Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Санирането ще стане задължително!!!

Публикувано от darkside 
Re: Санирането ще стане задължително!!!
09-06-2012 - 01:37:56
Quote
TZARS
Quote
nradev
e некой с 30K еуро на месец е не прилично богат. аз лично на година ги докрвам толкоз

Еееех nradev, де да бяха всички в България с такива доходи.

Те във форума всички са с по 30000 Е доходи като гусин Радев, 1500лв им се вижда много за наем, и дават макс 149Е за м2, само топ локейшън.
Re: Санирането ще стане задължително!!!
10-06-2012 - 12:46:27
Перо, ти като заможен собственик, ще участваш ли с пари във изолирането на твоите имоти? Най-вероятно отговора ще е "НЕ"!
И със сто аргумента, колко е гадно тва обличане със стиропор!
В преден пост ти буквално се оплака от вътрешната изолация, която си направил и имаш личен опит с мухъла.....ми някой кара ли те? Питай първо, проучи минусите и плюсовете и тогава прави!
А имаш ли реална представа колко ще струват енергиите по Нова година? А догодина и по-догодина? Аз ще ти кажа съвсем точно!
Никой не знае!!!
А цената на изолацията и ефекта се знае!.........
Re: Санирането ще стане задължително!!!
10-06-2012 - 14:07:07
Нещо се бъркаш не помня да съм писал нещо за вътрешна изолация и мухъл...., там където живея съм направил и вътрешна , и външна изолация, и в най големия студ навън, вътре е 16 градуса /без отопление/, абсолютно сухо и комфортно, за мухъл да не говорим. А за наемателите - не, не смятам да слагам изолация, ако искат те да си слагат, гледам ги монтирали са си климатици.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-06-10 14:08 от PER0.
Re: Санирането ще стане задължително!!!
10-06-2012 - 15:30:35
Quote
PER0
Нещо се бъркаш не помня да съм писал нещо за вътрешна изолация и мухъл...., там където живея съм направил и вътрешна , и външна изолация, и в най големия студ навън, вътре е 16 градуса /без отопление/, абсолютно сухо и комфортно, за мухъл да не говорим. А за наемателите - не, не смятам да слагам изолация, ако искат те да си слагат, гледам ги монтирали са си климатици.
Кво нещо е живота!
Наемателите са си монтирали климатици в квартирата, а ти пробваш там, дето живееш без отопление колко (16) градуса е!
А за мухъла ти написа: "слагаш слой след слой, и пак избива мухъл!
А варианта вътрешна + външна изолация не го схващам. И го смятам за леко безсмислен......бас държа, че първо си направил вътрешната и година-две след появата на мухъла(!) си направил и външна и то само на твоя апартамент!
Re: Санирането ще стане задължително!!!
10-06-2012 - 15:48:20
Quote
darkside
Quote
PER0
Нещо се бъркаш не помня да съм писал нещо за вътрешна изолация и мухъл...., там където живея съм направил и вътрешна , и външна изолация, и в най големия студ навън, вътре е 16 градуса /без отопление/, абсолютно сухо и комфортно, за мухъл да не говорим. А за наемателите - не, не смятам да слагам изолация, ако искат те да си слагат, гледам ги монтирали са си климатици.

Кво нещо е живота!
Наемателите са си монтирали климатици в квартирата, а ти пробваш там, дето живееш без отопление колко (16) градуса е!
А за мухъла ти написа: "слагаш слой след слой, и пак избива мухъл!
А варианта вътрешна + външна изолация не го схващам. И го смятам за леко безсмислен......бас държа, че първо си направил вътрешната и година-две след появата на мухъла(!) си направил и външна и то само на твоя апартамент!

Правиш се на ударен - 16 градуса е при изключен климатик, а имам инверторен климатик мицубиши от 2000лв и го настройвам колкото градуса е необходимо, ма ти наистина ли толкоз бавно чаткаш?
Посочи ми къде съм го писал това за мухъла, щото аз такъв спомен нямам.
Първо не знаеш каква ми е вътрешната изолация, второ не знаеш каква ми е външната изолация, трето правил съм ги едновременно, четвърто- да се повтарям ли, че мухъл нямам, нито съм имал???
Re: Санирането ще стане задължително!!!
11-06-2012 - 08:47:36
Току-що ми хрумна гениална идея как да се разреши проблемът с панелките. Вдигат се данъците на монолитното строителство, а на панелното се правят близки до нула. Така пенсионерите ще бъдат принудени да е заселят в панелите и със смъртта им блоковете ще станат ненужни.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Санирането ще стане задължително!!!
18-06-2012 - 11:02:58
Принудително саниране няма как да стане. Голяма комедия ще е това. То един вход не може да се организира за единна топлоизолация, камо ли цели блокове.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход