Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ГРАНИТЕ днес е 01.06. КОЛКО Е ЗЛАТОТО ? 1628, АЗ СЪМ ПО -близо, а след месец ще съм познал категорично. Хайде думай сега!:}

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Quote
valsodar
Пак си се нашмъркал!
Нашмъркал?!*xxx
Абе лузъри, вие освен да обиждате , за нищо друго не ставате! :g: Ами на колко да ми оценят две къщи , едната на 40 км.,другата на 60км. от ситито?
Две панелки, едната двустайна, другата, четиристайна, къща на 400м. от паметника "Левски", малък магазин и земя около 15 дка. Четиристайния не влиза в оценката щото е ипотекиран. С него прехвърлям половин милион. Коое точно ти е смешно бе палячо?+
Ти си ми смешен - милионер дебнещ промоциите в Лидъл! :]

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Quote
valsodar
Ти си ми смешен - милионер дебнещ промоциите в Лидъл! :]
Аз не съм милионер бе лундьо! Освен това милионерите никога не се набутват с излишни активи. А ти даже не помниш откаде си дошел!!!
Да де, милионер с милиони в пасиви - евала!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
02-04-2012 - 21:59:11 granit
Сахибе при цена златото в момента 1677, каква тие прогнозата за средата на юни.

панелообитателя САХИБ
Аз казах, че не говоря за другите си инвестиции тук, но ти много ме изкушаваш. Да помислим, значи тръгна леко надолу, но после пое северна посока . Аз в инвестора им казах, че не е балон , но много се опариха. От 10 тина дни без прекъсване е нагоре. Да речем, че до юни ще има нов низходящ тренд заради укрепналия талер. Той обаче ще се възтанови и смятам едни нива на 1700-1750 за нормални. За среброто съм още повече бичи настроен, но за златото съм по-умерен, щото гледам, че среброто работи с по-големи скокове.

granit
Аз мисля, че ще е 1520-1550 ще видим кой е по близо, другия ще черпи



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-06-02 00:40 от granit.
Сахибе тия 500 000 колко доход на година носят бре
Quote
nradev
Сахибе тия 500 000 колко доход на година носят бре

Колкото да има за евтина мастика, боядисана вода с мирис на вино от Чили и пилешки кожички за мезенце.

Клошар изживяващ се като милионер - трагикомична гледка е просто.
Quote
панелообитателя САХИБ

Абе лузъри, вие освен да обиждате , за нищо друго не ставате! :g: Ами на колко да ми оценят две къщи , едната на 40 км.,другата на 60км. от ситито?
Две панелки, едната двустайна, другата, четиристайна, къща на 400м. от паметника "Левски", малък магазин и земя около 15 дка. Четиристайния не влиза в оценката щото е ипотекиран. С него прехвърлям половин милион. Коое точно ти е смешно бе палячо?+
Добре, Сахибе! Богат си, майна! Като Крез! Мильонер такъв с мильонер! Неприлично богат!
Имотите са продължението на пишката........колата също! Ма тва е при комплексарите........
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
valsodar
Пак си се нашмъркал!
Нашмъркал?!*xxx
Абе лузъри, вие освен да обиждате , за нищо друго не ставате! :g: Ами на колко да ми оценят две къщи , едната на 40 км.,другата на 60км. от ситито?
Две панелки, едната двустайна, другата, четиристайна, къща на 400м. от паметника "Левски", малък магазин и земя около 15 дка. Четиристайния не влиза в оценката щото е ипотекиран. С него прехвърлям половин милион. Коое точно ти е смешно бе палячо?+
Сахибата двустайната панелка ти е най много 20000 евро четиристайната 25000 магазинчето казваш малко и то 10-15000 евро.Къщата незнам каква е а земята ти е 7000 лева.де го видя тоя половин милион?Изкарай ги за продажба и ще им разбереш истинската цена.Не гледай полюциите на разни изтръпнали по имотните сайтове.А и Главния архитект както го е подкарал незнам дали изобщо мое да продадеш нещо.6.5 по Рихтер и столицата отива у Луковит
Сахибе, имам далечен познат от Пернишко, който прилича по имотно състояние на теб. Да не сте едно и също лице?
Щото и той се хвалеше с много и подобни имоти, но после шурея му ми каза, че нещата са други. Четиристайният ще се дели с шурея, ама след като си отидат тъста и тъщата, магазинчето е на жената, но е под наем, а не собствено. Двустайният е ипотекиран, къщата е в опустяло радомирско село където няма с кой да се скараш, а нивята са с площ колкото да се отъркаля едно магаре.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход