Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени на груб строеж + довършителни работи - до ключ

Публикувано от nikiness 
Re: Цени на груб строеж + довършителни работи - до ключ
12-12-2007 - 23:49:34
javor,kato 4eta pisanoto ot kompasa imam 4uvstvoto ,4e mi pi6e nqkoe dete koeto mu pravi udovolstvie da se zaka4a I po tozi na4in da mu obr6tat vnimanie.
Re: Цени на груб строеж + довършителни работи - до ключ
13-12-2007 - 00:02:20
Iskam da popitam ako nqkoi znae kolko 6te struva restavracia na stara ka6ta ot kraq na 19 I na4aloto na 20 vek.
Ima li osobennosti pri takava restavraciq/nqkakvi dopalnitelni ne6ta/?
Re: Цени на груб строеж + довършителни работи - до ключ
13-12-2007 - 00:04:54
javor,kato 4eta pisanoto ot kompasa imam 4uvstvoto ,4e mi pi6e nqkoe dete koeto mu pravi udovolstvie da se zaka4a I po tozi na4in da mu obr6tat vnimanie.


За това писах също не веднъж,но.....

Важното е, че си го осъзнал.

Re: Цени на груб строеж + довършителни работи - до ключ
13-12-2007 - 00:08:10
javor,prosto ne sam zabelqzal...
Re: Цени на груб строеж + довършителни работи - до ключ
13-12-2007 - 12:42:15
Над средното ниво Зестате е прав - над 500евро, като срокът също ще е над средния. Защото за да се постигне над среднот ониво се правят повечето неща по два пъти , дори като се използват майстори над средното нивоsmiling smiley
Re: Цени на груб строеж + довършителни работи - до ключ
13-12-2007 - 13:38:25
Dimitrovski,от няколко години се занимавам то4но с това.Направил сам няколко такива къщи в еленския и габровския Балкан.Най-трудното са свестните майстори.Но в зависимост от изискванията ти за реставрацията и от състоянието на имота,цените варират от 500 до 1000 лв..Има много "зависи".....
Re: Цени на груб строеж + довършителни работи - до ключ
13-12-2007 - 14:06:32
Blagodarq za otgovora,venciev!
Ti organizira6 samata restavraciq ili...?
Re: Цени на груб строеж + довършителни работи - до ключ
13-12-2007 - 19:18:09
Az,da.Ако,наемеш фирма ще бъде по-сложно,защото пак ще трябва да си там,ина4е няма да направят това,което си им казал.Така,4е по единия или другия начин,се въоръжи с дебели нерви.А,реставрацията на стара къща се прави с много мерак и най-важното,да знаеш ти самия какво искаш от работниците и майсторите,за да имаш основание после да се разправяш.Ааааа и нещо много важно,никакви пари напред.Само при свършена работа,ина4е ще окалпазанят къщата или ще избягат на друг обект и ще ги чакаш да си довършат работата.Успех!
Re: Цени на груб строеж + довършителни работи - до ключ
17-12-2007 - 04:33:49
Компас,

Напълно съм съгласен с теб за кирилицата и хора като Димитровски и всички останали които се правят на мн. интересни.

[www.segabg.com]

Всеки уважаващ себе си българин би трябвало малко повече да държи на своят език, но уви.

Поздрав
Re: Цени на груб строеж + довършителни работи - до ключ
19-12-2007 - 13:26:16
Димитровски съжалявам, че някои се държат малко грубичко относно писането ти на латиница.

И аз отначало не знаех, че горе вдясно на правоъгълника, където е темата: има цветни квадратчета избери това червеното с буквите "ВР" и ще можеш да пишеш на кирилица.



.[www.beinsadouno.org]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход