Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

кочини, НО собствени...

Публикувано от Анонимен потребител 
Re: кочини, НО собствени...
19-01-2014 - 18:46:04
Quote
Александър Свиленов Василев
ще ти отговоря да потърсиш отговорите ми с Гугъл в нета,.

Проверих. Гугъл беше кратък и изчерпателен: шизофрения.
Страдаш от шизофрения. Бягай на лекар, шизо!
:]
Re: кочини, НО собствени...
19-01-2014 - 19:12:37
Ма не му се връзвай на тоя болен, беден,нещастен,самотен и озлобен тъпанар ivorad ,той е писал и от други чужди никове, например на камелия, това,че използва моя снимка е защото е изключително грозен, това, че публикува ЕГН -то ми е престъпление, това,че използва имената ми, подписът ми, логото на фирмата ми само доказва по-горните ми твърдения. Ако заслужаваше и знаеше как да си служи с нея,,бих му услужил и с оная си работа, ама защо му е ?!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-01-19 19:13 от брокер съм си.
Re: кочини, НО собствени...
20-01-2014 - 11:44:48
Quote
брокер съм си
Ма не му се връзвай на тоя!
Споко, никакво връзване няма, просто от време на време се забавлявам с хамстера-шизоид!
Хубав ден smiling smiley
Анонимен потребител
Re: кочини, НО собствени...
21-01-2014 - 08:57:26
Quote
брокер съм си
Ма не му се връзвай на тоя болен, беден,нещастен,самотен и озлобен тъпанар ivorad!

цитирам твоя любим ивчо "всеизвестна истина е, че психарите считат здравите хора за болни! " :]
Анонимен потребител
Re: кочини, НО собствени...
21-01-2014 - 09:14:33
Quote
ivorad
Страдаш от шизофрения. Бягай на лекар, шизо!
:]
всеизвестна истина е, че психарите считат здравите хора за болни! Нали така е мека китке. :]
Re: кочини, НО собствени...
21-01-2014 - 22:03:26
Quote
Александър Свиленов Василев

всеизвестна истина е, че психарите считат здравите хора за болни! Нали така е мека китке. :]

Точно така, крайно твърда китке!
Лошата новина за теб е, че освен един "психар" / моя милост/, като шизофреник те определя и Гугъл. Просто отговаряш на критериите...
:]
Анонимен потребител
Re: кочини, НО собствени...
21-01-2014 - 22:47:16
А тебе гугъл как те определя когато се потърсиш по начина от аватара ми? Откъде този невероятен интерес от гейпарадите и всичко свързано с гейовете? Защо мразиш жените? И в крайна сметка защо си бил в Амстердам точно по времето на гейпрайд?
Re: кочини, НО собствени...
21-01-2014 - 23:00:22
Quote
Александър Свиленов Василев
А тебе гугъл как те определя когато се потърсиш по начина от аватара ми? Откъде този невероятен интерес от гейпарадите и всичко свързано с гейовете? Защо мразиш жените? И в крайна сметка защо си бил в Амстердам точно по времето на гейпрайд?

Пиленце, ти вече си писало, ползвайки моя ник. Освен това си очевиден педал. Това, че си писал по разни рускоезични сайтове ме ангажира толкова, колкото ме ангажираха "самопризнанията" ти от мое име, които толкова "находчиво" бе праснал преди време тук, във форума.
Мараба, хахо!
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход