Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нулеви продажби на имоти в Банско за 4 месеца

Публикувано от naughty 
Re: Нулеви продажби на имоти в Банско за 4 месеца
01-02-2012 - 05:28:42
avatar
След кратко лирично отклонение ,продължаваме по темата : [skandalno.net]
Re: Нулеви продажби на имоти в Банско за 4 месеца
01-02-2012 - 10:27:15
avatar
Кой се набутал, набутал в крайна сметка банскалии спечелиха. Градът винаги е бил и ще бъде най-доброто място за живеене в БГ.
За банскалии работа винаги ще има през зимата и през лятото. На банскалии няма да се налага да купуват апартаменти или да строят. Има банскалии обезщетени с по 20 апартамента, отделно с пари кеш над млн. на депозит, отделно си имат още ниви и парцели. Гръцкото море е само на 2 часа път. В банско няма просяци, крадливи мангали и мизеря каквато има в София. В Банско няма недостиг на детски градини. и тн.

А вие си се боричкайте за цените на копторите в Свинадория.

П.С.

И понеже няма как Банско да стане автономен град-държава със строг визов режим за българчетата, затова цените на стоките и услугите трябва да фръкнат нагоре докато селските свинадорци сами не се откажат да идват. Банскалии предпочитат само чужденци, а не смрадливи ганчовци.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-01 10:41 от големо жувотно.
Re: Нулеви продажби на имоти в Банско за 4 месеца
01-02-2012 - 14:18:55
Quote
големо жувотно
Кой се набутал, набутал в крайна сметка банскалии спечелиха. Градът винаги е бил и ще бъде най-доброто място за живеене в БГ.
За банскалии работа винаги ще има през зимата и през лятото. На банскалии няма да се налага да купуват апартаменти или да строят. Има банскалии обезщетени с по 20 апартамента, отделно с пари кеш над млн. на депозит, отделно си имат още ниви и парцели. Гръцкото море е само на 2 часа път. В банско няма просяци, крадливи мангали и мизеря каквато има в София. В Банско няма недостиг на детски градини. и тн.

А вие си се боричкайте за цените на копторите в Свинадория.

П.С.

И понеже няма как Банско да стане автономен град-държава със строг визов режим за българчетата, затова цените на стоките и услугите трябва да фръкнат нагоре докато селските свинадорци сами не се откажат да идват. Банскалии предпочитат само чужденци, а не смрадливи ганчовци.
Голем си .Много точно казано.Бравос.София-Свинагория.
Re: Нулеви продажби на имоти в Банско за 4 месеца
01-02-2012 - 17:27:32
кои ли пък сериозен инвеститор ще земе да известира във взаимни фондове
Re: Нулеви продажби на имоти в Банско за 4 месеца
01-02-2012 - 18:06:34
avatar
Quote
batko

Голем си .Много точно казано.Бравос.София-Свинагория.

А, гроздето- много зелено и много кисело.......:]
Re: Нулеви продажби на имоти в Банско за 4 месеца
01-02-2012 - 18:46:00
Quote
големо жувотно
Кой се набутал, набутал в крайна сметка банскалии спечелиха. Градът винаги е бил и ще бъде най-доброто място за живеене в БГ.
За банскалии работа винаги ще има през зимата и през лятото. На банскалии няма да се налага да купуват апартаменти или да строят. Има банскалии обезщетени с по 20 апартамента, отделно с пари кеш над млн. на депозит, отделно си имат още ниви и парцели. Гръцкото море е само на 2 часа път. В банско няма просяци, крадливи мангали и мизеря каквато има в София. В Банско няма недостиг на детски градини. и тн.

А вие си се боричкайте за цените на копторите в Свинадория.

П.С.

И понеже няма как Банско да стане автономен град-държава със строг визов режим за българчетата, затова цените на стоките и услугите трябва да фръкнат нагоре докато селските свинадорци сами не се откажат да идват. Банскалии предпочитат само чужденци, а не смрадливи ганчовци.


Ейййй това все едно че Иванов го е писал.Дори в началото се си помислих че се бърка Банско със Сънито.
Есента бях в Банско и да ти кажа "Гладен " срам не срам ама се загубих в него хем не бях пил много:]То едно и също ми се вижда навсякъде и докато се върнем в хотела се обърках.Няма нищо общо с времената когато за първи път ходих на алпиниада на Вихрен.:cry:
Все едно че алчността е мастурбирала на "Цермат" ама като е свършила се е появило Банско*sos*
Re: Нулеви продажби на имоти в Банско за 4 месеца
01-02-2012 - 20:38:12
Quote
камелия
Quote
batko

Голем си .Много точно казано.Бравос.София-Свинагория.

А, гроздето- много зелено и много кисело.......:]
Сушената попикана слива пак без никой да я пита се изсра на метеното.Ти настина си психично болна.
Re: Нулеви продажби на имоти в Банско за 4 месеца
01-02-2012 - 20:38:36
avatar
Дияне, гледам роден си в Свинен (пардон Сливен) и живееш в Свинадория ( София). Хубаво е че сравняваш Банско с Цермат, въпреки, че се опасявам, че в Цермат просто не си бил. Вярно е, че стана презастрояване, но градският център не е мръднал и градът си е чист както винаги е било.

Сега постави се на мястото на банскалия като мене и си представи следната ситуация: Идва свинадорец при тебе без покана и започва да ти предлага пари за парцела. Предлага ти 35К, ти го сиктърдосваш, той идва след седмица (пак неканен) и увеличава до 150К. Годината е 2006.

Така, сега си сложи ръка на сърцето и кажи ти нямаше ли да продадеш парцела 700м2 Какво сигурно щеше да се правиш на патриот и щеше да отговориш: не аз парцела не го продавам, че вижте застроихте всичко! Така ли би постъпил?

Аз си признавам взех кинтите и до ден днешен ги държа не депозит като прибавих и още толкова изкарани с труд извън БГ.

Отделно друг парцел отстъпих срещу 35% обезщетение което сега достигна 50% заради неустойките които строителя заплати в дялове от сградата.

Та ми интересни ти как би постъпил в годините на имотната параноя? Пък ако искаш сравни по хубост сегашното Банско със Сливен или София (поизбор)

Кой спечели от балона? Аз при всяко положение не съм губещ, защото сега ако искам мога да закупя парцели подобни на тези които продадох за 1/10 от сумата за която аз продадох.
Re: Нулеви продажби на имоти в Банско за 4 месеца
01-02-2012 - 21:39:35
Ти не си губещ /не че ти вярвам лично за тебе, ама нейсе, говоря по принцип за банските и прочие селяци, включително и около София/, защото ако не беше бума, на тези места щяхте компири да садите. А сега има и парички, дето простите кратуни с нищо друго и по никакъв начин нямаше да можете да изкарате, има и апартаменти разни безсмислени по банските блокове, ама нито хляб, нито вода искат. Може и някой лев зимата да пада, колкото дал господ.
Що се касае до парите обаче, съм сигурен, че получените от ниви пари са вече изхарчени в следните три неща: До 10% максимум още да ги има по банките или в дюшеците, 15% в правене на кръчми, 15% в правене на ремонти, 10% в коли, плазми, екскурзии и такива неща, есктри на живота, а най-вече поне половината от получените от нивите пари са дошли обратно в София във вид на апартаменти за децата, внуците и правнуците. Да ви са честити.
Re: Нулеви продажби на имоти в Банско за 4 месеца
01-02-2012 - 22:31:50
avatar
imotko, не съм очаквал друг отговор от тебе. Първо, банскалии си живеехме много по-добре от софийските шопи, още много преди имотният бум, ама това ти няма как да го знаеш. Второ банскалии са садили, садят и продължат да садят нивите няма нищо лошо в това, това ги е направило богати. Банскалий са били богати хора още откакто е създаден градът. Градът е създаден от търговци. За това свитетелства 3-тата по големина църква в БГ, изградена само със средствата и труда на банскалий. За сравнение- в София няма нито една голяма църква изградена от Софянци, повечето са ви Руски дарения, щото винаги сте били цървули.

За получените пари от имотните продажби, за 1% от продалите може и да си познал, но повечето мои познати и приятели които се облажиха за сметка на "умните" свинадорци са си все още здави кешовици. Отделно, че бъркаш банскалий с останалите цървули дето са се освинадорили, не банскалий мигрират към Свинарника, а прасетата напират към Банско - железен факт! Банскалий апартаменти в София не са купували, освен в единични случаи докато изучат децата и после да ги продадат пак за да не плащат за мизерните ви квартири.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход