Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нещо за покупка на земя и строеж?

Публикувано от Geto 
Re: Нещо за покупка на земя и строеж?
13-08-2007 - 17:00:07
Миналата година тук споменах че за такава къща мечта са необходими 200 000Е много хора се лигавеха - ами приятно усъществяване на мечти към днешна дата с тез пари , от търсене на парцела до построяване .
Re: Нещо за покупка на земя и строеж?
13-08-2007 - 17:50:10
RE:IVEL
не съм целял да обиждам никого-поне не съзнателно - но $ 500 000 са доста сериозна сума за имот извън София.Ако е прозвучало така-моля за извинение ((
Отн разходите за строеж-имам представа и то доста добра-тук си абсолютно прав за високите разходи , прав си и засъвета към ГЕТО - да си купи нещо готово !!!
това е ценен съвет -прави ти чест че го казваш
Ако Гето чете - ето му информация къде предстоят високите цени (за сега са още ниски и може да се включи)

[www.duma.bg]
още веднъж моля за извинение

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-08-13 17:50 от пунди.
Re: Нещо за покупка на земя и строеж?
13-08-2007 - 18:10:07
ГЕТО :
-----------
ето ти потвърждение на идеята ти да си купиш готова къща - току що излиза новината от imoti.net
купувай до 50 км - гледай да е нещо луксозно но не повече от 170 / 200 000 евра
и си живей с парите,които си изкарал там - прав е може би IVEL но и Пундю има право (поне за цената)


[www.imoti.net]

---------------------------------------------------
дотегна ли ви да чакате еФтинийката
Re: Kelepirski
13-08-2007 - 18:21:45
Nqmashe nuzhda da pishesh poveche-imeto ti beshe dostatachno.smiling smileyBetter remain silent and look stupid ,instead of open your mouth and remove any doubt.smiling smiley
Re: Kelepirski
13-08-2007 - 18:31:38
avatar
Nikola Написал:
-------------------------------------------------------
> Nqmashe nuzhda da pishesh poveche-imeto ti beshe
> dostatachno.Better remain silent and look stupid
> ,instead of open your mouth and remove any doubt.


Мога ли да те помоля за малко уважение? Пиши на кирилица!Или си я забравил поради "перфектното" владеене на английски? confused smiley
Re: Нещо за покупка на земя и строеж?
13-08-2007 - 18:31:42
харесва ми подписът на Келепирски
но колко го разбират ???
последният автор-форумист НИКОЛА -вероятно НЕ
------------------------------
дано поне помогнем на Гето да си вземе решението

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-08-13 18:51 от пунди.
Re: Нещо за покупка на земя и строеж?
13-08-2007 - 19:35:38
Няма проблеми, не съм обиден разбирам че първосигнално цифрите стресират, но като теглиш накрая чертата сам даже не вярваш, такива са реалиите са съжаление аз не съм агент (нямам интерес), аз само искам да предпазя човека от влизане в тинята ако е неподготвен и в същото време да му дам кураж защото след няколко години ще гледа със други очи на всичкото това безобразие, тоест искам да кажа, че всичко е относително, аз съм допускал грешки, за които не мога да си простя, имам в предвид преди години ми се струваше скъпо да купя определен парцел - просто хората искаха толкова а на мен ми се струваше скъпо. Сега по- малката беда е че е скъпо, по-голямата е че това, което ми харесва вече не се продава. Да това е пирамида, спирала или както искате там го наричайте, по моето скромно мнение ако е спирала е навита засега на около 60 %. Един съвет опитайте нещо да свършите за новата си къща, например измажете една стена ако изобщо можете или поне закачете един бойлер и ще разберете защо всичко има тенденцията да поскъпва - ръчна работа не подлежи на роботизиране. Вие нали също искате утре да получавате повече пари за днешният обем работа. Уважавайте трудът на хората и възможно вашият труд също ще бъде уважен. Малко звучи нравоучително, извинете не намерих по-тънък път да го обясня на пръсти, всъшност сигурен съм че го разбирате - това е нещо като вечната тема, ама по друго си е като подсвирнш тук там от учудване ! smiling smiley
Re: Нещо за покупка на земя и строеж?
31-10-2007 - 00:10:29
На всички форумци, привет,

Бях две седмици в България, харесахме парцел, сложих капаро и ето днес нотариалния акт е вече в джоба ми! Не мога да се начудя и нарадвам. До последно не вярвах, че работата ще стане, не мина без напрежение, но слава на Господа всичко се нареди добре. Сега работя върху проекта. А, имам оферта за строеж до замаска и шпакловка върху 300 Евро на кв.м. Как ви се струва това?
За онези които се интересуват ще докладвам winking smiley как вървят нещата. Вървам, че когато имам някакъв проблем или въпрос ще намеря вашата помощ.
Успех и кураж на всички (и на себе си пожелавам същото)!

С поздрав,

Гето
Re: Нещо за покупка на земя и строеж?
31-10-2007 - 00:30:09
Гето,
Да си жив и здрав и ти и семейството ти и децата ти!
Остави си някоя пара ,за да образоваш децата си - тя къщата няма къде да ти избяга!
Re: Нещо за покупка на земя и строеж?
31-10-2007 - 06:31:01
Много топли пожелания Партцалев, благодаря. Иначе за образованието си прав, но ще се съгласиш, че домът е нещо много важно за възпитанието на децата. Говоря за дом, не за изложбени зали и детегледачки. Всичко по реда си. У дома в България хората са полудяли с тези мании и амбиции за децата си. А в каква обстановка живеят, имат ли нормално детство сякаш не е важно. Все пак благодаря за пожеланията.

С поздрав,

Гето
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход