Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

за цените на гаражите

Публикувано от Анонимен потребител 
Re: за цените на гаражите
10-11-2013 - 09:12:32
Quote
Александър Свиленов Василев

Нормално ли е изобщо в БГ да се искат офертни цени 3 пъти по високи от цените на които реално се сключват сделки за подобни, че дори и по-хубави имоти?

Нормално е.
Нормално е и да поплачеш на тази тема. За пореден път. Никого няма да учудиш, знаем се отдавна - ти си сантиментална мома, която лесно рони сълзи след поредното разочарование!
Давай и не се притеснявай, свои хора сме*ok*
:]
Анонимен потребител
Re: за цените на гаражите
10-11-2013 - 12:08:10
Кажи ни сега ти ивчо, защо така ревностно защитаваш провеждането на гей-парадите по света. Това не ли поредното доказателство, че си една мека китка търсеща изява в нета. Че и на руски (малко развален) писала. Това че ти се чувстваш мома не означава, че и другите са обърнали резбата като тебе. Надявам се мургавите ти братя от западен люлин да мога поне малко да ти начесат каквото там те сърби. :]
Анонимен потребител
Re: за цените на гаражите
10-11-2013 - 15:52:13
ивчооо чакам да си признаеш за сексуалната ти изкелеферченост...
Re: за цените на гаражите
11-11-2013 - 17:22:51
Quote
Александър Свиленов Василев
ивчооо чакам да си признаеш за сексуалната ти изкелеферченост...
потърсете с google: "ivorad гей-парад" и ще видите какво най-много вълнува наш ивчо

Щурчо, така и не успяваш да вденеш, че мъж е не онзи, който декларира, че е мъж, а оня, който има мъжко поведение. Какво е моето може да се види от изявите ми във форума. И ако аз се държа като педал - никакви мои декларации няма да имат значение. Така както твоите мъжествени декларации тук само разсмиват хората, защото всички виждат очевидното - в поведението си тук ти си мома. Истерична, колеблива, сълзлива, щурава мома, която в един момент реве заради високите цени на НИ, надава терзателни вопли "да купя или неееееееееее??????!????......", а в следващия момент декларира "скромно", че е баровец-инвеститор, за когото парите, цените и пр. нямат никакво значение...Това, заедно с патологичното ти в повторенията си твое самообявяване за стопроцентов мъжкар, означава само едно - че си педал. Шизоиден педал. Като от учебник си...
Апропо, за кой "ivorad" иде реч хората спокойно могат да съобразят, след като се досетят за това, че един от познатите ни съфорумци с очевидни психически отклонения редовно се представя с чужди никове / даже в момента никът му е име на колега от форума, така, както преди време същото налудно холандско същество бе и "ivorad"!/! Дето се вика, когато човек е педал, готов е и чуждо име да вземе, и в руски форум да пише, белким му олекне педалитетът!
Хайде, със здраве за днес, педалко:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-11-11 17:33 от ivorad.
Анонимен потребител
Re: за цените на гаражите
11-11-2013 - 18:05:04
мека китке, ивчо, още малко и хората аха да повярват, че друга мека китка пише в уебкафе.бг. Само, че мека ми китке то си личи по мазния ти начин на изказ, който типичен за заклетите гейове. та такива ми ти работи педерастка ми мека китке :]
Re: за цените на гаражите
11-11-2013 - 18:18:05
Quote
Александър Свиленов Василев
мека китке, ивчо

Би ли уточнил, към кой "ивчо" се обръщаш, към мен, или към оня, който преди се бе нарекъл "ivorad", а сега се кипри с името "Александър Свиленов Василев" ?
Ако е към втория - имаш пълно право, той е стопроцентов хахав педал, с педалско поведение / педалите страшно си падат по преобличането в чужди имена, бельо и пр. аксесоари!/ !
:]
Анонимен потребител
Re: за цените на гаражите
11-11-2013 - 19:10:50
Quote
ivorad
педалите страшно си падат по преобличането в чужди имена, бельо и пр. аксесоари!/ !

мека китке, аз нямам претенции да знам как се обличат педалите, вие гейовете по-добре ги знаете тия работи. давай разкажи ни още интересни неща, като защо например вие гейовете мразите жените? ти мека китке си доста критична по линия на курвите, но имай предвид, че ние нормалните мъже си ги харесваме.
Re: за цените на гаражите
11-11-2013 - 20:06:24
Quote
Александър Свиленов Василев
Quote
ivorad
педалите страшно си падат по преобличането в чужди имена, бельо и пр. аксесоари!/ !

мека китке, аз нямам претенции да знам как се обличат педалите,

Не си посмял да ми отговориш на въпроса?
Колко мъжествено поведение, моме:]
Що се отнася до навиците в преобличането на педалите, питай този, който преди време се беше преоблякъл в моите дрехи, наричайки се "ivorad", мисля, че в този момент въпросното лице се е преоблякло в дерхите на колегата Александър Свиленов Василев. лесно ще го познаеш по ника!
А ако искаш да видиш преоблечен педал на живо, работата е много лесна - просто погледни в огледалото. Там е оня, който се казваше "ivorad" , a сега е "Александър Свиленов Василев". Един стопроцентов педал!
Приятно съзерцание, щурчо :]
Анонимен потребител
Re: за цените на гаражите
11-11-2013 - 21:17:33
Трима съфорумци седят в уебкафенето и обсъждат, колко прекрасни деца имат.
сашо:
- Моят син е голям юнак. По моите стъпки върви. Занимава се с недвижими имоти, работата му върви супер. Прави големи пари, даже на гаджето си наскоро подари апартамент в Париж...
др.Иванов
- И моят син е голяма работа. Отвори си собствен автосалон. Продава коли на поразия. И той прави големи пари. Миналата седмица подарил на гаджето си чисто ново Ферари...
Камелия:
- А моят път е банкер. Собствена банка си направи. Парите му не можеш да ги преброиш. Вчера на гаджето си дал огромен кредит, без лихва за 30 години...
В това време към тях се приближава бащата на ивчо:
- За какво си говорите?
- Абе хвалим се с децата си.
- Ох, моят син стана хомосексуалист. Не мога да се похваля, че много се е издигнал. Обаче пък се оправя в живота, мамка му. Ей на - апартамент в Париж му подарил някой, чисто ново Ферари кара, а вчера и безлихвен кредит за 30 години му отпуснали...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход