Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

178 евро за м2 в Гео Милев на топ локейшън. Мдааа, а тежката зима тепърва се задава...

Публикувано от 149лв.\м2 
178 евро за м2 в Гео Милев на топ локейшън. Мдааа, а тежката зима тепърва се задава...
15-10-2012 - 08:24:08
[sales.bcpea.org]

1/2 от 108м2 е 54, а 9615 / 54 = 178 евро за м2


дали в крайните квартали цените няма да са като ника ми? Ррррррръъссссст на никовете както би забелязал строитела.
Re: 178 евро за м2 в Гео Милев на топ локейшън. Мдааа, а тежката зима тепърва се задава...
15-10-2012 - 09:02:42
Quote
149лв.\м2
[sales.bcpea.org]

1/2 от 108м2 е 54, а 9615 / 54 = 178 евро за м2


дали в крайните квартали цените няма да са като ника ми? Ррррррръъссссст на никовете както би забелязал строитела.

Справедлива е цената за момента. Приятелско семейство си намери двустаен обзаведен на същото място с наем 300лв./мес. или 2Е/кв. м. Та приблизително за 10гсе изплаща цената от наеми
И ние ще влезем в световните пазарни стандарти, но ще трябва да ни ударят още няколко кризички за да ни дойде акъла......
Re: 178 евро за м2 в Гео Милев на топ локейшън. Мдааа, а тежката зима тепърва се задава...
15-10-2012 - 09:11:36
avatar
Никога не бих играл за нещо с подобна на тази забележка "Продава се 1/2 ид. части от недвижимия имот"*write*

Банките направиха интересни въртележки, с които задържаха пазара, чудя се докога ли обаче?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Няма по-тъпа обява ! Та кой казваш купува 1/2 ид. части от недвижимия имот? Тази цена ли смяташ за цената за района ? Браво, развиваш се.Бавно.
Re: 178 евро за м2 в Гео Милев на топ локейшън. Мдааа, а тежката зима тепърва се задава...
15-10-2012 - 10:24:22
Това е интересно.
1.Купувам си 1/2 ид.част.
2.Не мога да ползвам жилището,понеже е неподеляемо
3.Започвам дела с другия съсобственик за прекратяване на съсобствеността.
4.Вариант 1-извива ми ръцете и ако искам да запазя жилището, трябва да му платя примерно 1500 евро на квадрат.
5.Вариант 2-не се разбираме и жилището отива отново на публична продан.
6.Краен резултат...или трябва да кешя като арабин за другата част, или пак нямам жилище...
7.Междувременно съм набутал едни пари в едни хонорари и такси....
Re: 178 евро за м2 в Гео Милев на топ локейшън. Мдааа, а тежката зима тепърва се задава...
15-10-2012 - 10:34:32
Това върви ако имаш пари и си юрист за да си водиш делата сам и то а си в час, защото делбеното производство е трудно и иска практика. Иначе цената при всички случаи ще се вдигне, защото ще наддава съсобственикът с две или три оферти. Иначе си е делавера, ако цената не скочи и със всички ти излезе 220-230Е8м2 може да продадеш целия апартамент на 800Е без особени проблеми по сегашни цени, а като свърши сагата с делбите след 5-6 години и двойно или тройно.
Re: 178 евро за м2 в Гео Милев на топ локейшън. Мдааа, а тежката зима тепърва се задава...
15-10-2012 - 12:57:32
Това е интересно.
1.Купувам си 1/2 ид.част.
2.Не мога да ползвам жилището,понеже е неподеляемо
3.Започвам дела с другия съсобственик за прекратяване на съсобствеността.
4.Вариант 1-извива ми ръцете и ако искам да запазя жилището, трябва да му платя примерно 1500 евро на квадрат.
5.Вариант 2-не се разбираме и жилището отива отново на публична продан.
6.Краен резултат...или трябва да кешя като арабин за другата част, или пак нямам жилище...
7.Междувременно съм набутал едни пари в едни хонорари и такси....
=================================================================================================

А защо трябва да водя дела с другия съсобственик?

Вариант 1: преустройваме жилището на 2 по-малки апартамента.
Вариант 2: продаваме жилището на свободния пазар (без участието на търчи-лъжковци) за 350-400 евро.

Ето дори Ванката е на същото мнение, че далавера има.

Не е ли странно, че kuku987 преди година-две предрече точно 178?
весо,весо, как една нормална дума не написа ? Как реши, че тук ще се правиш на знаещ, като идея си нямаш. Щял да преустройва на две малки ?! Кой ти каза, че другият съсобственик въобще иска да преустройва, или да продава ? Ти въобще четеш ли какви простотии ръсиш ?
Re: 178 евро за м2 в Гео Милев на топ локейшън. Мдааа, а тежката зима тепърва се задава...
15-10-2012 - 15:45:34
Другия съсобственик не се знае що за чудо на природата е.Има ги всякакви.То си пише в обявата-това е наследствен апартамент..т.е. единият от наследниците е задлъжнял някъде и сега се насочва изпълнението върху този му дял от 1/2.Ако се разбираха и искаха да продават, до сега десет пъти да са го продали тоя апартамент...
Виж му дела в общите части...108 квадрата жилище има 5% общи части от парцела.Без да съм го гледал на картата ти казвам,че това е блок.Голям!
Re: 178 евро за м2 в Гео Милев на топ локейшън. Мдааа, а тежката зима тепърва се задава...
15-10-2012 - 22:05:42
Когато се продава 1/2 се касае за дял на съпруг. Обикновенно при развод мъжът се вдига чукалата и дори да има право на половината жилище не се разправя. Част от тези хора са пияници, несретници и т.н. От тях се купува половинката, обикновенно със замяна и доплащане и след това новия собственик завежда дело за делба. Повякога такава половинка се купува за 5-6 хил. лв.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход