Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.

Публикувано от Анонимен потребител 
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
08-01-2014 - 19:59:44
avatar
Както се казва когато фактите говорят...[forum.imoti.net]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
08-01-2014 - 22:25:39
не разбирам кого се опитваш да лъжеш с тоя линк? Стоян пише, че ще има спад в цените на имотите, а ти ми казваш че има увеличение в продажбите. ми то като спаднат цените още ще има и още повече продажби. Цените надолу-броят продажби нагоре, нали това се опитваме да ви налееме в чутурите брокерски.

Quote
Продавач
Както се казва когато фактите говорят...[forum.imoti.net]
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
08-01-2014 - 22:55:38
avatar
Ами хайде и теб да те попитам с любимия ми за последите осем години въпрос - спад на цените на кои имоти? "Чутурите брокерски" а? :}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
09-01-2014 - 08:59:46
цеите на всички имоти бе продавачо. те се движат пропорционално поне статистиката така сочи



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-01-09 09:04 от nradev.
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
09-01-2014 - 09:12:23
avatar
Quote
nradev
цеите на всички имоти бе продавачо. те се движат пропорционално поне статистиката така сочи

Нямам такива наблюдения на всички имоти да им падат цените. Пък и наблюденията са ми съвсем от близо.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
09-01-2014 - 10:56:59
ами погледни статистиката дето я цитираш постоянно. всички квартали имат еднакъв спад в порценти
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
09-01-2014 - 13:12:56
avatar
Quote
nradev
ами погледни статистиката дето я цитираш постоянно. всички квартали имат еднакъв спад в порценти

Вероятно незнаеш, но в България няма статистика за цените на които реално се сключват сделките и всички статистика за цениТЕ на имотиТЕ са ала-бала. Реална е статистиката по брой вписвания от АВ, но всички други стъкмистики ала националния статистически инситут са смешни. Еле статистиката за работните заплати е пълен смях. Та би ли споделил коя аджеба статистика съм бил цитирал аз всеки път?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
09-01-2014 - 15:18:13
за ститстиката съм напълно съгласен. и за заплатите наъ-вече там е миви да те лажем. дигат осигурителнич праг и веднага отчитат покачване на заплатите ама аз като гледам последните 5 години има намаление.имх предвид стистиката на саитовете за имоти по оферти предлага
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
09-01-2014 - 16:44:28
avatar
Да офертните цени започнаха да се приближават значително до реалните продажни цени за това по разните графики се отчита спад, защото вече оферните цени не се надуват чак толкова за да има за коментар. И буфера между оферта и реална сделка намалява постоянно. Също така все още има на пазара самозабравили се хора, които си предлагат имотите с по 20 000 евро над пазарните цени и когато те узреят за продажба и свалят цената до нива в които вече купувачите ги забелязват статистиката пак отчита спад, но реалните цени си стоят на едно и също ниво вече втора година и това кой кога е решил да се включи в пазара и си е намалил цената в разумни граници не е реален спад. Това положение не е от вчера, но е малко по-трудно за асимилиране от хора, които не са в манджата.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
09-01-2014 - 17:48:24
Quote
Stoqn_Trakiev
Очаква се нов много голям спад в цените
.

След като прогнозирате така уверено "много голям спад", защо гръмогласно осведомявате света за намерението си да купувате имот, г-н Хахавел?
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход