Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Очертава се най-силната година за недвижимите имоти от шест години насам

Публикувано от Продавач 
Re: Очертава се най-силната година за недвижимите имоти от шест години насам
16-01-2015 - 23:01:15
http://www.vesti.bg/bulgaria/incidenti/myzh-padna-v-asansiorna-shahta-ot-14-iia-etazh-6030266 някои млад IT специалист може ли да пропадне в някои асансьор? в Германия защо не падат асансьорите? :} "Аз незнам има ли смисъл въобще а му се обръща внимание на БИСЕР "-липсата на внимание направи говнянристан да е дори след модлодва по покупателна способност на населението :}
Re: Очертава се най-силната година за недвижимите имоти от шест години насам
17-01-2015 - 03:30:03
Quote
portokal
http://www.vesti.bg/bulgaria/incidenti/myzh-padna-v-asansiorna-shahta-ot-14-iia-etazh-6030266 някои млад IT специалист може ли да пропадне в някои асансьор? в Германия защо не падат асансьорите? :} "Аз незнам има ли смисъл въобще а му се обръща внимание на БИСЕР "-липсата на внимание направи говнянристан да е дори след модлодва по покупателна способност на населението :}

Яяяя, пак швабското говнаристанче. Абе говнаристанче швабско, и в Германия, Франкфурт стават инциденти с асансьори.:

[en.wikinews.org]

И в Китай (внимавайте, има шокиращо видео как човека е затиснат и бавно се задушава до смърт):
[www.liveleak.com]

И в Ню Йорк (Това е от 9-ти този месец)
[abcnews.go.com]:

Виж сега говненце, където и да идеш, пак си оставаш същото ла*но. Аре бегай да бършеш зад*ника на някоя швабска леличка, говнарче неграмотно!:}

ПС: Гледай да се свреш в някоя миша дупка, да не те гръмне някой джихадист !!:]:]:]
Re: Очертава се най-силната година за недвижимите имоти от шест години насам
17-01-2015 - 10:53:12
Повече от пет години, без никой да подозира, немските инвестиции в България на практика са блокирани. Страната ни е включена в черен списък на германското икономическо министерство, разкри изненадващо посланикът ни в Берлин Ради Найденов, пише "Преса". Той участва в откриването на българския щанд на голямото международно изложение "Зелената седмица" в Берлин.
Причината да се превърнем в първата държава от ЕС, попаднала в срамната листа през 2009 г., е провален проект на Германия в България.

Става въпрос за изграждането на циментов завод в "Кремиковци". Страната ни е платила през декември 2014 г. обезщетение, спорът вече е уреден, но германците още не са ни извадили от списъка.

Да попаднеш в немския забранителен списък означава, че ако една фирма реши на совй риск да прави бизнес в България, никой няма да я спре. Но ако кандидатства проектът й да бъде подкрепен от немското правителство, това не може да се случи.

Германия отказва да издава и гаранции за застраховане на фирми, които изнасят стоки в България. Причината също се крие в неуредени финансови въпроси. През 2008 г. страната ни е спряла плащането по сделката между БДЖ и "Сименс" за покупка на жп мотриси "Дезиро".
Re: Очертава се най-силната година за недвижимите имоти от шест години насам
17-01-2015 - 15:01:21
моля придържаите се към академичния дух на дискусията! никога не съм обиждал човек от форума! аз съм млад бизнесмен и за мен е от значение дискусията да е ползотворна за всички ! колкото до напъните някой да ми обеснява как имотите на свинята са цъфнали и вързали-предпочитам да вярвам на очите си!незнам каква е престъпноста в Gермания-още не съм се сблъсквал с нея,но мога да ви уверя че по улиците на Германия няма Хора с влезли в сила присъди,присъдени от германски съд! Германия е световна икономическа сила-притежателен център за най-добрите и най-можещите!В Германия никoй не е над закона,и които поне една година не е живял в Германия,на такъв живота му е преминал в безмисленни пръдни ! а сега ви оставям отивам да движа един Хотел в Швейцaрия към които български инвеститор проявява апетит! Tzüsss *ok*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2015-01-17 15:02 от portokal.
Re: Очертава се най-силната година за недвижимите имоти от шест години насам
12-02-2015 - 09:37:49
avatar
Ако искате да разберете дали се движи пазара на имоти в София дори в най-големия студ можете да отидете в агенция по вписванията межди 09:00 и 12:00ч. и да постоите малко около гишетата за удостоверенията за тежести. Такава лудница не съм виждал от 2007 година.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Очертава се най-силната година за недвижимите имоти от шест години насам
12-02-2015 - 14:03:28
i pred pogrebalnite biura e golqma ludnica,takava mudnica ne se e vijdala ot 1393 *ok* a na tetishte sofia -zaminavashti- ludnicata e oshte po golqma :]
Re: Очертава се най-силната година за недвижимите имоти от шест години насам
13-02-2015 - 04:13:47
Quote
portokal
i pred pogrebalnite biura e golqma ludnica,takava mudnica ne se e vijdala ot 1393 *ok* a na tetishte sofia -zaminavashti- ludnicata e oshte po golqma :]

Летището е пълно, щото хората пътуват вече по цял свят. Кой на почивка, кой по бизнес. Ти що мислиш, че е лудница ?
Re: Очертава се най-силната година за недвижимите имоти от шест години насам
05-03-2015 - 09:13:37
avatar
Интересно ми е дали "се задава тежка зима" за имотите? :]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
nix
Re: Очертава се най-силната година за недвижимите имоти от шест години насам
06-03-2015 - 22:45:37
В отговор на [forum.imoti.net]
Хахаха, абе глупако, та това ли ви остана мярата... Виж статистиката, на инвестициите в България - от 1996 най-слабата... вие въобще имате някакви боли илюзии...
По темата - всяка закъсала фирма, която иска да рефинансира кредита си,си изкарва удостоверение пред новия кредитор за по-ниски лихви (сега това е бума) и тегли нов кредит, като погасява старите ипотеки... Така, че това въобще не означава, че купуват... още по-малко от брокери
Quote
Продавач
Ако искате да разберете дали се движи пазара на имоти в София дори в най-големия студ можете да отидете в агенция по вписванията межди 09:00 и 12:00ч. и да постоите малко около гишетата за удостоверенията за тежести. Такава лудница не съм виждал от 2007 година.
nix
Re: Очертава се най-силната година за недвижимите имоти от шест години насам
06-03-2015 - 22:54:30
А и това - дали се задава тежка зима за имотите - никой не знае, ама едно се знае, ама за българския стандарт на живот се задават ама много тежки времена (много пенсионери - малко работещи - истината). Е, при това положение брокерите все още опитват да лъжат... ама не става - няма стандарт, а младите си търсят вариант за чужбина... За да се ориентирате горещо препоръчвам The Intelligent Investor na Benjamin Graham - учителя на Уорън Бъфет...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход