Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За цените на имотите (мнение на един купувач)

Публикувано от giantCat 
Анонимен потребител
Re: За цените на имотите (мнение на един купувач)
19-02-2013 - 17:21:21
нрадев, след като цената е била 66, всичко случило се тогава си е съвсем нормално, човека иска стопкапаро, след това капаро от 30 % и останалите пари разсрочено във времето. Твоя работа е дали ще приемеш, или не, ама кое е ненормалното в цялата работа, та се пениш ?
Re: За цените на имотите (мнение на един купувач)
19-02-2013 - 17:31:46
ами ненормалното е че няма парцел
Re: За цените на имотите (мнение на един купувач)
19-02-2013 - 23:28:41
Не е много нормално, но със сигурност не е невъзможно или незаконно да ти подпише предварителен договор за продажба на бъдещия обект, нищо че още няма "парцел". Въпросът обаче е на доверие, дали ще върне парите, ако нещо се одърви с парцела и т.н.; явно или не си му имал доверие, или не е бил чак неповторим имота.
Иначе евала на човека, то с парцел и баба знае. Едни познати строители на другия ден след учредяването на суперфицията, още незапочнали и копаенето, продадоха на зелено цял блок в Редута, до последния апартамент, даже не стигнаха - 2007г., еее, славни времена бяха. То тогава май ни управляваха тройните идиоти, то тогава и баба ми би могла, ама я сега де..............
Re: За цените на имотите (мнение на един купувач)
19-02-2013 - 23:37:06
avatar
Момчето (пусналия темата) нещо се е развълнувало, но за да бъде човек обективен трябва да има поглед върху нещата от повече от един ъгъл. Когато всеки гледа само от своята камбанария долу на площада нещата могат да изглеждат по осем различни начина, а всъщност бялото си е все толкова бяло и черното все толкова черно. Някой далтонист му се вижда зеленикаво едно такова бялото, друг розови очила му се вижда черното някак си лилаво едно такова, а трети късоглед и не вижда по-дале от носа си... Абе разбирате ме какво искам да кажа smiling smiley))

София ще расте такива са фактите и няма нито една различна прогноза...е освен на хората от форума, които се надъхват един друг разбираемо защо е така, но аргументи за нещо друго няма. ОК 2014 който е беработен така или иначе тук тръгва за острова и като изкара някакви пари ще помага на роднините си тук или може би мислите, че ще стане нещо друго? Няма как да емигрираш с всичките си роднини ти можеш да работиш и ще заминеш, но тук остава целия ти род и едва ли ще го загърбиш. Незнам дали наистина някой си вярва като пише подобни глупости - ще емигрират видите ли всички и тук само циганите и пенсионерите ще останат...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: За цените на имотите (мнение на един купувач)
20-02-2013 - 00:22:59
Много хора се изнасят с цялото си семейство - мъже, жени и деца.
Много от децата не се оправят с български език.
Тук остават родители пенсионери - пращат им се пари от вън щото при цветущата тухлена икономика трудно ще оживеят. Това са хора на по 60-70+ години.
Всички излишни имоти в Бг се продават и парите отиват за ипотека в Европа, Англия, САЩ.
Като починат родителите им, което може да е всеки момент (предвид цветущото състояние на здравеопазването в БГ) това означава че и последните имоти на рода се продават и тези хора късат всякакви връзки с бг и са окончателно изгубени за страната...
Продавач подписа ти е доста несериозен, до 5-10 години софия ще спре да расте. А такъв голям ръст няма дори в оптимистичната прогноза на НСИ.
Re: За цените на имотите (мнение на един купувач)
20-02-2013 - 02:45:47
Quote
Imotko
Не е много нормално, но със сигурност не е невъзможно или незаконно да ти подпише предварителен договор за продажба на бъдещия обект, нищо че още няма "парцел". Въпросът обаче е на доверие, дали ще върне парите, ако нещо се одърви с парцела и т.н.; явно или не си му имал доверие, или не е бил чак неповторим имота.
Иначе евала на човека, то с парцел и баба знае. Едни познати строители на другия ден след учредяването на суперфицията, още незапочнали и копаенето, продадоха на зелено цял блок в Редута, до последния апартамент, даже не стигнаха - 2007г., еее, славни времена бяха. То тогава май ни управляваха тройните идиоти, то тогава и баба ми би могла, ама я сега де..............


И кво ще запишем като предмет на договора, намеренито на бата да му учреди право на строеж . Имотко ти май ме мислиш за игорел бушон



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-02-20 02:50 от nradev.
Анонимен потребител
Re: За цените на имотите (мнение на един купувач)
20-02-2013 - 07:11:50
нрадев, какво ще кажеш за всички тези, които са си купили по този начин, строителя им е построил жилищата и те си живеят в тях ? Имам три години в стр. фирма като директор продажби, рекорда ми е 7 сделки в едни ден по този начин, хората си купиха право на строеж, когато бяхме на етап "работен проект", изплатиха си жилищата и хич не им пука какво смяташ ти по въпроса.
Re: За цените на имотите (мнение на един купувач)
20-02-2013 - 09:22:14
avatar
Quote
Panther1
Много хора се изнасят с цялото си семейство - мъже, жени и деца.
Много от децата не се оправят с български език.
Тук остават родители пенсионери - пращат им се пари от вън щото при цветущата тухлена икономика трудно ще оживеят. Това са хора на по 60-70+ години.
Всички излишни имоти в Бг се продават и парите отиват за ипотека в Европа, Англия, САЩ.
Като починат родителите им, което може да е всеки момент (предвид цветущото състояние на здравеопазването в БГ) това означава че и последните имоти на рода се продават и тези хора късат всякакви връзки с бг и са окончателно изгубени за страната...
Продавач подписа ти е доста несериозен, до 5-10 години софия ще спре да расте. А такъв голям ръст няма дори в оптимистичната прогноза на НСИ.

Ами прочети сам и прецени дали няма такава прогноза [www.investor.bg] освен това тази прогноза е на база развитието на столицата до този момент, а ако нещата се влошат цялостно за страната в малките градове и села съвсем ще стане ад, а е по-евтино да дойдеш да живееш в столицата от колкото в Лондон все пак ако ме разбираш... Ти май беше от Варна и ако е така те разбирам ти не си свидетел на това колко хора идват в София и ти изглежда нереално, но фактите са такива и прогнозите са базирани на тях, а не на прогнозите на хората от нашия форум, които прогнозират масова циганизация.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-02-20 10:01 от Продавач.
Re: За цените на имотите (мнение на един купувач)
20-02-2013 - 10:47:07
Несъм против зеленото купувал съм 3 пъти. но тоя парцел за които говорим си седи гола поляна и до днес .така че съм 2000 еуро напред
Re: За цените на имотите (мнение на един купувач)
20-02-2013 - 10:49:08
Дичка не същото ти си продал право на строеж а тоя серсем ми продава обещания
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход