Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

замяна на имоти, как, къде, какво?

Публикувано от Анонимен потребител 
Анонимен потребител
замяна на имоти, как, къде, какво?
24-01-2014 - 22:13:39
имам следния въпрос: има някаква вероятност да направя замяна на имот в Банско за подобен в Сл.Бряг, та се питам при замяна какви такси и данъци се дължат на държава и нотариус? При кой нотариус минава сделката като се има предвид че се разменят имоти в различни региони? Каква изобщо е процедурата по размяната, при положение, че собствениците са постигнали съгласие и се разменят равностойни имоти без доплащане от едната или другата страна?
Re: замяна на имоти, как, къде, какво?
24-01-2014 - 22:18:03
Ау, толкова виден специалист да не знае толкова елементарно нещо,не мога да повярвам ! Ако имаше един кв м собственост някъде, щях да ти обясня, ама ти нямаш.
Re: замяна на имоти, как, къде, какво?
24-01-2014 - 22:41:49
данъик и такса се дължи въху по-голямата данъчна оценка. за там не съм сигурен колко е местния данък. ама нещо между 2 и 3 процента е некъде.таксата е по таблицата можеш да я намериш в нета
Анонимен потребител
Re: замяна на имоти, как, къде, какво?
24-01-2014 - 22:42:50
ти ако си присъствал само на една замяна, аз ще си отрежа кура. Сега сериозен въпрос към тебе: оня апартамент в Равда наистина ли е на първа линия или това е някаква твоя първа линия, защото от снимките от апартамента навън не се вижда морето, а това вероятно е сграда строена в бившите студентски лагери. Наистина ме интересува апартамента, НО само ако наистина е пъва линия с чиста гледка и не повече от 20 метра от брега.
Евентуална замяна също е опция /нищо, че според тебе нямам/. Сериозно помисли по въпроса.
Re: замяна на имоти, как, къде, какво?
25-01-2014 - 00:33:16
Quote
Александър Свиленов Василев
имам следния въпрос

Препоръчвам ти да адресираш въпроса си към всички онези, които убедено твърдят, че посредниците по имотните сделки са напълно ненужни, т.е. - и към себе си!
Успех, инвеститоре в бабини ниви :]
Анонимен потребител
Re: замяна на имоти, как, къде, какво?
25-01-2014 - 00:43:10
абсолютно ненужни са! моят въпрос е към широката публика, това не означава, че на по-късен етап няма да се обърна към адвокат /нормален адвокат, не с меки китки/ и ще получа пълната информация, сега във форума просто попитах, нали затова е форум. Спокойно "юристе" /с меки китки/ :] , има професионалисти юристи които ще ми свършат работа.
Re: замяна на имоти, как, къде, какво?
25-01-2014 - 01:23:30
иворад аз дадох отговор . искаш да кажеш че не е верен ли
Re: замяна на имоти, как, къде, какво?
25-01-2014 - 01:49:22
Quote
Александър Свиленов Василев
ти ако си присъствал само на една замяна, аз ще си отрежа кура. Сега сериозен въпрос към тебе: оня апартамент .

Първо заявяваш, че би се поокастрил, ако събеседникът ти има и най-малка представа за тези неща, и.....веднага след това му задаваш "сериозен въпрос" все за тях?
Типично шизоидно изпълнение. Поредното!
:]
Re: замяна на имоти, как, къде, какво?
25-01-2014 - 01:50:47
Quote
nradev
ти бе умния искаш ли да се хванем на бас на тест за интелигентност ама по 100 лева на разликата в точките

Пиле, объркало си се - тестовете, на които са те подлагали, не са били за интелигентност, а други!
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход