Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ГРАНИТЕ днес е 01.06. КОЛКО Е ЗЛАТОТО ? 1628, АЗ СЪМ ПО -близо, а след месец ще съм познал категорично. Хайде думай сега!:}

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Граните , облизваше се до днес на нива около 1560 и си мислеше че си по-близо, но днес аз наредих да се купува и виждаш резултата 1628!:]
ЗА до септември нещо да прогнози4раш?:}
Беше 1540 наскоро, нека изчакаме, бъди коректен. Как можа цела тема да отвориш :]
Quote
granit
Беше 1540 наскоро, нека изчакаме, бъди коректен. Как можа цела тема да отвориш :]
Беше вярно, ама аз звъннах на 5-6 човека двама от които скоро се чу във финансовите среди, че са се обединили след столетия конкуренция и ето резултата!:] По отношение на това, че съм отворил цяла тема, искам да знаеш, че не желая да ме черпиш под никаква форма освен на живо в квартално кафене. Но съм сигурен, че 1700 диша във врата ни. Видя ли с петролните неволи как се гърчеше и жълтото? Половин месец заблуда за късоразбивачи и изведнъж РИППППППППППП Цялата тема съм я отворил щото става въпрос за невероятен лупинг на основен актив / за заблудени влогари и сривльовци да поясня , че не става въпрос за депозит/, който милиони следят със затаен дъх!
Галош,този подфорум е за обсъждане на цените на имотите:ami: ,защо създаваш теми за обсъждане на цената на златото тук?Нарушаваш брато,*yes*ама на теб е простено,защото си ПЛАТЕН ДРАСКАЧ *rose* от този сайт, но все пак *beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-06-01 22:21 от Курояма нагазаки.
Quote
Курояма нагазаки
Галош,този подфорум е за обсъждане на цените на имотите:ami: ,защо създаваш теми за обсъждане на цената на златото тук?Нарушаваш брато,*yes*ама на теб е простено,защото си ПЛАТЕН ДРАСКАЧ *rose* от този сайт, но все пак *beer*
Не знам кой точно е галош, но неведнъж съм презентирал моите изследвания за връзката между златото и имотите като актив. Това обаче е инвестмънт левъл, за чието съществуванеи едва ли подозира бедната ти емигрантска душа.
Сахибе, ако беше инвестирал в злато, а не в тухли и панели, моеше да се кефиш. Макар, че и тва е мноу относително, щото златото е особена стока.
Ако търгуваш ежедневно с него има смисъл. Иначе дългосрочно, в най-добрия случай те пази от инфлацията.
Quote
darkside
Сахибе, ако беше инвестирал в злато, а не в тухли и панели, моеше да се кефиш. Макар, че и тва е мноу относително, щото златото е особена стока.
Ако търгуваш ежедневно с него има смисъл. Иначе дългосрочно, в най-добрия случай те пази от инфлацията.
Ти не знаеш защо се кефя? 5% ми е в злато, сребро, нумизматика и антиквариат! Вярно не са много 5%, но си е някаква диверсификация.
Единствената диверсификация на която не се кефя са спестяванията-1,5%-а.
5% от какво?

От хиляда лева, от десет хиляди, от милион?

Смешник!*angel*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Quote
valsodar
5% от какво?

От хиляда лева, от десет хиляди, от милион?

Смешник!*angel*
От активите ми бе палячо! Те са оценени на 400 бона от независим оценител!
Пак си се нашмъркал!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход