Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Грижа към продажбата, с 2,28 лв. не става smiling smiley

Публикувано от jores 
Грижа към продажбата, с 2,28 лв. не става smiling smiley
29-04-2013 - 16:48:57
Така ми се струва, че трябва да се отнасяме към продажбите:

171 кв.м. Многостаен топ център, собственост на Български пощи

Може и с виртуална разходка smiling smiley

Темата я отварям, за да коментираме подобна посока и дали ще повлияе на пазара, особено на заинтересовани извън границите на БГ
Ползите според мен са:
1. Спетяват хиляди човеко часове, билетчета, гориво, отваря коридор за чужди инвеститори . . .
2. Космическо е спрямо масовите обяви
3. Като цяло елиминира мисълта за криене на адреси и т.н.
4. Ще отсее посредствените, ако се приеме, като стандарт от клиентите
Re: Грижа към продажбата, с 2,28 лв. не става smiling smiley
29-04-2013 - 17:43:12
avatar
Quote
jores
Така ми се струва, че трябва да се отнасяме към продажбите:

171 кв.м. Многостаен топ център, собственост на Български пощи

Може и с виртуална разходка smiling smiley

Темата я отварям, за да коментираме подобна посока и дали ще повлияе на пазара, особено на заинтересовани извън границите на БГ
Ползите според мен са:
1. Спетяват хиляди човеко часове, билетчета, гориво, отваря коридор за чужди инвеститори . . .
2. Космическо е спрямо масовите обяви
3. Като цяло елиминира мисълта за криене на адреси и т.н.
4. Ще отсее посредствените, ако се приеме, като стандарт от клиентите

Браво Жоре. Комплименти за подхода. Обаче се съмнявам, че форумната пльокер-фауна ще разбере за какво става въпрос. Да откраднеш снимките от нета от други агенции е къде-къде по-лесно и по-евтино за тях.
Re: Грижа към продажбата, с 2,28 лв. не става smiling smiley
29-04-2013 - 23:12:42
Quote
jores
Така ми се струва, че трябва да се отнасяме към продажбите:

171 кв.м. Многостаен топ център, собственост на Български пощи

Може и с виртуална разходка smiling smiley

Темата я отварям, за да коментираме подобна посока и дали ще повлияе на пазара, особено на заинтересовани извън границите на БГ
Ползите според мен са:
1. Спетяват хиляди човеко часове, билетчета, гориво, отваря коридор за чужди инвеститори . . .
2. Космическо е спрямо масовите обяви
3. Като цяло елиминира мисълта за криене на адреси и т.н.
4. Ще отсее посредствените, ако се приеме, като стандарт от клиентите

Предимствата на една добре аранжирана обява са безспорни. Наистина пести време, пари и нерви!
Само дето лъскавите обяви не могат да решат автоматически следния "малък" проблем - този с коректността. Неслучайно не посмя и дума да обелиш по повод съвършено повърхностния ми анализ на селташкия опит за лъгане, който ти си прикрил с псевдореволюционно видео.
Та така - дали е свръхмодерна презентация, или е най-обикновена обява, ако продавачът е решил да е некоректен, то той ще намери начин да е такъв. Главният проблем на търговията с НИ, коректността, няма как да се разреши с простото въвеждане на нови типове презентиране. Доказателство за това е и твърдата ти увереност, че прикривайки минусите на едно предложение си.....обективен. Е, не си!
Апропо - да се твърди, че тази смехотворно наречена "виртуална разходка" е "космическа" спрямо една коректна традиционна обява буди единствено смях у хората, които са виждали прилични виртуални представяния на НИ и поназнайват нещичко за основните принципи при създаването им.
Понеже ти в момента откриваш топлата вода, си позволяваш доста смехотворни възторжени викове. Моят съвет е да понамалиш ентусиазма. И да поработиш по квалификацията си на презентатор, която към настоящия момент е просто неналична - скриването на продаваните къщи зад дървета и снимките от балкон го доказват напълно! Така че - внимавай с назидателните си разсъждения за "посредствените", защото опитите ти в тази област са, меко казано, посредствени - и в естетическо, и в морално отношение...
Успех!
Re: Грижа към продажбата, с 2,28 лв. не става smiling smiley
29-04-2013 - 23:56:16
avatar
Quote
ivorad
Quote
jores
Така ми се струва, че трябва да се отнасяме към продажбите:

171 кв.м. Многостаен топ център, собственост на Български пощи

Може и с виртуална разходка smiling smiley

Темата я отварям, за да коментираме подобна посока и дали ще повлияе на пазара, особено на заинтересовани извън границите на БГ
Ползите според мен са:
1. Спетяват хиляди човеко часове, билетчета, гориво, отваря коридор за чужди инвеститори . . .
2. Космическо е спрямо масовите обяви
3. Като цяло елиминира мисълта за криене на адреси и т.н.
4. Ще отсее посредствените, ако се приеме, като стандарт от клиентите

Предимствата на една добре аранжирана обява са безспорни. Наистина пести време, пари и нерви!
Само дето лъскавите обяви не могат да решат автоматически следния "малък" проблем - този с коректността. Неслучайно не посмя и дума да обелиш по повод съвършено повърхностния ми анализ на селташкия опит за лъгане, който ти си прикрил с псевдореволюционно видео.
Та така - дали е свръхмодерна презентация, или е най-обикновена обява, ако продавачът е решил да е некоректен, то той ще намери начин да е такъв. Главният проблем на търговията с НИ, коректността, няма как да се разреши с простото въвеждане на нови типове презентиране. Доказателство за това е и твърдата ти увереност, че прикривайки минусите на едно предложение си.....обективен. Е, не си!
Апропо - да се твърди, че тази смехотворно наречена "виртуална разходка" е "космическа" спрямо една коректна традиционна обява буди единствено смях у хората, които са виждали прилични виртуални представяния на НИ и поназнайват нещичко за основните принципи при създаването им.
Понеже ти в момента откриваш топлата вода, си позволяваш доста смехотворни възторжени викове. Моят съвет е да понамалиш ентусиазма. И да поработиш по квалификацията си на презентатор, която към настоящия момент е просто неналична - скриването на продаваните къщи зад дървета и снимките от балкон го доказват напълно! Така че - внимавай с назидателните си разсъждения за "посредствените", защото опитите ти в тази област са, меко казано, посредствени - и в естетическо, и в морално отношение...
Успех!

мека китке,

Жорката прави подобни презентации от 2009 доколкото си спомням. (това първо)
Той прави (според мен сполучливи) опити да постави представянето на имотите за продажба на ново по-добро ниво от нещастните обяви на креватаците правени с телефона.
И накрая мека китке ще подчертая, че Жорката все пак прави нещо, дори да не е перфектно но го прави, създава, опитва, налага, а ти мека китке какво направи освен да намираш кусурите по форумите? Ти мека китке дори и в този форум никога не си започвал собствена тема защото толкова си можеш. мека китка - неосъществен юрист - настоящ консултант НИ (с други думи обикновен брокер с юридическо образУвание) :] :] :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-04-29 23:58 от дичо тъпото.
Re: Грижа към продажбата, с 2,28 лв. не става smiling smiley
30-04-2013 - 00:16:19
Quote
дичо тъпото


Жорката прави подобни презентации от 2009 доколкото си спомням.

Твърда китке, ако един човек прави презентации от четири години и е на нивото на "Жорката", единственият правилен съвет е: да спре да се занимава с нещо, от което явно не отбира и не може да се научи как се прави професионално...
Смогваш ли да стоплиш какво ти казвам?
winking smiley
Re: Грижа към продажбата, с 2,28 лв. не става smiling smiley
30-04-2013 - 09:24:25
smiling smiley ivorad, стермим се, за сега толкова.
Акъл взимам, вкл. и от твоите коментари. Ше се радвам да видя добри практики от теб и да почерпя опит.
А острата ти критика, само ме радва. Имаше един лаф по - добре на хората в устата . . .
Дали това, което правим има стойност пазара ще покаже. Продава ли се, заначи сме си свършили работата. Търсят ли ни значи има смисъл от работата ни.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход