Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво е повишението на цените на НИ за 2005 година?

Публикувано от Kobe 
Re: Какво е повишението на цените на НИ за 2005 година?
31-07-2008 - 23:51:09
avatar
Аз задавам конкретен въпрос, защото наистина не помня, а ти веднага започваш с твоите си неща...хубаво ще поживеем и ще видим ама сега питам за 2005г.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Какво е повишението на цените на НИ за 2005 година?
31-07-2008 - 23:53:23
според 'статистиката' има увеличение поне от 100 процента спрямо 2005
Re: Какво е повишението на цените на НИ за 2005 година?
31-07-2008 - 23:56:04
avatar
Може и 150% да беше, но просто искам да се сетя двустайните как вървяха sad smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Какво е повишението на цените на НИ за 2005 година?
01-08-2008 - 00:18:17
Продавач :що се правиш на ударен? Нали си брокер-спомени нямаш ли?
За секунди можеш да откриеш информация в нета!
Въпроса ти е уловка(само през 2005 има покачване 37%).
Ето образовай се! [www.capital.bg]
Re: Какво е повишението на цените на НИ за 2005 година?
01-08-2008 - 00:32:40
avatar
Имам един любим израз във форума и той е ПЪРВО ЧЕТИ, А ПОСЛЕ ПИШИ!
Не ме интересува дали е било 73% или 173% увеличението и не ми е "уловка" въпроса задавам точен и ясен въпрос даже мога съвсем да го конкретизирам - колко вървяха двустайните тухлени и епк апартаменти по крайните квартали например Младост?

Надявам се колегите утре да отговорят, че ми се въртят едни суми около 30000евро, но не помня колко точно все пак това беше преди три години и не помня...иначе нямаше да питам.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Какво е повишението на цените на НИ за 2005 година?
01-08-2008 - 08:10:12
изтри ли ми коментара, или не съм го постнал?
както и да е.

[www.lev.bg]
голяяяяямо падане ни очаква....
добрата новина е, че аз си купя къща на 200 Е/м2 в Локорско...
в най-лошия случай поне в Бояна/Банкя smoking smiley :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход