Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ко стана с тоа пазар бря? некой да е чул за сделка последните 5-6 месеца?

Публикувано от 149лв.\м2 
Анонимен потребител
Re: ко стана с тоа пазар бря? некой да е чул за сделка последните 5-6 месеца?
17-08-2012 - 14:31:41
Към теб даже и съжаление нямам весо, толкова си ми никакъв, дребен, невзрачен, камо ли злоба.
Анонимен потребител
Re: ко стана с тоа пазар бря? некой да е чул за сделка последните 5-6 месеца?
17-08-2012 - 21:37:52
некой да е чул за сделка
-------------------
Да. Купувачи, продавачи, брокери и нотариуси. А ти - не. Щото представа нямаш.
Re: ко стана с тоа пазар бря? некой да е чул за сделка последните 5-6 месеца?
17-08-2012 - 22:30:41
Преди броени часове написах конкретни доводи защо се срива имотния пазар у нас, защо ще продължава да се срива и какви са причините това да се случва толкова бавно. Кратко, културно и ясно. Коментарът ми беше изтрит. Ами да ви имам форума.......Истината е пред очите на всички, колкото и да се опитвате да я криете.
Re: ко стана с тоа пазар бря? некой да е чул за сделка последните 5-6 месеца?
17-08-2012 - 23:48:13
пиши го пак и пак поста си.за да се чува истината трябва да се казва ! напиши ми го като лично съобщение да го пиша и аз .ако трябва го пиши като отделна тема
Анонимен потребител
Re: ко стана с тоа пазар бря? некой да е чул за сделка последните 5-6 месеца?
18-08-2012 - 09:06:22
Преди броени часове написах конкретни доводи защо се срива имотния пазар у нас, защо ще продължава да се срива и какви са причините това да се случва толкова бавно. Кратко, културно и ясно.
-----------------
И некомпетентно. На принципа ЕЖК.
Re: ко стана с тоа пазар бря? некой да е чул за сделка последните 5-6 месеца?
18-08-2012 - 11:07:56
Quote
spgufi
Преди броени часове написах конкретни доводи защо се срива имотния пазар у нас, защо ще продължава да се срива и какви са причините това да се случва толкова бавно. Кратко, културно и ясно.
-----------------
И некомпетентно. На принципа ЕЖК.

Разбирам.......Успех в начинанията. Ще ти трябва и то МНОГО.....



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-08-18 11:17 от Jimbo.
Re: ко стана с тоа пазар бря? некой да е чул за сделка последните 5-6 месеца?
18-08-2012 - 11:36:47
Quote
spgufi

И некомпетентно. На принципа ЕЖК.
А ти компетентен ли си? Мисля, че си брокер в най-добрия случай.
Анонимен потребител
Re: ко стана с тоа пазар бря? некой да е чул за сделка последните 5-6 месеца?
18-08-2012 - 15:10:32
А ти компетентен ли си?
---------------
Да. Това работя от много, много години, що ? И да, брокер съм . И шеф съм. На брокери.
Re: ко стана с тоа пазар бря? некой да е чул за сделка последните 5-6 месеца?
18-08-2012 - 17:48:41
Quote
spgufi
А ти компетентен ли си?
---------------
Да. Това работя от много, много години, що ? И да, брокер съм . И шеф съм. На брокери.

За незнаещите: дичката върти агенция с около 20 брокита, като само той лично има над 1000 сделки, от доходите си издържа, детски дом, старчески дом, цялата фамилия до 9-то коляно вкл. и 3 осиновени деца и спестява с остатъка около 20 000 евро месечно. Само дето жените не му кълват та се опитваше безуспешно да забива колежки брокерки във форума на Дир.бг
дичката е много вещ в развитието на цените на ни в анадола, негова е и сентенцията "купувай сега, че утре ще е по2 и че един път се живее"

На мен един път само ми се наложи да го вземам с моята кола за да го заведа на оглед на апартамент който той също виждаше за първи път, но иначе дичката е експерт по запознанства на купувачи с продавачи и гарантиране на комисионното.
Re: ко стана с тоа пазар бря? некой да е чул за сделка последните 5-6 месеца?
18-08-2012 - 19:28:26
Дичката като прави запознаства на купувачи с продавачи пак върши някаква работа макар и нищожна, а мене вчера един брокер ми вика "дай 1000 еуро стоп капаро и после ще те запозная с продавача"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-08-18 20:47 от nradev.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход