Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Snimka
Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За сефте графиката отчете ... 9хх

Публикувано от Щиpлиц 
За сефте графиката отчете ... 9хх
13-02-2017 - 12:57:45
Днес за сефте отново отчетохме средна цена в София от 9xx.
Кажи речи година й отне да премине от 800 до 900.
Горе долу толкова и трябваше и в периода 2009-2010 да се смъкне от 900 до 800.

Не ми се продължава с аналогиите, но според мен се заформя баленчето.
Това, за което говоря от няколко години се случва - отложените с години покупки и натрупаните в банките пари за същия период ще излязат на пазара и тогава ... надувайте балона.

Препратка към предната тема: [forum.imoti.net]
Re: За сефте графиката отчете ... 9хх
15-02-2017 - 22:57:34
Абе като стана дума за графиката, имам два въпроса:
1. Какво става с лихварите - инвеститори в банкови влогове с лихви от 0.00000001 % ?
2. Какво става с 149Е за топ локейшън, що ми се струва, че се движим в обратната посока, т.е. се отдалечаваме от 149Е/м2 ?
20-02-2017 - 10:58:29
PER0
Абе като стана дума за графиката, имам два въпроса:
1. Какво става с лихварите - инвеститори в банкови влогове с лихви от 0.00000001 % ?
2. Какво става с 149Е за топ локейшън, що ми се струва, че се движим в обратната посока, т.е. се отдалечаваме от 149Е/м2 ?

И на мене така ми се струва. Влака потегли отдавна. За балон обаче е още доста рано, ще трябва поне още 7-8 години да минат. Аз поне няма да бързам да продавам.
16-08-2017 - 13:56:14
и можете да спечелите на инвестициите, време положилите успешно и инвестициите ще се ползват, най-важното, за да може да се инвестира. Но Европа има дълга финансова грамотност на хората на по-високо ниво. Просто търговия е станал много популярен, краткосрочни инвестиции помагат да се печелят пари. Вие можете да търгувате акции на Nyse четириноги компании, които не го правят точно балон и разрушаване. Може видите онлайн как да се продават и как да се инвестира, сега тази тема е много популярен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход