Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Фазата на отчаянието на имотния балон ще започне тази зима. А знаете какво се случва в тази фаза нали...

Публикувано от Анонимен потребител 
дори и по форума се усеща едно затишие пред СРИВ. Според последните ми изчисления новата цена за м2 за коптор на паветата ще е 117
През фазата на отчаянието не само банките и ЧСИ ще продават на кило, ами и доста строители и инвИститУри. То се вижда и усеща по настроенията на улицата, хората нямат какво да ядат, камо ли до имоти да им е. За да са реални сегашните средни цени от 400 евро хората трябва да вземат поне тройни заплати от сегашната минимална, но това няма как да се случи в близките 20 години. Вече никой не се съмнява в срива в цените, въпросите са колко дълго ще продължава агонията и докъде ще е дъното засега 117. Поздрави и кураж! Имотите не са всичко.
Понеже никой не ти обръща внимание, а и никой няма да ти обърне внимание, реших пак аз да ти напиша нещичко,да не се чувстваш както винаги низвергнат - тази ти прогноза е абсолютно вярна,както всичките досега,браво ,моето момче.
Quote
Александър Свиленов Василев
дори и по форума се усеща едно затишие пред СРИВ. Според последните ми изчисления новата цена за м2 за коптор на паветата ще е 117
През фазата на отчаянието не само банките и ЧСИ ще продават на кило, ами и доста строители и инвИститУри. То се вижда и усеща по настроенията на улицата, хората нямат какво да ядат, камо ли до имоти да им е. За да са реални сегашните средни цени от 400 евро хората трябва да вземат поне тройни заплати от сегашната минимална, но това няма как да се случи в близките 20 години. Вече никой не се съмнява в срива в цените, въпросите са колко дълго ще продължава агонията и докъде ще е дъното засега 117. Поздрави и кураж! Имотите не са всичко.

Здравейте господине, имаше преди време един, който пишеше точно като вас, гусин ТЪПОТО му беше логина. Не знам какво стана, но нещо се загуби, разболя ли се, не знам какво стана с него. Та, и на него в празната главичка прехвърчаха едни бръмбари, явно не можа да издържи на напрежението. Съветвам ви на една безболезнена терапия, с която можете да ограничите ефектите на бръмбара в главата ви. Поемете дълбоко въздух, и повтаряйте наум - 149, 149. Изпуснете въздуха и повтаряйте същите тези числа. Установил съм , че тук в форума те имат магическо действие върху индивиди с бръмбар в мозъка. Не допускайте да стигнете до състоянието на гусин ТЪПОТО !
весо, ама тебе даже тези които не те познават, не могат да те сбъркат,а ?
И 50 да стане, на мен вече си ми е все тая. smiling smiley
валсодаре, помниш ли колко ревяха тук,когато им казвах,че на този,който е купил при високите цени не му пука какви са цените днес, нито какви ще станат утре, защото този въпрос за него е приключен ? Помниш ли колко хули отнесох,как крещяха,че сега тези хора се изяждали от яд, че не са изчакали цените да паднат ? Апропо, те поплювковците още не са купили, още чакат срив,апокалипсис, война,земетресение. А животът си минава покрай тях....часовника цъка,цъка..
Quote
Александър Свиленов Василев
Според последните ми изчисления

:}
а не си ли представяш, че хората дето не са купили още си имат предостатъчно за собствено ползване. ти ли се намери да ги наричаш поплювковцци бе дрислив брокер.
а това че на хората им става все едно за имотите е добре, това означава че срива ще се ускорява във времето. а пльокитат все по-често ще ги виждаме да просят по улуците
Quote
брокер съм си
валсодаре, помниш ли колко ревяха тук,когато им казвах,че на този,който е купил при високите цени не му пука какви са цените днес, нито какви ще станат утре, защото този въпрос за него е приключен ? Помниш ли колко хули отнесох,как крещяха,че сега тези хора се изяждали от яд, че не са изчакали цените да паднат ? Апропо, те поплювковците още не са купили, още чакат срив,апокалипсис, война,земетресение. А животът си минава покрай тях....часовника цъка,цъка..



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-11-23 19:42 от Тинки Уинки.
весо, не се напрягай толкова рано, спокойно, ти нямаш идея как се чувстват хората,които купуват/продават имоти,затова аз ще ти помогна - добре се чувстват, защото се случва това,което са поискали ,да продадат,или да купят. Благодаря за милите думи към мен,само толкова ли можеш?
Що бе Валсодаре? Няма ли да ти е кеф да изкупуваш на 117?

Quote
valsodar
И 50 да стане, на мен вече си ми е все тая. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход