Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моят сценарии

Публикувано от greenbul 
Re:Как САЩ разруши България(планът РАН-ЪТ)
26-06-2008 - 05:59:38
Re: Моят сценарии
26-06-2008 - 06:00:02
Австралийския долар ще удари паритет до 1-2 месеца спрямо щатския.

Нещо нямам нерви обаче да играя форекса напоследък, за това индиректно действам, през австралийски акции.

Айде лека от мен, до тук съм.
Re: Моят сценарии
26-06-2008 - 06:12:14
знам за паритета-няколко хора вече ми го намекваха.но не знам защо-никой не можа да ми обясни.аз лично логика не виждам-не казвам,че не е така,но когато не мога да си го обясня,не го приемам.
лека ти нощ и щастливо богатеене,дорде нанкаш.
мен ме чака тежка нощ в борба с паунда.на тия нива пак ще го подкарам на шамари
Re: Моят сценарии
26-06-2008 - 09:19:20
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> да,тва е написано точно от хора,които целят с него
> да промиват мозъка на бгетовеца,като захранват
> патриотизъм и омраза към едикои си.
> ако се поровиш Муза в гугъл и за комунистически
> похвати за контрол над електората(овцете),ще
> откриеш такъв вид способи.
>
> не е никък трудно да се замъгли
> мисленето-трябва патриотизъм и омраза.
> станишката и предшевствениците му точно такива
> методи са учили в русия-политология!!!!!!
> не виждаш ли как само за 10 години ви
> накараха да забравите кво направиха
> предшевствениците им и пак узурпираха
> властта?същите са,дарлинг,същите-как така
> финансовия министър по виденово време в момента е
> шеф на БНБ?
>
> никой не иска да изтребе българите,повярвай
> ми.НИКОЙ НЕ МУ ПУКА ЗА БЪЛГАРИТЕ!
> искали били американците българите да
> изчезнат,но българите били здрава нация и понеже
> са умни и силни и с балкански манталитет и за това
> се били противопоставили.ГЕНИАЛНО!!!!!!
> колко сте лесни за
> манипулиране......аборигените съсипват българия-с
> краднене и некъдърност.накараха над милион на
> напуснат страната при предишната криза,сега ще
> накарат още милион да избягат от бг.
>
> чакай да видиме,да не ни скастрат и от ЕС,че
> току виж отново набили визи и ще трябва да се
> правите на смешници по посолствата,за да ви пуснат
> в цивилизацията.
> минах през този път,не ви го пожелавам и на
> вас.
>
> американците искат да изчезнат
> българите-тогава Муза,щяха ли да спасяват
> бгетовицата 1997,от тези,които са писали
> конспирации от този род,за да ви промиват
> мозъците?
>
> вземи поживей в чужбина(ма не да береш
> маслини или ягоди) и така ще ти се отворят
> очичките,че като чуеш КАДРОВИК и ще знаеш,че
> винаги истината е обратното на това,което твърди!
> ако не знаеш кво е КАДРОВИК-питай мама и тати-те
> ша знаят,освен ако не са от техния отбор.


Асене, кои са аборигените? Кадровиците? Ми те тогава си свършиха работата превъзходно. Разтикаха 1млн. българи по света, създавайки манията, фиксидеята за опашките пред посолствата за визи. Защо го направиха? Може би, защото елеминират по този начин конкуренция. Асенчо и Куку, те умни; я да им дадем визичка....smiling smiley

А ние защо се хванахме? И защо ядът, омразата/може би силно казано/ е м/у нас? Много добре знам какво е кадровик, макар че мама и тате на са били, т.к. бяха "врагове на народа". В чужбина достатъчно много пъти съм била,достатъчно много контакти съм имала за да имам база за сравнение. И не да бера ягоди -това си е авантюра. И понеже сравнявам, затова ме е яд. Защото нито сме глупави, нито сме толкова мързеливи, а сме на този хал.
Прав си, че има промиване на мозъците, но не го търси в хора като нас. Промиването с пълна сила е хванало почва в група от хора, на които им е вменено, че не могат, потъпкано им е самочувствието на умни и можещи хора; изгражда фалшива ценностна система базираща се единствено и само на материалното, духовното е без стойност.

Да си обичаш народа и страната -това промиване ли е? Ако мислиш така, не си прав.

Това, което пиша и твърдя, го пиша въпреки всичко. Защото и аз като r_stoma се чувствам изморена, изцедена психически, а по принцип съм работохолик. Защото вече съм обръгнала от завист, мързел, наглост, арогантност, простотия. Винаги съм могла да ги парирам, само че взе да ми писва. Писна ми да постъпвам правилно, писна ми...

Как оцелявам? Сутрин като стана първата ми работа е да се сетя за нещо смешно и денят ми започва така -със смях. След това през деня се взирам в добрите хора, добре че не са малко.

Нямам идея за Нова зора, просто това беше 1-ят сайт, на който попаднах. Само че, Асене, обърна ли внимание какво от всичко съм пейстнала.


Ние непрекъснато констатираме и само това правим. Констатираме. Аз пак да попитам КАКВО ПРАВИМ ВСИЧКИ НИЕ?

Аз мисля, че трябва да започнем от нас. Защото първо в нас трябва да изградим гражданското общество и след това с формациите.

А ти Асене, какво мислиш, че трябва да направим? Само не ми казвай, че трябва да хващаме и ние самолетите. smiling smiley


Re: Моят сценарии
26-06-2008 - 10:10:11
Муза,просто останах учуден,че се хващаш на смешни конспирации,че американците направили преврата1990 и било нарочно,за да се избият българите.
не бъркай,че аз мразя бг-не е така.
бране на ягоди-мисълта ми беше,че по този начин не можеш да видиш и сравниш реалното.се едно да отидеш в някое бг село да береш домати и после да казваш,че си видял бг и знаеш българина.
нямах за цел да казвам,че ти си брала ягоди.
междудругото аз в сащ съм почнал като работник във ферма за дървета и въобще не се срамувам.а от фермера си научих повече за икономика,сток маркет и хедж с опшъни,отколкото през целия ми живот в бг.
проблема не си ти-проблема са заблудените българи,които не могат да прогледнат кво реално се случва в бг.дори и аз не знаех,докато не открих този форум.преди въобще не се интересувах от бг.ама кат видях как се лъжат хората по медиите и на кво вярват,се чудех съжаление ли да изпитвам,или срам,че са толкова плиткомислени и задръстени.
както и яд и омраза към дирижорите на овците(без извинение).

кво да правите?не знам.нищо не можете да направите.там е и проблема.нито ще ви се даде да направите.
тва е подобно на режим-системата е уродлива и домогващите се до власт гледат да я запазят чрез манипулации и лъжи,вместо с професионализъм.
професионалистите биват отблъсквани с манипулации в пресата.

велчев(финансовия министър по времето на царя) е единствения интелигентен човек с опит и връзки(на запад),който се е домогнал до властта.
и кво?който и да питаш в бг,ще ти каже,че е бандит ,крадец ,лъжец и незнам си кво си.
как стана така?ами просто.защото противниците му са използвали пресата за да го осерат.вие кълвете и вярвате и врътката с дълга на бг,което беше много правилно решение ,бе превърната от кадровиците в пресата,като голяма грешка.

а ,сега след толково време ,сред тарикатите,като нищо и велчев да се е превърнал в един от тях.
няма излизане от ситуацията-виж и русията-там е в пъти по зле,макар,че за мен руснаците са една от най-интелигентните нации.

аз мърдане от ситуацията не виждам.особено след като разбрах,че министъра на финансите по виденово време е назначен в момента за шеВ на БНБ eye popping smiley

всичко в бг е цирк.хубава страна, с прекрасна природа за малките си граници,превърната в психодиспансер.
виж ги и брокерите-само плачат от БФБ и искат да сменят шефовете,а не се сещат да отворят частна борса.дори и да сменят шефовете,докато борсата е една и държавна-оправия няма да има.
монопола е най голямото убийство на прогреса-в сащ монопола е забранен със закон!!!!!!!!!в бг се толерира??????имате 3 телефонни компании,които са се разбрали помеждуси и вместо конкуренция-пак монопол-българина плаща най скъпите телефонни сметки в целия свят.тва,хора като пунди ще ти кажат е ,защото българина е най богат,не за друго.

колко още трябва да изпиша,че да ме разбереш?
виж и ЕС-така са ОТВРАТЕНИ от нас,че се стигна до прецедент-единствената членка,плащаща членски внос,която да не получава обратно финансиране на проекти?????
сигурно американците и за тва са виновни?не вината в матрьошките,а е в сащ,които са показали плана за избиването на българина на европейците и те са решили да помогнат на злите американци.

целия свят нещо напоследък почва да подпомага за ИЗТРЕБВАНЕТО на българия,не усещаш ли?
след време,когато и банките почнат да плюят кръв,пак сащ нарочно ще ги е съборил.
фондовете на НИ изкупуват с всички набрани пари само земя,без да отделят ресурс за инвестиция в нея и обработката й?
сигурно и те са поставени лица на сащ и нарочно съсипват селското стопанство?
имаме спад от 30% в аграрното производство за последната година?е как така,като се инвестират милиарди акционерни пари там?
по добре,че не можеш да погледнеш през моите очи,защото ще видиш само фатализъм.
ако искаш да ти е добре-ходи се натискай в партийния бизнес.там е единствения ти шанс за прогрес в бг.
аре,че ми омръзна да пиша
не се сърди,ако звуча грубо.тва е защото аз съм от американците,които изтребват българина-тва ми е работата.ако не вярваш-питай Джулиъс-той знае
Re: Моят сценарии
26-06-2008 - 10:12:00
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
Защото нито сме глупави, нито сме толкова мързеливи, ....

А дали е наистина така?


а сме на този хал ...

може би защото сме интелигентни и толерантни? А какъв е този индивид, който повече от половин век е толкоз толерантен? Мноооого простият такъв!!! Може би ще ме упрекнеш в негативизъм, да, има все още интелигентни и работливи хора, не слагам всички под един знаменател smiling smiley, но повечето от тях са извън майка България. Чужденците деликатно описват българина: "Прекалено толерантен ...." Разбирайте го както искате, за мен такъв вид толерантност е равно на голяма простотия и може би не малък мързел. Огледайте се наоколо, коя от съседните държави е паднала толкова ниско? Всички се изправиха вече, а ние си оставаме наведени ..... Защо така, сигурно защото сме мноооого умни ??? Ами като сме толкоз умни, що не можем да променим нищо, ама нищо към по-добро бъдеще? Аааа, май сме малко мързеливи ....? Или и прости и мързеливи?

Както вече някой бе цитирал в друг форум дядо Вазов:

"Не сме народ, не сме народ, а мърша,
пак ще се изкажа и с това ще свърша!"

Иван Вазов


Така че, братя и сестри, който не е мързелив (не е необходимо и да е особено умен) да хваща пътя и да търси оцеляване. Да останем тук означава да позволим на управляващия ни паразит да ни изсмуче кръвчицата до последната капка, а също и на идните поколения, за съжаление. Кой е простият, който се оставя да го доят като животно или този, който гордо вдига глава и или се бори за живота на децата си, или си намира реализация в държава, където и да го доят е с бога и с прилика. А тук остава само мършата и тя е до време. Да видим след това каква чужда мърша ще ни импортнат управляващите от някои бананови републики, за да попълнят банките с кръвчица. Ма да знаете, тези от банановите републики са по-борбени от нас, да не стане така, че ние да започнем да висим по дърветата в собствената си страна smiling smiley Сигурно така ще стане, ние и Гордост си нямаме ....

Съжалявам, че може би развалям настроението някому, но ако някой може да ми даде смислена причина, която да ни задържи тук в България, нека да се обади. Аз лично търся такава от 19 години и до този момент не намирам.

Със здраве!
Re: Моят сценарии
26-06-2008 - 10:16:42
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> да,въобще не ме учудва-ква е тая партия "нова зора"?
> нещо само за контакти с русия ми говорят?да не
> искат да сме новата беларус или грузия?
> ето ги разпостранителите на конспирацията кои
> са,вие си предценете за себе си:

Всичко е ясно.
Не мога да повярвам че Джулиъс и Муза вярват на такива наивни манипулации.
Само се правят на ударени smiling smiley
Re: Моят сценарии
26-06-2008 - 10:29:33
Що бре Джулиус, какво ти пречи с 6-цифрената заплата да си цъкаш футболчето и волейболчето?
Re: Моят сценарии
26-06-2008 - 10:32:09

Самолетите, мила ми Муза, само самолетите са истината...

Всичко вече е опитано. 20 години са повече от достатъчни. В момента положението в БГ е по-трагично и от Татово време, защото тогава гъзолизците имаха някакъв страх-все пак тук-там се намираше по някой читав партиен секретар или грамотен директор да им скръцне. Огледай се какво става наоколо. Замени на общински имоти на принципа кон за кокошка, подаряване на търгове за печеливш бизнес на съпруги, братя, любовници, парясници, братовчеди...... на себе си. и.т.н.т. Силиконови чучела управляват банки, помощите за земеделието се закопават в кичозни дворци-чардаклии по морето и в Банско. И не е вярно твърдението че земеделците били разглезени от татово време и искали всичко наготово от държавата. Наистина има доста такива, но във всяко село има поне 10 човека, на които земеделието е в кръвта им и които не го упражняват пълноценно по обясними причини. А тези хора са напълно достатъчни , за да се съвземе БГ , ако им се осигурят нормални условия. Едно модерно земеделие и животновъдство не изисква заетост на повече от 5 % от населението.
Ти, струва ми се , наистина трябва да пообиколиш света , за да усетиш колко сме затънали. Казвам ти го съвсем добронамерено.
Да се мъчиш да промениш нещата в БГ е като

" да гребеш срещу течението на лайняна река в лодка без гребла'' (кап. Йосарян)
Re: Моят сценарии
26-06-2008 - 10:44:01
Джулиъс,само бг природата ми липса,нищо друго.дори и префалената красота на българката ми липса до толкова,доколкото,че са лесни за фишинг-само един ай фоун да им покажеш и се насират.материалността им е деградираща,но кво да се прави-спекулираме и там,доколкото можеме.
всяко лято,когато имам възможност да се добера до бг гледам да съм при дъновистите на рилските езера.е тва ми липсва.
прекарвам си времето по планините,защото там се зареждам с енергия.
ще се радвам да си поговориме друг път и за източни религии,не си мисли,че си единствения,който се интересува от тях.ходил съм до калифорния само за да присъствам на семинар с дилай лама.така и не дойде той,ама здраве да е.
обаче не разбирам ,защо ми говориш,че разбираш от манипулации,щото си изучавал източни религии?
ако имаш приятел,който е бивш КГБ,тогава бих ти повярвал,че си в час.
само че,ако имаш такъв-по друг начин ще звучиш.
не са източните религии извора,откъдето трябва да черпиш информация за манипулативни похвати,да знаеш. winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход