Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

И сега накъде?

Публикувано от Върколак 
Re: И сега накъде?
11-10-2013 - 22:18:24
avatar
ти хубаво ще му напомниш, но въпроса е какво ще направиш ако е уцелил, а мека трътке? щото когато ние казвахме спад вие ни наричахте сривлювци, има ли спад? има голям ли е? да вече се намират имоти за по 200е/м2, това ка ще го коментираш юристе с алтернативни сексуални предпочитания?
Re: И сега накъде?
11-10-2013 - 22:30:44
Quote
дичо тъпото
ти хубаво ще му напомниш, но въпроса е какво ще направиш ако е уцелил?
Ще постъпя много елементарно, поздравявайки го за добрия търговски нюх, твърдокитъчни педалчо!
:]
Re: И сега накъде?
12-10-2013 - 09:59:58
avatar
тия твърдения вече са доказвани от други доста преди мене и неведнъж, ам си порови назад в темите. аз няма да си губя времето с юристи боледуващи от странните си сексуални предпочитания. единствено бих направил изключение, ако чуя твое отрицание че не си хомосексуалист и мразиш хомосексуалистите. танто за танто дето се вика
Re: И сега накъде?
12-10-2013 - 10:37:54
Quote
дичо тъпото
тия твърдения вече са доказвани от други доста преди мене и неведнъж, ам си порови назад в темите. аз няма да си губя времето с юристи боледуващи от странните си сексуални предпочитания. единствено бих направил изключение, ако чуя твое отрицание че не си хомосексуалист и мразиш хомосексуалистите. танто за танто дето се вика

Бравос, поведение тип "стопроцентов педал". Казва се нещо твъъъъъъъъъърдичко, а после - мееееееекичко оттегляне, гарнирано със смехотворни псевдомъжествени викове. Също като историята с "приятеля" ти, желаещ да го "посъветваш", ти, експерта по НИ. А после - всички можем да се насладим на моминските ти терзания, теразнията на най-убедения оракул, прогнозирал категорично хипотезата "149"....
Това е положението, педо!
Апропо - ако имаше капчица разум, щеше да съобразиш, че няма смисъл да се ровиш във форума в опит да докажеш как съм давал гръмогласни прогнози за 2008-а. За да се е случвало подобно нещо, годината е трябвало да бъде поне 2007-а. А аз участвам във форума от 2009-а, педо! И всеки, който е чел форума добре знае, че не обичам да давам категорични прогнози, защото в ситуация, като днешната, пазарът е силно несигурен и категоричността може да изиграе лоша шега на онези кандидат-купувачи/продавачи, които приемат писаното тук за чиста монета. Ако споря с някои хора по прогнозите им, то това засяга именно тези недопустими категоричности от типа " до 6 месеца цените ще слязат на и под 149!". Въпрос на професионални принципи, педо - не бива да се лъжат хората!
Толкова от мен по темата. А сега нека се насладим на поредната ти смехотворна педалска изява :}
Re: И сега накъде?
12-10-2013 - 12:38:07
Quote
ivorad

Хубава, категорична прогноза. През март 2014 ще ти я припомня, за да проверим бива ли те като оракул!
smiling smiley

Това което съм написал е, че цените до Март почети няма да имат промяна. Как точно ще провериш, че тогава ще тръгнат надолу? Може би през 2015 ще имаш достатъчно данни. Прочети какво е бултрап, че май не ти е ясно.
Re: И сега накъде?
12-10-2013 - 13:03:40
Quote
Върколак
Quote
ivorad

Хубава, категорична прогноза. През март 2014 ще ти я припомня, за да проверим бива ли те като оракул!
smiling smiley

Това което съм написал е

А това, което не си написал, е да отговориш на въпроса ми от последния ми пост към теб. Вместо това важничиш в типичния си стил!
Хайде - цитирай какво съм те попитал и се пробвай да отговориш.
Ако посмееш!
:]
Re: И сега накъде?
12-10-2013 - 13:40:43
нема никав бултрап. бултрап е когато има леко покачване и после нов спад. засега си е само спад. това че броя на сделките се повишил не бултрап. а да не говорим че 2/3 от сделките са за земеделска земя затова се отчита голем ръст



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-10-12 13:41 от nradev.
Re: И сега на къде?
13-10-2013 - 01:53:29
Quote
дичо тъпото
149..........148...............147......146.......100....80....................подарък!
=====>> 149 =====>>> 149 =====>>> 149 ======>>> 149 та такива ми ти работи върколако за топ локейшън в София, а брокитата още нищо не са видели от големия глад дето от тази зима ги очаква.
Re: И сега на къде?
13-10-2013 - 09:14:34
брокитата още нищо не са видели от големия глад дето от тази зима ги очаква.
---------------------------------
Явно това е една от най-желаните и несбъднати твои мечти,защото всяка година ни го пожелаваш от сърце и то все не се случва, ужас.
Re: И сега накъде?
13-10-2013 - 11:06:30
Quote
Върколак
Quote
ivorad

Хубава, категорична прогноза. През март 2014 ще ти я припомня, за да проверим бива ли те като оракул!
smiling smiley

Това което съм написал е, че цените до Март почети няма да имат промяна. Как точно ще провериш, че тогава ще тръгнат надолу?

Върколако, понеже си трайкаш благоразумничко, да те попитам пак - ще ли събереш малко юнаклък за да обясниш къде в горния цитат съм казал, че през март цените ще тръгнат надолу?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход