Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Статистика, аналитика, хумор (на руски+малко англииски)

Публикувано от Ivel 
Статистика, аналитика, хумор (на руски+малко англииски)
08-06-2007 - 21:03:37
[forum.aboutbulgaria.biz]

Тыпанари такиви !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-09 07:36 от Ivel.
Re: Статистика, аналитика, хумор (на руски+малко англииски)
10-06-2007 - 10:15:37
avatar
"Уважаемый, не могли бы Вы мне обьяснить значение слова "ТЫПАНАРИ". "

Ето това най-много ми хареса от този форум :}
Re: Статистика, аналитика, хумор (на руски+малко англииски)
10-06-2007 - 10:38:17
Много са готини ребятата понякога, и аз откровенно се смях от душа на това. :}
Re: Статистика, аналитика, хумор (на руски+малко англииски)
11-06-2007 - 13:35:44
НА мен пък ми хареса и разчетите на един от участниците какво се случва с инвеститорите на хотели, които взимат кредит от банка и не успяват да продадат в срока, който са обещали или не могат да получат прогнозираните доходи.
НЕ знам дали ви направи впечатление, но всъщност без да се отчита от статистиката на офертните цени сделката става на около 50 % от пазарната цена.
Та прочетете внимателно и не подържайте повече следните митове:
1. Банките ще фалират - нямада фалират, защото всъщност обезпечението е много голямо.
2. Цените ще паднат за масовия купувач, защото притиснати инвеститори ще продават само за да си обслужат кредита - няма, ще държат до последно високи цени и ако продават на 50% от пазарната то то ще е пак на инвеститор. Било то български, руски , американски, арабски или европийски.
3. Строителите се напълниха с пари -строят за 200, продават за 1000- всъщност някой се пълнят, други фалират и в доста случаи този , който продава на 1000 не е строител.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход