите в София?
Изпратено от: Naskata (IP съхранено)
Дата: January 5, 2008 12:12AM

Асенка, направо ми стана криво ... Аз те попитах, така-небрежно извън темата, а излезе, че ти хвалиш начина на живот в US... А ти просто ми каза как стоят нещата...
Съжалявам, Друже !
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Наско,ти сигурно не харесваш доста от постините ми,щом смяташ,че в софия имотите ще поскъпнат с 25%.но си единствения от всички,мислещи различно от мен,който още не е тригнал да ме обижда.
имаш моя пълен респект и уважение.кара ме да се чувствам добре,като виждам,че има и хора,като теб(макар и малко такива).
Re: Въпрос за наемите в София?
07-01-2008 - 18:49:59
Дракула,точно това е превожно за мен-на тази цена,тва минимагазинче или квото и да е няма да избие и само лихвите по тази сума.в бг има ниши,където могат да се направят сладки инвестиции,носещи в пъти повече доходи,за разлика от тази,която е на вътрешно.
това,че в бг има малко хора с много пари,а много без такива ни прави като една южно американска икономика.а по лошото е ,че тези с многото пари нямат въображение как да ги използват.вече споменах-тези,които знаят да краднат,не знаят как да инвестират.

пример-с такива средства може да се построи оранжерия.и ако са по умни,оранжерията ще е където има топла минерална вода.
от тази инвестиция ще спечелят в пъти повече,както ще се отворят работни места,както и няма да се внасят зеленчуци от гърция или лалета от холандия.
и ако повечето бг-крадльовци си инвестират парите по този начин,хем ще им донесат повече доходи,хем ще могат да попрепират повече от бъдещите им кражби,хем станишката няма да се коси толкова с бъдещия външен дълг и удържането на борда...

искаш ли още примери?
внасяте драйуол от сащ и китай-производството на драйуол е елементарно-не ви трябват ракетни или нано инжинери.
цената на царевицата скочи почти тройно,защото се използва и за производство на етанол.или крайната печалба след разходите е 6 пъти повече,сравнение с отпреди 4 години.отделно има и субсидии.
може да си построите фабрика за етанол и да го изнасяте в западна европа-просто.

мога да те зарина и с още много примери за високодоходни инвестиции в бг.но те трябваше да се реализират по рано,защото отнема време.

а сега-как ще балансирате спирането на валутни пари в строителството?

и как ще балансирате изтеглянето на тези валутни пари,в следствие на продаване на имоти от чужденците,купили ги с цел препродажба?ами изтеглянето от борсата?

всички тези пари водеха до бума в бг.а сега не само не идват повече,ами ги и теглят....

Дракула,много от вас гледат как е днес и си мислят,че и утре ще е същото.
можеше да бъде същото,а и по добре,ако крадльовците знаеха кво да си правят крадените пари.


Re: Въпрос за наемите в София?
07-01-2008 - 19:49:49
Асене,
Само казах, че цената не беше коментирана дори с цент.
Не коментирам висока ли е, ниска ли е, има ли по изгодни начини да бъде инвестирана тази сума, ще се качват ли цените, ще падат ли и т.н.
И го казах по повод на твърденията ти, че можеш да свалиш цената с 20-30 % още като се обадиш по телефона. Не можеш. Това е действителността. Тук и сега.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход