Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Връзката между цени на петрол и цени на недвижима собственост

Публикувано от 4ovek 
Re: Връзката между цени на петрол и цени на недвижима собственост
13-09-2005 - 16:52:10
Призантелен съм за жертвите, които правиш, като американския народ пред жертвата на пожарникарите, загинали на 11.09. при изпълнение на служебния си дълг. И престани да се докачашsmiling smiley
Е и аз си виждам грешки от бързане. Ама ако се редактирам няма да има време за работа. За това, че не приличаш на Наполеон физически нали се разбрахмеsmiling smiley
Re: Връзката между цени на петрол и цени на недвижима собственост
13-09-2005 - 16:55:45
Боби, да ти кажа честно мисля след 20-30 години да работя защото ми е кеф, а не защото ми се налага. Не знам за теб ама мен ме интересува повече как де се реализирам в близките 2-5г.smiling smiley
Re: Връзката между цени на петрол и цени на недвижима собственост
13-09-2005 - 16:59:38
Какво съвпадение, аз също smiling smiley
Re: Връзката между цени на петрол и цени на недвижима собственост
13-09-2005 - 17:00:06
Споко, колеги, китайците учат английски здраво - и интересно, сигурно са по-интелигентни от нас - доста добре го говорят, някои - супер добре. А надали за тях е по лесен английския, отколкото да нас - китайския.

Така че който иска да се меша икономически (пък и по друг начин, знам ли кой какво мераци има smiling smiley с Китай и без китайски език ще може да се оправи.
Re: Връзката между цени на петрол и цени на недвижима собственост
13-09-2005 - 17:11:22
А пък ако може да смаля периода на 5-7г. - още по-добреsmiling smiley Ама да не мечтая, че пак поради неизвестни причини може да се наложи старт от нулаsmiling smiley
Re: Връзката между цени на петрол и цени на недвижима собственост
13-09-2005 - 17:20:19
Ти пък как разбра, че се докачам ?! spinning smiley sticking its tongue out

Само се закачам, ама явно и за това ще трябва на курсове да ходя - ох, че много имам още да учаааа......

Нищо, щом трябва, ще уча, аз съм любознателна по природа winking smiley

Re: Връзката между цени на петрол и цени на недвижима собственост
13-09-2005 - 17:24:35
Аз пък ще трябва да ходя на психиатър - гони ме параноята, че се докачашsmiling smiley
Re: Връзката между цени на петрол и цени на недвижима собственост
13-09-2005 - 17:24:35
Boby, 4ovek, не ви разбирам - какъв ви е проблема с бизнеса/далаверата с китайците СЕГА - сигурна съм, че където и да решите да контактувате с тях (в който и да е сектор) ще се разберете без проблеми на английски.

По-скоро езиков проблем ще възникне след 20-30 години, когато китайцте станат велика световна империя и рекат - я тия англичани/американци да вземат да учат китайски, няма ние да се мъчим с техния английски,я - к'ви са голи и боси, пък със самочувствие.
Re: Връзката между цени на петрол и цени на недвижима собственост
13-09-2005 - 17:28:23
Абе ти и в други теми ми искаше инфо или връзки в заведения за специализирана помощ - к'во ти става, нещо от работата да не е....

Пък може вината да е в мен - като се докача на някого, така се разлютявам, че нищо чудно да ги хваща страх хората само от самата мисъл за това. Сори, аз всъщност съм много кротка - нали знаеш, куче, което лае, не хапе smiling smiley
Re: Връзката между цени на петрол и цени на недвижима собственост
13-09-2005 - 17:32:58
Ами като не виждаш разлика - петролът си е стока - и за него си важи - ако има търсене - има увеличение на цената. Или ако има намаление на запасите/добива - пак така. Какво не ти харесва в този елементарен ик. механизъм.

А дето ще се потребява петрол - така е, но все пак при голямо увеличение на цената не ноже да няма някакъв спад в потреблението. Най-малкото ограничения ще идват от платежоспособността на клиентите - теб колкото и да ти се налага да се возиш, ако няма шарите да заредиш на 4 лева/литъра - ще си стоиш в къщи и толкоз. Предполагам, че това е ограничение, което ще направиш преди да ограничиш хляба и киселото мляко, нали?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход