Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли спекула с поскъпването не цените на имоти

Публикувано от THEGAME 
Re: Има ли спекула с поскъпването не цените на имоти
24-07-2007 - 15:06:02
а, какъв си бе цървулкьо, сигурно си някой обитак с дрехи от илиенци и обувки от пиротска, та затова те тресе яко злоба и комплекси към всички, които имат възможности, за които ти само гледаш по филмите, айде бъркай в джоба да видиш дали дрънкат стотинки и отивай да пасеш трева
Re: Има ли спекула с поскъпването не цените на имоти
24-07-2007 - 15:49:46
Ако аз съм цървулко, ти си ми цървулите.
Това за илиянци го приказвай на гласопродавачите си.
Никаква злоба не ме тресе, ти си ми толкова смешен, че ако знеш само как се смея искрено сам ще си метнеш въжето.
Виж теб яко те тресе злобата, към хората които са се махнали от чревното ти обаяние.
Няма ли будали да работиш вече?
Да не са изядени вече паричките от далаверите?
То не е лесно с червото, което знае само да произвежда л.....а.

Re: Има ли спекула с поскъпването не цените на имоти
24-07-2007 - 18:09:58
До darkhorse,

Отговори ми, но съвсем чистосърдечно, защо НИК-а ти е darkhorse......а не whitehorse !
Според мен, в голяма част от душата ти ЧЕРНО......! Където и да ходиш по света това ще си остане и винаги ще обвиняваш някой или нещо. Повечето от моите братя българи заминаха да търсят нещо по-светло, но не са малко и тези, които заминаха, за да търсят РАЯ, поднесен на тепсия! Ама такова животно НЕМА! Най-важното е, че тези, които видяха действотелността ще си направят изводи и не само за тях, а и за поколението им! А това значи, че голямото завръщане на българте ПРЕДСТОИ! И то ПЕЧЕНИ и ОБИГРАНИ ! А тези, които не са заминали заслужават да им СВАЛИМ ШАПКИ, защото без тях ЧАКАЛИТЕ нямаше да оставят нищо.......!
Re: Има ли спекула с поскъпването не цените на имоти
24-07-2007 - 20:00:40
до: Huba-Buba
ти освен думата лайна, нещо друго знаеш ли, има ли в речника ти, май в такава среда живееш и затова и мирогледа ти е такъв, между другото и ти ли беше нещастно емигрантче, така ми се струва, съдейки по злобата, която изливаш непрекъснато, прозирайки от умните ти словоизлеания, ти всъщност какво работиш, с какво се занимаваш, аз поне не си крия професията, за ралика от 100% от емигриралите глупендари, участващи в тоя форум
Re: Има ли спекула с поскъпването не цените на имоти
24-07-2007 - 22:31:14
То пък ти едни епитети употребяваш...
И то все в множествено число, май много хора мразиш....
Това за думичката специално и единствено за теб я употребявам. Какво да правиш, то едно черво само от нея разбира, щото само това може да произвежда.
И нямам злоба към теб, просто си ми адски смешен и забавен ....

Не съм емигрант но се оглеждам да се изнасям, защото тук простотията вече става нетърпима и повсеместна.
Бизнеса в България умира. Вдигат лихвите, спада потреблението, фирмите задлъжняват сериозно и немогат да си плащат задълженията.
Отностно моята професия - ще ти кажа, че това което правя го правя за удоволствие и лично удовлетворение, когато и както пожелая.
Защото мога да си го позволя. А както знаем, българския простак след истината най-много мрази свободните хора. С последното се обяснява и твоята ненавист към емигрантите.
Re: Има ли спекула с поскъпването не цените на имоти
24-07-2007 - 23:44:28
айде тогава със здраве, бъди много свободен и въобще не помисляй да се връщаш в България, че тука е много гадно, няма бизнес и т.н. Гмуркай се яко в " интелигентните " държави, и гледай да си плащаш вноските по кредитите навреме, да не ти смакнат и презерватива някоя нощ, че и той сигурно ще ти е на кредит. Приятно ядене на макдоналдс, че той ще ти е доживот.

И НЕ СИ И ПОМИСЛЯЙ ДА СЕ ВРЪЩАШ, НИКОГА
Re: partzalev & broker 111
25-07-2007 - 06:14:33
Izvinete za latinitzata ! Ot 1979 zhiveya v Chicagoland ,Illinois ,US ,Prez 1987 zavarshih Devry University,ot 1989 rabotya za Washington Mutual (www.washingtonmutual.com ),kato senior loan originator ,imam dom v Northbrook,Ilinois (mortgage loan paid off)(www.northbrook.org) Pomagam na saprugata si s mieneto na chinii i v pochistvaneto na doma smiling smiley,osobeno kogato tya iska da se razhodi s vnucheto do ezeroto .Prez 2002 zakupih 2 apartamenta v Des Plaines (bank forclosure)(www.desplaines.org ),koito otdavam pod naem. V Sofia ,Bg pritezhavam dva nasledstveni apartamenta ,monolitni,stara sotz.tuhla -nasledstveni ,(blokat nad magazinat za igrachki na "Opalchenska" I "Stambolijski"winking smiley.Vapros kam 'broker 111'confused smileyega li prodavam apartamentite v Sofia ili da pochakam oshte malko da poskapnat (saseda mi otdolu prodade negoviya prez 2005 po € 800 kv.metar predi da zamine da zhivee pri dashterya si v Niedersaxen ,Deutschland)? Vapros kam "partzalev":Ako resha da se pribera i da rabotya v Bg (vse oshte sam Bg grazhdanin ),kato s kakvo shte se prepitavam tam i kak shte badat otzeneni poznaniyata mi (zavarshil sam nemska gimnaziya i sam hispanohablante& am.english ,of cource smiling smiley? Blagodarya Vi predvaritelno!Priyaten den!
Re: Има ли спекула с поскъпването не цените на имоти
25-07-2007 - 10:25:35
до: Nikola

продажбата зависи от това да ли ти трябват парите, само да ги продадеш и да бутнеш парите в банка е голяма глупост, апартаментите по - евтини няма да станат, каквито и мнения да има на разни цървулковци във форума
Re: Има ли спекула с поскъпването не цените на имоти
25-07-2007 - 12:35:34
Моля да ми помогнете да подредя обърканите си мисли относно въпроса "Има ли спекула......"!
Покупка на НИ с ипотечен кредит:
- Купувача участва с 30%, а банката със 70% (нормално). От този момент имота е с т.н. тежести. Неговата цена вече е нарастнала, защото с новите промени в закона той може ВЕДНАГА да се ПРЕПРОДАДЕ (1 имот на година). Но....! За да не загуби тези 30 %, които е дал, купувача-продавач трябва да си калкулира всички такси платени при прехвърлянето на собствеността, комисионната платена на АНИ и евентуално погасяване на неплатени комунални услуги. От друга страна новия купувач ще трябва да се оправи с кредита, ако иска да се изчисти ще трябва да го погаси с наказателната лихва. На практика това е поскъпване с около 10% непосредствено при усвояване на кредита и то при нулева печалба за първия купувач.
Re: broker 111
25-07-2007 - 13:08:29
Blagodarya Vi ,tova iskah da naucha .Uspeh !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход