Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

А ти собственико, искаш ли да продадеш?!...Тогава свали цената!

Публикувано от paio 
Re: А ти собственико, искаш ли да продадеш?!...Тогава свали цената!
06-01-2013 - 10:33:47
"Умерен люкс" тук си е жива мизерия "там"! И разликата в стандарта си личи по месечния наем. Верно, тва е Мюнхен, по на изток е по ефтину.....
БГ наемодатели! Не гледайте това, ако не сте добре със сърцето или кръвното! На некои мое да им потекат лигите........
Сахибе, критерия за качество е мноу важен...........Тва е цената на наема за месец......ако нещо с немския, питай, ша ти кажа:


[www.mrlodge.de]


Ето и от Виена:

[immoads.oe24.at]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-06 10:57 от paio.
Re: А ти собственико, искаш ли да продадеш?!...Тогава свали цената!
06-01-2013 - 14:29:23
Quote
paio
питай, ша ти кажа:

За Халеевата май няма нищичко да кажеш...
Също като Демографа за своите прогнозиwinking smiley
:]
Re: А ти собственико, искаш ли да продадеш?!...Тогава свали цената!
06-01-2013 - 22:11:57
avatar
Quote
САХИБ 31
Quote
Продавач
Стъпаловидния много дълъг спад ще го има, но за панелките и за недоразуменията.
С много твои мнения съм съгласен, но туки си тотален лаик!
Искаш ли да ти изброя десет панела в София като локация , тип строителство / те са еднотипни де, но аз им знам качеството в отделните етапи на поставяне/, етажна собсвеност , качество на живот и да ги сравня с 10 нова тухла на определени локации, за да установиш колко абсурден пост си съчинил? Приемаш ли предизвикателството?

Къде казваш съм лаик?

"и да ги сравня с 10 нова тухла на определени локации"

Става въпрос за панелите като цяло, то много ясно, че панел в Иван Вазов не може да го сравняваме с нова тухла в Обеля. Става въпрос ако сравняваме панелите в Обеля с тухлите в Обеля и панелите в Иван Вазов с тухлите в Иван Вазов. За мен се подразбира, но явно за теб не smiling smiley)) Не да ми сравняваш различни локации това не е сериозно. И не случайно съм написал "за панелките и за недоразуменията" Разбира се, че има много по-качествени като строителство панели и епк от някои нови тухлени сгради. Нали разбираш, че аз се занимавам професионално с имоти и то не от вчера и съм виждал абсолютно всичко и именно поради тази причина знам нагласите на купувачите с които ходя по огледи всеки ден. 90% от тях искат ново строителство нищо, че е по-тясно, по-скъпо и по-лайняно от много от панелите - това искат 9 от 10 купувачи в София.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: А ти собственико, искаш ли да продадеш?!...Тогава свали цената!
06-01-2013 - 22:25:46
avatar
Quote
Продавач
Quote
САХИБ 31
Quote
Продавач
Стъпаловидния много дълъг спад ще го има, но за панелките и за недоразуменията.
С много твои мнения съм съгласен, но туки си тотален лаик!
Искаш ли да ти изброя десет панела в София като локация , тип строителство / те са еднотипни де, но аз им знам качеството в отделните етапи на поставяне/, етажна собсвеност , качество на живот и да ги сравня с 10 нова тухла на определени локации, за да установиш колко абсурден пост си съчинил? Приемаш ли предизвикателството?

Къде казваш съм лаик?

"и да ги сравня с 10 нова тухла на определени локации"

Става въпрос за панелите като цяло, то много ясно, че панел в Иван Вазов не може да го сравняваме с нова тухла в Обеля. Става въпрос ако сравняваме панелите в Обеля с тухлите в Обеля и панелите в Иван Вазов с тухлите в Иван Вазов. За мен се подразбира, но явно за теб не smiling smiley)) Не да ми сравняваш различни локации това не е сериозно. И не случайно съм написал "за панелките и за недоразуменията" Разбира се, че има много по-качествени като строителство панели и епк от някои нови тухлени сгради. Нали разбираш, че аз се занимавам професионално с имоти и то не от вчера и съм виждал абсолютно всичко и именно поради тази причина знам нагласите на купувачите с които ходя по огледи всеки ден. 90% от тях искат ново строителство нищо, че е по-тясно, по-скъпо и по-лайняно от много от панелите - това искат 9 от 10 купувачи в София.

90% от тях искат ново строителство нищо, че е по-тясно, по-скъпо и по-лайняно от много от панелите
С тази част от мнението ти съм съгласен напълно и нямам мегдан да споря! Бях се приготвил да ти покажа 10 панела по-добри от нови тухли - истински недоразумения в същите квартали, ама ти набързо ме контрира подобаващо. Обяснението , че това искат клиентите го приемам безрезервно, няма по тъпи овце от късно набълбукалите се сривльовци!*yes*
Re: А ти собственико, искаш ли да продадеш?!...Тогава свали цената!
06-01-2013 - 23:22:30
avatar
Интересно е, защо ли го искат?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: А ти собственико, искаш ли да продадеш?!...Тогава свали цената!
07-01-2013 - 09:32:27
След няколко години сегашните нови и 5-6 годишни ще изглждат точно както днешните панели.Те вече започнаха да стават кочини.
Re: А ти собственико, искаш ли да продадеш?!...Тогава свали цената!
07-01-2013 - 10:31:30
avatar
Quote
salvador
След няколко години сегашните нови и 5-6 годишни ще изглждат точно както днешните панели.Те вече започнаха да стават кочини.

Има изключения, но като цяло е точно така *yes**yes**yes*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: А ти собственико, искаш ли да продадеш?!...Тогава свали цената!
07-01-2013 - 12:46:45
sahib 31

хвали си панела ама тухлата е несравнимо по добра.
Що от 20години не строят панели, а има хиляди строителни фирми?
Това, че тез стоителни фирми изграждат жилища както им падне и после ги рекламират за супер лукс не е виновна тухлата
Re: А ти собственико, искаш ли да продадеш?!...Тогава свали цената!
07-01-2013 - 12:57:19
avatar
Quote
bota156
sahib 31

хвали си панела ама тухлата е несравнимо по добра.
Що от 20години не строят панели, а има хиляди строителни фирми?
Това, че тез стоителни фирми изграждат жилища както им падне и после ги рекламират за супер лукс не е виновна тухлата

bota156, хвали си тухлата, ама панела е несравнимо по-добър.

Ето виждаш ли и аз изказвам същото твърдение само, че с обратен знак пък ходи ме оборвай. Искам да ти кажа, че и двете твърдения са еднакво тъпи. Панелни сгради не се строят вече, заради това, че затвориха домостроителните комбинати иначе съм свидетел на два блока завършени наскоро , единият до затвора, другият на бул. Ломско шосе. Когато се изпълнят и санират цялостно, новите панелки изглеждат страхотно.
Според мен за състоянието на една сграда единствената причина е обитателите и.
Ето например някой беше постнал някъде едни тотално разбити и опикани панелки в Люлин 5. Е , ако трябва да я сравня с моите, мога да ти кажа че в този който живея стълбищата са изцяло пребоядисани, няма драсканици по стените, пощите си се ползват, както и домофините и асансьора. Щранговете са изцяло сменени и хоризонталните и вертикалните, Повечето апартаменти са санирани. Миналага година ремонтирахме козирката на входа с нови улуци и хидроизолация. Сега сградата ми харесва повече от да кажеме преди 15 години.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход