Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет

Публикувано от 149лв.\м2 
pg1
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
19-10-2012 - 13:26:30
Quote
hunterA
65600 лв. е цената в обявлението, но нещо ми се вижда таван и само с една спалня 90 кв.м., да няма много големи тераси това нещо ? Иначе на колко ще се продаде е по интересно, а не началната цена !!!
-
Разпределението е - на шести етаж (първи терасовиден етаж) - дневна, трапезария, кухня, баня и тоалетна, балкон и на седми етаж (втори терасовиден етаж) - спалня, баня и тоалетна и тераса. - така е описан от СИ, така го има и в реклами за продажбата му (не мога да копирам, защото е от друг сайт). Обявената цена за продажба е 70 000 ?.
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
19-10-2012 - 14:00:28
149 къв е тоя форекс бе тои Дичо е неграмотен да не мислиш че те е разбрал. от валути ли ги изкара ако не е тайна или от акции.и сподели с колко почна. поздравления от мен.
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
19-10-2012 - 14:01:50
Дичка цената нема как да е в евро. търговете на ЧСИ са само в лева. все пак в България засега официалната валута е лев.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-10-19 14:08 от nradev.
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
19-10-2012 - 14:09:41
Quote
pg1
Quote
hunterA
65600 лв. е цената в обявлението, но нещо ми се вижда таван и само с една спалня 90 кв.м., да няма много големи тераси това нещо ? Иначе на колко ще се продаде е по интересно, а не началната цена !!!
-
Разпределението е - на шести етаж (първи терасовиден етаж) - дневна, трапезария, кухня, баня и тоалетна, балкон и на седми етаж (втори терасовиден етаж) - спалня, баня и тоалетна и тераса. - така е описан от СИ, така го има и в реклами за продажбата му (не мога да копирам, защото е от друг сайт). Обявената цена за продажба е 70 000 ?.
Вие сте брокер ??? - Въпроса е риторичен *ok*

Това е имота от вътре. Усвоени са терасите - колко законно е отделен въпрос. Само този гипс-картон нещо не ме кефи и това, че е таван, но ако се продаде на близка до началната цена си е супер за по скромно съществуване. Кой изкарваше данни от проведените търговете, да му обърне внимание, че тука само коментираме, а накрая не става ясно какво е станало с търга?
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
19-10-2012 - 14:11:24
Квартала е кофти имота е кофти. на следващия търг може и да има участници ама тоя едва ли.
Анонимен потребител
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
19-10-2012 - 14:17:18
О ненагледни, неграмотни нрадев, ти ли оценяваш моята грамотност, та ти нямаш правилно изписано нито едно изречение ! Освен това не можеш и да четеш, къде прочете да коментирам цената, та си ми отправил това - "Дичка цената нема как да е в евро. търговете на ЧСИ са само в лева. все пак в България засега официалната валута е лев." ?! Ти си обратното на умен, ама знам, че за теб това не е изненада.
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
19-10-2012 - 14:23:00
Дичка извинявай. не си бил ти а другия брокер.
pg1
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
19-10-2012 - 14:23:06
Quote
hunterA
Quote
pg1
Quote
hunterA
65600 лв. е цената в обявлението, но нещо ми се вижда таван и само с една спалня 90 кв.м., да няма много големи тераси това нещо ? Иначе на колко ще се продаде е по интересно, а не началната цена !!!
-
Разпределението е - на шести етаж (първи терасовиден етаж) - дневна, трапезария, кухня, баня и тоалетна, балкон и на седми етаж (втори терасовиден етаж) - спалня, баня и тоалетна и тераса. - така е описан от СИ, така го има и в реклами за продажбата му (не мога да копирам, защото е от друг сайт). Обявената цена за продажба е 70 000 ?.
Вие сте брокер ??? - Въпроса е риторичен *ok*

Това е имота от вътре. Усвоени са терасите - колко законно е отделен въпрос. Само този гипс-картон нещо не ме кефи и това, че е таван, но ако се продаде на близка до началната цена си е супер за по скромно съществуване. Кой изкарваше данни от проведените търговете, да му обърне внимание, че тука само коментираме, а накрая не става ясно какво е станало с търга?
Да, би било интересно да разберем цената, на която е продаден.............. А иначе, и района ми е кофти и самият апартамент, лично мнение winking smiley............
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
19-10-2012 - 16:42:27
1 ет- дневна-трапезария (една стая), кухня,баня-тоалетна (едно помещение) и балкон.
2 етаж- спалня, баня-тоалетна и балкон.

Няма нормален човек да даде за това чудо 33 хил евро.Площта е изядена от балкони,намира се на бЕлото куче в чЕрния и всъщност по нищо не се различава от една двустайна панелка.Само че...набутана в един ужасно презастроен квартал.
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
19-10-2012 - 22:04:21
149 къв е тоя форекс бе тои Дичо е неграмотен да не мислиш че те е разбрал. от валути ли ги изкара ако не е тайна или от акции.и сподели с колко почна. поздравления от мен
=======================================================================================================================

нрадев,

това, че дичко-търчилъжко е неграмотен е ясно като бял ден. Както и да е, та бутнах едни излишни 50К в акции и досега съм малко на + както се вижда. На форекс участвам колкото за спортна форма. Мерси за поздравленията, да ти се връща 10-торно. Аз май дори писах тук във форума кои ации търгувам, но пак ще ти ги кажа: SNS Reaal, Ten Cate, PostNL, DSM, CSM, ING, Aperam, Aegon и Akzo Nobel.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход