Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

185 евро/м2 през ЧСИ, а купувачи пак липсват. Защо?

Публикувано от 149лв.\м2 
185 евро/м2 през ЧСИ, а купувачи пак липсват. Защо?
24-05-2012 - 16:24:31
[sales.bcpea.org]

Интересно ми е защо ли при цена 185 евро за м2, не се намират купувачи? Не ми се вярва всички купувачи да четат форума и да знаят, че 149 ще са цените за имоти на паветата.
Re: 185 евро/м2 през ЧСИ, а купувачи пак липсват. Защо?
24-05-2012 - 17:32:39
Това е по-малко от една панелна гарсониера бре....!!!
Re: 185 евро/м2 през ЧСИ, а купувачи пак липсват. Защо?
25-05-2012 - 16:09:35
Говорите за 37,8 кв.м. застроена площ - другото са тераси *pardon*

За първоначална цена за търг ( 30 643 лева) на недостроен "имот" .... таван, със скосове, без височина (вижда се от снимката на вратата която е със стандартна височина) ...

Наистина ли мислите, че това е определящия облика на пазара на имоти обект ???


Р.Р. Търга още не е минал, така че ще е интересно като мине самия търг дали няма да се окаже и продаден ... макар, че си е чисто архитектурно недоразумение, въпросния "имот" *pardon*
Re: 185 евро/м2 през ЧСИ, а купувачи пак липсват. Защо?
25-05-2012 - 16:20:34
Quote
Krokodil
Говорите за 37,8 кв.м. застроена площ - другото са тераси *pardon*

За първоначална цена за търг ( 30 643 лева) на недостроен "имот" .... таван, със скосове, без височина (вижда се от снимката на вратата която е със стандартна височина) ...

Наистина ли мислите, че това е определящия облика на пазара на имоти обект ???


Р.Р. Търга още не е минал, така че ще е интересно като мине самия търг дали няма да се окаже и продаден ... макар, че си е чисто архитектурно недоразумение, въпросния "имот" *pardon*

Едно време за ЗАЗ-ките баща ми казваше "все едно са правени в час по трудово".Та и това...
Re: 185 евро/м2 през ЧСИ, а купувачи пак липсват. Защо?
25-05-2012 - 16:28:17
Абе...сещам се за доста неща,за които може да се ползва...но точно за жилище не става.От друга страна...е на майната си,за да става за друго.
Едни познати купиха едно такова чудо на строителството...но по-голямо-ползват го за архив.
Re: 185 евро/м2 през ЧСИ, а купувачи пак липсват. Защо?
25-05-2012 - 20:12:16
avatar
Quote
149лв.\м2
[sales.bcpea.org]

Интересно ми е защо ли при цена 185 евро за м2, не се намират купувачи? Не ми се вярва всички купувачи да четат форума и да знаят, че 149 ще са цените за имоти на паветата.

Сто пъти ти се обясни, ама щом пак питаш, да ти кажа.
Защото, това не може да бъде жилище.
Защото няма А16 и няма и да има, тъй като великият предприемач- строител Пиргов е завлякъл куп хора и не е довършил и останалите си блокчета в Г. Баня.
И защото, за разлика от теб, хората правят проучване, а не се ловят само на приказките на ЧСИ- то.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход