Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Реалността такава каквато е...

Публикувано от 149лв.\м2 
Реалността такава каквато е...
05-09-2012 - 11:08:25
[sales.bcpea.org]

277 евро метъра. (а злите езици говорят, че кризата едва сега започва и, че много люта зима предстои)
бензинът ще прескочи границата от 4лв. за литър, хлябът ще е 3,50 за самун, млякото 4,60 за литър и тн...

ЧСИ ще се скъсват от обяви, но и там вече клиентите с кеш намаляват, а за брокитата си знаете или добро или нищо
Анонимен потребител
Re: Реалността такава каквато е...
05-09-2012 - 11:20:43
Да, прав си, реалността е ужасна . За теб. Защото от раменете нагоре медицината е безсилна. Но не те съжалявам.
Re: Реалността такава каквато е...
05-09-2012 - 11:47:39
Ехе колко са паднали цените докато не съм влизал *xxx*

Майтапа на страна, но този имот ако се продаде (не предложи първоначално) на тази цена, ела ми се обади. А и имота е делбен, за незапознатите единия от делителите може да плати дела на др. по най-висока цена предложена от др. участник в търга, т.е. ако за апартамента е предложена цена 50000 лв. ЧСИ-то предлага апартамента на съделителите и те могат да го закупят за по 25000 лв. и участника или надвдига до неизгодно за съделителите или си тръгва разочарован. Бях на подобен търг и цената стана 2-на като съделителя си взе половинката на около пазарната цена, т.е. предлагана по сайтовете за имоти. Но все пак ако някой отиде на търга да сподели крайната цена, че ще ми е интересно.
Re: Реалността такава каквато е...
05-09-2012 - 14:06:56
На този катун не 50000 , а 5000 му е много.
Re: Реалността такава каквато е...
05-09-2012 - 18:47:22
Quote
Върколак
На този катун не 50000 , а 5000 му е много.
Въпроса е дали някой ще ти го даде за 5000. В момента старият ми апартамент 2-стаен (преходен хол+спалня) в Дървеница срещу 500 лв. отдадох за по-малко от ден, като си подбирах наемателите, та на този в тоя глад от студенитите с малък ремонт и за 600 лв. ще литне за минути, както е непреходен. Та едва ли ще стигне 5 бона. Ако стане съм първи на опашката за купувачи.
Re: Реалността такава каквато е...
05-09-2012 - 22:48:26
Изключвайки това,че трябва да се вложат едно 10 хил .лв в ремонт...най-вероятно по тая оферта има нещо,което не го пише в обявата и ние тук не го знаем.
Re: Реалността такава каквато е...
06-09-2012 - 03:53:04
Аз наистина не разбирам защо смятате, че първоначалните цени имат каквото и да е отношение към реалните, или крайни цени. Първоначалната цена определя депозита, който се прави преди търга, и стъпката, с която се наддава. Виждал съм имоти, извън БГ, които се пускат на търг с цена 1 долар, и оттам вече цената си скача, докато достигне пазарната. Отделно на такива търгове почти винаги има подставени лица, обикновено от банката продавач, които изкуствено подбутват цената нагоре. Понякога самият организатор на търга подтиква, като ви казва, че има по изгодна оферта от вашата, и ви принуждава да качите залога. Това е защото самите те получават % от наддаването, и да си мислите , че ще надхитрите професионалистите в областта е просто смешно. Понякога има хора, които толкова се вживяват, че даже наддават до цена, по висока от пазарната, ей така просто, защото са с по лабилна система, и не издържат на натиска, или просто на инат. Ако някой смята, че е нещо по различно в БГ действителността, моля да сподели.
Re: Реалността такава каквато е...
06-09-2012 - 20:49:22
Аз казвам, че тоя коптор няма да се продаде на 1-ви търг. В най-добрия случай на 3-ти за около 33хил. лева.
Re: Реалността такава каквато е...
07-09-2012 - 01:30:49
Quote
149лв.\м2
Реалността такава каквато е.


Единственото реално нещо, за което моеже да се съди от поредната ти тема е свързана с трайната ти неспособност да разчетеш една обява. Поради което надаваш радостни викове, че се продава цял апартамент за никакви пари, без да можеш да съобразиш нещо съвършено елементарно и записано в обявата - че се продава ДЯЛ от съществуващо жилище, а не цялото......
Пореден успешен опит да станеш за смях :}
Re: Реалността такава каквато е...
07-09-2012 - 07:09:59
Иворад ти не можеш ли да четеш .продава се апартамента и след това ше се делят парите. продава се целия.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход