Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Блок 20 в Ямбол, блока на ужасите в Плевен и отскоро и добре дошли в Люли. Който е купувал в блок 464 е направил инвестицията на живота си.

Публикувано от 149лв.\м2 
[m.youtube.com]

Бъдещето, бъдещето... Наемите там според PER0, ще минат 1000 евро. Сега в Люлин, скоро и на жълтите павета. Ямбол беше само началото...
Дали ще чуем експертните мнения на някои от форумните брокери за цената на м2 в блок 464 в Люлин? Аз доколкото разбрах цената там е 0 ( словом нула) лева за м2. А някои форумни спецове мантруваха, че имоти без пари в София нямало да има??? Пак ви питам драги ми спецове, ще има ли цени от 149 на паветата?
Quote
149лв.\м2
Дали ще чуем експертните мнения на някои от форумните брокери за цената на м2 в блок 464 в Люлин? Аз доколкото разбрах цената там е 0 ( словом нула) лева за м2. А някои форумни спецове мантруваха, че имоти без пари в София нямало да има??? Пак ви питам драги ми спецове, ще има ли цени от 149 на паветата?

За Люлин, Камито има тежката дума - тя агитираше колко добра инвестиция е да се купува там. winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Тя там цената винаги е била близка до нулата...Това са общежития.
Поредния пример за БЕЗСТОПАНСТВЕНОСТ.
Нанасяш цигани безплатно па и платено да е - определяш условията - не ги спазват наемателите - ако трябва и СЪД, за разрушаване на държавна собственост.
Ако чиновника не си свърши арботата - демек да гони и съди нарушителите него да го съдят ЕФЕКТИВНО. Всичко ще се оправи с магическа пръчица - само 10-на чиновника да осъдят
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход