Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За имотите тип "народен" салам и "мераклийско", иде ледников период!

Публикувано от paio 
За имотите тип "народен" салам и "мераклийско", иде ледников период!
10-12-2012 - 18:05:44
Анкета
Ще продължи ли спада на цените на имотите?
Само регистрирани потребители могат да гласуват.
%гласа% гласа.
Да, дълго! 13
 
68%
Не, това е дъното! 2
 
11%
Инфлацията ще доведе до поскъпването им! 4
 
21%



Мноу хора са заблуждават, щото немат собствено мислене. Гледат един от друг, четат весници, гледат битивиту, и т.н.
А реялно нещата си отиват надоле слествие на растящото предлагане и се по свиващото се търсене.
Пилците са броят през март, тва е.....
Re: За имотите тип "народен" салам и "мераклийско", иде ледников период!
10-12-2012 - 20:45:48
Трябва да седна някой път да извадя всички дати, определени за броене на пилци в тоя форум, за времето в което аз пиша в него.Ще са поне двайсетина.Броене,броене...и все не излизат.
Re: За имотите тип "народен" салам и "мераклийско", иде ледников период!
10-12-2012 - 21:43:11
Нема смисъл Салвадоре. Графиката ша си остане стъпаловидна и дължината на секо стъпало ша зависи от некои brain процеси на стадото. Ако целото стадо реши, мое и скок по Коледа да има, ама без пазар...само цени дет да действат кат терапия, успокояващо...
Иде края.....(12.12.2012) Кво значат тук некви дати, имоти, пари! Ха ха ха!
........ Спасявайте душите си, майна!
Е, некой ако иска погребална колесница (имот) ако тва е смисъла на живота му, да си купи. Нема лошо!
И без тва се задава неква нова война там към Сирия, Иран....а па ния ша сме първи съратници в нея, или квото там ............



ПП Към един пишманброкер: Селянин съм, син на селянин и внук на селянин! И слава богу, че не съм от оная порода, дет си са пръкнал ти, Снуфи Гуфи Муфи!
Re: За имотите тип "народен" салам и "мераклийско", иде ледников период!
10-12-2012 - 22:17:34
Е,ако ще гледаме графиката, то според нея цените са на нивата от април-май тази година.И като нищо ще изкара така до напролет.
Re: За имотите тип "народен" салам и "мераклийско", иде ледников период!
11-12-2012 - 18:18:35
Quote
salvador
Е,ако ще гледаме графиката, то според нея цените са на нивата от април-май тази година.И като нищо ще изкара така до напролет.
http://profit.bg/news/Kak-se-promeniha-tsenite-na-imotite-v-poslednite-12-godini/nid-99547.html
Re: За имотите тип "народен" салам и "мераклийско", иде ледников период!
11-12-2012 - 21:40:06
Дай да слезем на земята малко,зарежи ги анализите.Реалността е отвъд цифрите.Тип Народен и Мераклийско най-често означава това:

[santaclash.snimka.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-12-11 21:41 от salvador.
Re: За имотите тип "народен" салам и "мераклийско", иде ледников период!
13-12-2012 - 15:57:28
Quote
salvador
Дай да слезем на земята малко,зарежи ги анализите.Реалността е отвъд цифрите.Тип Народен и Мераклийско най-често означава това:

[santaclash.snimka.bg]
Да, ма нали и те участват на пазара и влияят с присъствието си - цената на която са обявени. А тя, ако се замислиш, е клоняща към нулата, ма тва още не се осъзнава от държателите на подобна "ценност".
При една промяна в данък имоти, съгласувана с Брюксел, мое да се окаже, че е по-изгодно да се отървеш от имота-камък на шията. А тоя момент , мисля, ша дойде скоро......
Re: За имотите тип "народен" салам и "мераклийско", иде ледников период!
13-12-2012 - 19:24:07
Няма да е толкова скоро.Причини-бол.
Тези не знам колко играят на какъвто и да е пазар.Това според мен е непродаваемо.Едва ли нормален човек ще иде да живее там,та било и без пари.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход