Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Останаха ли живи брокери?

Публикувано от HarryPotter 
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 18:29:15
ако е средно интелигентен
-----------------------
Ама нрадев, ти не си даже средно неинтелитентен !!! А това, че брокерите написали ,че сделката ще се състои в събота може и да е вярно, а ти като си толкова умен и интелигентен защо го подписа ?
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 19:45:53
ами очаквах за 1600 еуро комисион., да си свършат работата качествено.моя е грешката че съм се доверил. аз гледах разни по-важни клаузи в договора и това съм го пропуснал. ама отде да ми дойде на ум че чак толкоз несериозно са подходили
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 21:44:39
avatar
Quote
nradev
Quote
nradev
Quote
Продавач
Quote
nradev


в договора не се пише крем срок а каквото се договорим.нали затова е договор
ами писали в договора че сделката ще се иповяда в събота.

И каква точно пречка е изникнала за да не може да се изповяда сделката предния ден в петък!? И освен това "писали в договора" какво имаш предвид, защото договора се пише, но за да има някаква сила би трябвало след това да бъде прочетен и подписан от страните, които носят отговорност и поемат ангажименти със същия този договор. Освен това в договорите се пише краен срок и много рядко се стига да се чака точно последната дата записана в предварителния договор, но ти г-н Радев от къде да ги знаеш тези неща като нямаш опит в тази сфера...


в договора се пише не краен срок а каквото се договорим. а иначе опит имам като купувач и продавач доста голям. горе долу колкото ти като брокер. за последните 13 години средно 1 сделка на година. то и средния брокер толкоз има

Радев, Радееееев не казвай на никой smiling smiley)))) В договора няма краен срок така ли? smiling smiley)) Значи аз до 30-тата си сделка като посредник само си мислех, че съм с опит, а ти нямаш и толкова, а не искам да поставям под съмнение, че имаш и 10 лични сделки, но дори и 20 да имаш този ти опит е много далеч от това да си мислиш, че си в час.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 21:48:53
avatar
Quote
nradev
Брокерите са никому ненужни посредници и както каза колегата са на изчезване.откакто ме прецакаха 2 пъти вече работя без брокер.а тия вицове дато само брокерите знаели пазара, ги разправяй на "шараните" дет са ти клиенти. всеки човек с малко опит и ако е средно интелигентен може да се ориентира в пазара.на днешно време информация в нета бол. а ако е без опит може да се консултира с адвокат . на мене адвоката ми взема 100-200 лева а не 3% като брокера, което прави поне 2000 лева. освен това адвокат ползвам само по много сложни сделки.досега съм ползвал 3 пъти

Точно от този ганьовски манталитет си патят много хора ама няма как всички разбират от политика, футбол, ремонти, имоти, коли за това имаше "инвеститори" във влогове в КТБ и т.н. защото "всеки средно интелигентен може" ей за това сме нацията на дървените философи. В нета цените са само за ориентир и такива шарани като теб, които нямат брокер като отидат на оглед без брокер и като подпишат едно протоколче за оглед и хоп както си нямат брокер и вече дължат 3% и хем не спестяват хем ползват кофти непотърсена услуга, но няма как нали ги разбираме нещата smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 21:50:38
avatar
Quote
nradev
ами очаквах за 1600 еуро комисион., да си свършат работата качествено.моя е грешката че съм се доверил. аз гледах разни по-важни клаузи в договора и това съм го пропуснал. ама отде да ми дойде на ум че чак толкоз несериозно са подходили

И пак ми заобиколи въпроса "г-н по една сделка всяка година" защо аджеба чакахте крайния срок и защо ако си се усетил на време не си подписал анекс да смениш тази дата? Ще ти кажа, защото си измисляш winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 23:28:18
avatar
Един мой клиент, който като теб е "средно интелигентен" и гледа цените на предлагането в интернет на сравнително идентични на неговия имот и не иска да сваля цената си от тези нива и съответно имота не може да се продаде дори и огледи няма. А аз в същото време продадох няколко други апартамента чийто собственици приемаха съветите ми коя оферта да приемат. И какво става сега г-н Радев предлагат се в Левски Г няколко тристайни панелни апартамента, но нито един от тях не се продава...как определяме цената на която можем да очакваме реална сделка? Няма смисъл да ми отговаряш знам, че не знаеш smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 23:39:22
ами за да се подпише анекс са необходими 2 подписа все пак.то другата страна за какво да подписва нещо което е в нейна вреда
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 23:42:27
avatar
Quote
nradev
ами за да се подпише анекс са необходими 2 подписа все пак.то другата страна за какво да подписва нещо което е в нейна вреда

И пак не стана ясно аджеба:

1.Защо трябва да чакаш последния ден за да отидеш на нотариус?
2.Не съм виждал хора, които биха имали проблем да си удължат срока на договора с няколко дни...

Както и да е издиша ти версията по-добре опитай нещо по-оригинално да измислиш smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 23:43:22
какво значи според теб краен срок. договора нямаше начален или краен срок а точно дата и името на нотариуса при който ще се изповядва. това че ти ги пишеш типови договори едни и същи не значи че всички договори са такива. крайния срок в случая е 17,00 часа на уговорената дата
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 23:46:37
Ганьовци сте вие брокерите дат само вие всичко знаете . особено ми е смешно кат започнете да се правите на юридически грамотни
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход