Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къща в Банкя или Мезонетче?

Публикувано от Заблуден 
Къща в Банкя или Мезонетче?
11-12-2007 - 21:04:13
А казвайте сега кво да правя
Да купим къща в Банкя /Михайлово/ супер лукс оня ден гледах парцели то скъпи за 150000 само местото а тука за 270000 супер къща супер лукс не е истина обзавеждане екстри всичко 6
Кифлата ми къса нервите искала мезонет в ливадите то за там по требе джип отколкото за михайлово било и близо до мола до НДК-то а като го земем тоо мезонет за 220 ша иска поне още 50-60 да го направим, ша требе майстори да се разправям некой ша отнесе кютека може и нова кифла :} :} :}
Re: Къща в Банкя или Мезонетче?
11-12-2007 - 21:15:11
Къща ако требва и с нова кифла.Братле аз си зех жена с къща та поне ти нямам проблема с жената.А пък аз си имам голям апартамент ама нещо в къщата е по добре.Натам ме тегли пък съм си и купил резервен парцел за резервна къща.Има хора които обичат в къща има хора които обичат в апартамент.Едно ще ти кажа къщата иска време и повече подръжка.Ако ти се занимава не се колебай.
Re: Къща в Банкя или Мезонетче?
11-12-2007 - 21:21:01
Къща!!
В мезонет все ще се намеи някой да ти трови нервите - я келеш със суббуфер, я любител на уличните ремонти на колата, дрисливо куче на стълбите
Къща - това е друг стандарт
Abu
Re: Къща в Банкя или Мезонетче?
12-12-2007 - 07:55:17
За теб изборът е ясен - къщата. А ако искаш да си запазиш благоверната, осигури й две неща:
1. Сигурност
2. Личен автомобил
Доста разпространена фобия сред дамите е да остават сами в празна къща, особено ако наоколо не живеят приятни хора за компания... СОТ не е достатъчен, макар да е задължителен.
Re: Къща в Банкя или Мезонетче?
12-12-2007 - 08:15:18
avatar
Заблуден Написал:
-------------------------------------------------------
> А казвайте сега кво да правя
> Да купим къща в Банкя /Михайлово/ супер лукс оня
> ден гледах парцели то скъпи за 150000 само местото
> а тука за 270000 супер къща супер лукс не е истина
> обзавеждане екстри всичко 6
> Кифлата ми къса нервите искала мезонет в ливадите
> то за там по требе джип отколкото за михайлово
> било и близо до мола до НДК-то а като го земем тоо
> мезонет за 220 ша иска поне още 50-60 да го
> направим, ша требе майстори да се разправям некой
> ша отнесе кютека може и нова кифла
-----------------------------------------------------------------
къща на старо е много добро решение-друг си е късал нервите
и е изгорял с ДДС-то за труд и метериали , разходи за джип,ежедневни
за бензин....- един РЕФРЕШ отвън и отвътре и си "перфектник" , пък може и кифлата да откликне по друг начин ,
с някоя нова програмка, де да знаеш какво крие в душицата си
Re: Къща в Банкя или Мезонетче?
12-12-2007 - 10:05:23
Ти си ясен - мезонет. ДА се забиеш в къща , в която жената ще ти пили всяка вечер , че е трябвало да вземете мезонет е неразумно.
Г-да ако някой от вас си е въобразил, че мъжът взима решение за жилището , обзавеждането и всичко свързано с домакинството е в дълбока грешка. Мъжът осигурява финансиранетоsmiling smiley
Re: Къща в Банкя или Мезонетче?
12-12-2007 - 10:11:08
4ovek Написал:
-------------------------------------------------------

> Г-да ако някой от вас си е въобразил, че мъжът
> взима решение за жилището , обзавеждането и всичко
> свързано с домакинството е в дълбока грешка. Мъжът
> осигурява финансирането


Аааа говори за себе си :}
И аз съм тръгнал към мезонет, но и аз и жената искаме къща.
Re: Къща в Банкя или Мезонетче?
12-12-2007 - 10:11:51
Ръгни се в мезонета, мани тая къща...
Деца имаш или ще имаш....къде ще ги пратиш да учат в Банкя ли? Нема МОЛ, тва си е културен живот, нема жълти павета....
Къщата си е спокойствие, ама е за след пенсия
Докато си млад трябва да си тровиш нервите със съседи, та после да ти се услади къщата smiling smiley
Re: Къща в Банкя или Мезонетче?
12-12-2007 - 11:13:40
Къщичка а и там все по хубаво ще става в БАНКЯ.
ВЗЕМАЙ И НЕ МИСЛИ ПОВЕЧЕ ЖЕНИ КОЛКОТО ИСКАШ КОЯ ОТ КОЯ ПО ХУБАВИ В БЪЛГАРИЯ. winking smiley winking smiley

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










Re: Къща в Банкя или Мезонетче?
14-12-2007 - 21:28:06
Здравейте,

Мезонетче или къща е въпрос на начин на живот и още мн. др. неща.
Както споделих някъде във форума, в Банкя съм ходил 2 пъти и толко много ни хареса, че на третия си купихме едно чудесно парче земя до пазара. Климатичните условия са невероятно добри, а градчето има свой дух и атмосфера. По отношение на комуникациите едва ли има по-добре разположено селище около София: ЖП, на минути от Метростанцията на Люлин, маршрутки, а новата магистрала ще бъде на един хвърлей място. Разбира се, за младежи може би и да е малко скучно в Банкя, но едва ли има по-добро място за отглеждане на деца.
Колкото до дилемата на Заблудения мисля, че на кифлата ще и е скучно по ливадите на Банкя, няма молове, а това ще бъде един постоянен източник на напрежение, депресии, главоболие..... и т.н.

Хайде със здраве и успех на всички,
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход