Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще продължават ли цените да се вдигат около Дунав Мост 2

Публикувано от najnaj 
Ще продължават ли цените да се вдигат около Дунав Мост 2
23-04-2007 - 09:55:55
[www.actualno.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-05-03 14:55 от admin.
Re: ЩЕ ПРОДЪЛЖАТ ЛИ ЦЕНИТЕ ДА СЕ ВДИГАТ ОКОЛО ДУНАВ МОСТ 2
02-05-2007 - 14:14:07
Re: ЩЕ ПРОДЪЛЖАТ ЛИ ЦЕНИТЕ ДА СЕ ВДИГАТ ОКОЛО ДУНАВ МОСТ 2
03-05-2007 - 11:40:46
Много интересно,няма ли колеги които да изкажат мнение по въпроса???
Re: ЩЕ ПРОДЪЛЖАТ ЛИ ЦЕНИТЕ ДА СЕ ВДИГАТ ОКОЛО ДУНАВ МОСТ 2
03-05-2007 - 11:54:33
Здрасти najnaj!

Предполагам, че доста колеги имат мнение за Видински регион.
Но според мен все още е рано да се говори, че пазара във Видин ще стане много динамичен и съответно цените ще започнат да скачат с големи темпове.

Аз съм, от Видин, но работя в София и като част от Видин бих казал, че тая тема ще е актуална след 3 години, когато ще се вижда края на строежа на моста, инфраструктурата към него от двете страни на реката.
Започване на работа на максимални мощтности на трите пристанища по река Дунав, оформяне на логистична зона около Видин (или по точно между разклона за Брегово и разклона за Покрайна, зад бирената фабрика към ов4арниците).
И този логистичен център да обслужва двете страни България и Румъния.

От Акджамия към ферибота бих купувал земя защо мястото според мен е добро за жилищна зона.

п.п. Това е лично мое мнение и не го налагам на никой.

:-)
Киба Кан
Re: ЩЕ ПРОДЪЛЖАТ ЛИ ЦЕНИТЕ ДА СЕ ВДИГАТ ОКОЛО ДУНАВ МОСТ 2
03-05-2007 - 14:31:49
Благодаря!
Радвам се че се взима отношение по повдигнатата тема в форума.
Не съм съгласен с извода ,че едва след 2-3 год. пазара ще бъде динамичен,тъй като И В МОМЕНТА ТОЙ Е ТАКЪВ,а все още реално не е започнало строителството на моста
Изключително голям е интереса към региона и това е видно от движението на цените ,което се наблюдава от есента и особено от началото на годината.
Re: ЩЕ ПРОДЪЛЖАТ ЛИ ЦЕНИТЕ ДА СЕ ВДИГАТ ОКОЛО ДУНАВ МОСТ 2
03-05-2007 - 14:43:56
Това което знам,че в момента се търси земя във Видин "просто земя" много по-малко са сделките за реални проекти.

А динамиката на пазара я задава големите проекти, като пример можеш да вземеш доста съвремени истории от цяла България.

Киба

п.п. Иначе си прав, че във Видинско има много сделки, все пак ти работиш там на място.

трите години ги давам като срок в който ще са много малко "истински играчи" winking smiley
Re: Ще продължават ли цените да се вдигат около Дунав Мост 2
04-05-2007 - 09:18:19
Добре,и все пак след първата копка на 13 май 2007 год. на Дунав мост 2 ,ще продължат ли цените на имотите да се покачват ???
Re: Ще продължават ли цените да се вдигат около Дунав Мост 2
04-05-2007 - 09:47:46
според мен да, но с по-слаби темпове в сравнение с времето когато ще започна да се оформя специфичния пазар за логистика.

:-)
Re: Ще продължават ли цените да се вдигат около Дунав Мост 2
04-05-2007 - 14:43:15
Najnaj, много добре знаеш, че това не е същинска първа копка, а по-скоро политическа пропаганда. Същинска първа копка няма да бъде направена скоро, а да не говорим, че в България вече никой няма вяра на "копките". Според мен, ще има раздвижване, едва когато проектът е пред завършване. Някой беше казал, че инвеститорите са страхливи същества и това наистина е така.
Re: Ще продължават ли цените да се вдигат около Дунав Мост 2
04-05-2007 - 15:52:26
Песимиста беше казал:"това не може да стане"
Оптимиста-"Има още един начин това да стане"
Реалността е ,че на 13 май министър председателя С.Станишев прави първата копка,
а ние българите и след като направят Дунав мост 2 ,пак ще му търсиме кусурите и ще спориме "...защо е така ,а не иначе..." и т.н.
И добре ,че има и смели инвеститори,че иначе само приказки, не ни греят нас брокерите.....!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход