Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

prodajba na zemq ,cena v euro

Публикувано от ivan ivanov 
prodajba na zemq ,cena v euro
24-11-2007 - 21:00:09
zdraveite neznam dali tuk e mqstoto da popitam no mi se struva uda4no.
interesuvame dali nqkoi moje da mi kaje gore dolu za kolko euro moje da se prodade kvadraten metur zemq v grad dolna banya,pri polojenie 4e ima ku6ta i mn golqm dvor,samo 4ast ot dvora ili 4ast ot nego + ku6tata,4e imam predlojenie za eventualna pokupka i neznam kakvi pari mogat da se vzemat,ku6tata e stara ot tursko vreme,i kopuva4ut bi iskal da q restavrira
Re: prodajba na zemq ,cena v euro
25-11-2007 - 00:30:42
Аз дори незнам къде е Долна баня,но мисля,че трябва да наддадеш ухо какви са цените в града.Приблизително същата къща на каква цена се е продала.
Много е трудно някой да ти даде съвет без да е видял имота.
Само за пример ще ти кажа. Ние като търсехме парцел бяхме с нагласата,че ще купим нещо за поне два пъти по ниска цена.В селото имаше продадени къщи с парцели за цена по ниска от нашия парцел,но БЕЗ ДОКУМЕНТИ.Тази подробност никой не я казва.Останахме доста изненадани,че има много хора които "купуват" такива къщи и се надяват на съвеста на продавача.
Аз бях качила "летвата" доста високо (исках парцел с канализация,ток,вода и в регулация)и съответно цената беше висока.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход