Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

???????

Публикувано от mtetva 
???????
23-07-2007 - 20:32:36
znaete li kakvo stroqt.po bul.bulgariq,putq za bqna,sre6tu rezidenciqta,pada se otlqvo.t.e.pod grobi6ta-boqna,kudeto sa biv6ite skrivali6ta
Re: ???????
23-07-2007 - 21:17:46
ами има информационна табела на строежа и всеки интересуващ се може да види
Re: ???????
24-07-2007 - 14:41:58
Dgft igkl;d $%08 94 kdsmb' 9(.po bul.bulgariq,p* !
Re: ???????
25-07-2007 - 14:10:05
avatar
mtetva ,

Дали ще ти е много трудно да проявиш малко уважение? :g:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-07-25 14:10 от камелия.
Re: ???????
03-08-2007 - 13:16:25
не знам за какво уважение ми говориш,в този форум,много рядко се изразява компетеннтно мнение ,само злоба,това е типично българско,затова сме много назат.освен това мненията на 6то класни брокери не ме интересуват,аз не съм брокер,относно строежа,това ще е болница,а по надолу ще има параклис и 1те часни гробища.нищо чудно че незнаехте,защото път по бояна нямате,освен ако не сте от перник.
Re: ???????
03-08-2007 - 14:23:58
Който има уважение към съфорумците си не би пуснал тема със заглавие ??????? стига форумът да не е тийнейджърски. Освен това този пост каква връзка изобщо има с форума Цени? Самият въпрос не само че е написан на латиница, а е и нагъчкан като код от някакъв гаден програмен език. И въпреки че е само от един ред, просто нямах търпение да го изчета и отговорих спонтанно с някаква безсмислица. За което после съжалих, излишно беше наистина. Но Вие си пишете по-добре на латиница, че като Ви гледа човек правописа и неволно се запитва каква ли работа може да имате по Бояна освен да обирате вили?
Re: ???????
03-08-2007 - 15:09:49
Re: ???????
03-08-2007 - 15:14:13
timber,ти чувал ли си за Бояна?
Re: ???????
03-08-2007 - 17:11:30
avatar
mtetva Написал:
-------------------------------------------------------
> не знам за какво уважение ми говориш,в този
> форум,много рядко се изразява компетеннтно мнение
> ,само злоба,това е типично българско,затова сме
> много назат.освен това мненията на 6то класни
> брокери не ме интересуватз не съм брокертносно
> строежа,това ще е болница,а по надолу ще има
> параклис и 1те часни гробища.нищо чудно че
> незнаехте,защото път по бояна нямате,освен ако не
> сте от перник.


Не ние,ти си доста назад.В ерата на нечленоразделната комуникация........... :} :}
Re: ???????
03-08-2007 - 19:46:14
Камелия, не виждам оценката на контролното. moody smiley smiling smiley smiling smiley winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход