Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

цени на земеделска земя

Публикувано от silvia_j 
цени на земеделска земя
13-08-2007 - 16:58:03
Здравейте,
МОже ли някой да ми кажи къде да намерия информация за цени на земеделски земи в определена местност.
Как мога да съм сигурна, че е коректна предлаганата цена от фирма (която е от 500 лв. на декар) след като намирам обяви в Интернет за подобни места, но с цени на квадрат от 7-15 евро.
Имам земеделски земи (ниви,лозе), но нямам никаква представа на колко могат да се оценят?
Някой да помогне?

мерси.
Re: цени на земеделска земя
13-08-2007 - 19:48:32
Зависи къде са и въобще от много други неща
smiling smiley
Re: цени на земеделска земя
14-08-2007 - 10:58:28
Става въпрос за земи в района на селата Слънчево и Игнатиево на 10-15 км. от Варна.
м. Баира - 3 дк.
м. Харамия - 3 д. (мисля че това е до магистралата)
м. Айкъна - 3 д.
м. Ергенлъка - 10 д. (това знам, че е най-доброто между магистралата Варна-София и старият път за София до Повеляново)
Re: цени на земеделска земя
14-08-2007 - 12:36:37
За да имаш конкретна представа за района попитай съседи на какви цени са продавали. Иначе може и 100 000 Е на декар може и 200 Е на декар. Зависи от переспективите за терените. За справка около Соф. земите, които по новия план са за застрояване мин. година струваха 25 000 Е сега струват на 100 000 Е, като вече е ясно, че зоната е с добри показатеи за застрояване но статута на земята си е земеделски имот.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход