Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!

Публикувано от darkside 
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 14:37:39
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
aircraftcarrier
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
aircraftcarrier
Quote
palamud
ето и от мен минусите на 1ви етаж (не случайно са по-втини)
1. Няма гледка
2. Решетки на терасата или липса на такава - при земетръс елеминират предимството на етажа smiling smiley
3. Всички слизат на твоя етаж ( навлица)
4. Студено (отдолу са мази)
5. Шум - паркиращи коли и хора решили да поседнат под прозореца
6. Всеки ти наднича в кухнята (спалнята)
7. Слънце рядко или никога не огрява.
8. Прашно, комари, помияри smiling smiley
9. ... допълваите
Паламуд гледката не зависи от етажа а от това има ли съседни сгради и колко са високи.Всички слизат на моя етаж ама докато слязат аз съм навън.Особено ценно при пожар.Дали отдолу са мази или магазини все не е студено.Шумът е еднакъв за всички етажи дори на високото е по силен.Дотука нищо с изключение на решетките.Недостатъците на високите етажи са много повече отколкото на ниските.На мен ми дреме.Никога не бих си купил жилище в сграда на повече етажи.
Хахахахахаххах, в Мусагеница и Дианабад колко са сградите само с ниски етажи?:]
Или ти не помниш доскоро какво бе лъгал , че търсиш!:}
Я вземи та се поразходи и се огледай ма хубаво.Ще купя когато намеря.Може и да не е точно там въпреки че кварталите ми харесват.С височината на сградат и етажа компромис няма да направя.Втори максимум трети.Може и първи но само ако е достатъчно висок.С големината и разпределението на жилището също.С квартала може.Много ти се иска да ме заловиш в някакво прегрешение или лъжа но няма да успееш.
Няма какво да ме пращаш да се разхождам! Аз не съм от село, а съм си оттука и познавам София като петте си пръста. Смея да твърдя , че в Мусагеница от 100 сгради , я има една-две дето да са под 8 етажа. Тогава за какви нискоетажни сгради бълнуваш?!*xxx*
Ако искаш се разхождай.Но не спори когато незнаеш.Може да има само една сграда на 5 етажа в Мусагеница но в Дианабад не е една.
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 15:29:15
avatar
Сахибе, явно в Мусагеница не си стъпвал за последните 5-6 години?
Поне, за да не се излагаш така, питай Уилсъна - той е от махалата! winking smiley

Има нови средноетажни постройки, повече от 5-6 са, но... с изключение на една-две от тях, не успяха с нещо да ми хванат окото.
Няма нужда да се разхождаш насам и през Гугъла се виждат, ти все го ползваш за да се ориентираш в София - нищо ново за теб smiling smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 16:38:20
avatar
Quote
valsodar
Сахибе, явно в Мусагеница не си стъпвал за последните 5-6 години?
Поне, за да не се излагаш така, питай Уилсъна - той е от махалата! winking smiley

Има нови средноетажни постройки, повече от 5-6 са, но... с изключение на една-две от тях, не успяха с нещо да ми хванат окото.
Няма нужда да се разхождаш насам и през Гугъла се виждат, ти все го ползваш за да се ориентираш в София - нищо ново за теб smiling smiley
Къв гугъл бре, обиколил съм София около 348 пъти и съм бил във всеки квартал. Знам ги тия 5-6 етажни, те са всичките откъм младост при реката. Ама Самолетоносача се кълнеше, че няма да си купува над 4, а пък гледа Мусагеница и Дианабад където няма такива! Е как ще си купи?
Предполагам, че жена му му е дала ултиматум да закупи до 6 месеца , щото и е писнало по квартири, а той си е измислил тази легенда какво му трябва и в квартали в които не може да намери. После казва на жена си " Ето виждаш ли че не можем да намерим имота който търсим, тогава трай и тегли в квартирката!:g:"

:}
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 18:38:48
avatar
Не му бери грижа - нито му е на зор, нито му е на проблем.
На чужди пари, сметка няма как да направиш winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 18:47:12
avatar
Quote
palamud
ако говорим за къща си е ОК първи или втори етаж. С ливадка, цветенца, барбекю басейнче и т.н.
живял съм и на първи и на последн етаж в Панелките. предпочитам високият, по много причини.

Жилището на бъдещето е може би в малки сгради на два - три етажа с по два апартамента на етаж.
Собствен общ двор ( с паркоместа) и зеленина ( с ливадка, цветенца, барбекю,......).
Комбинация от предимствата на къща и апартамент.
Цени: 50% над апартамента и 50% под собствена къща.
Локация - в близост до "околовръстото".
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 18:50:05
Quote
TZARS
Quote
palamud
ако говорим за къща си е ОК първи или втори етаж. С ливадка, цветенца, барбекю басейнче и т.н.
живял съм и на първи и на последн етаж в Панелките. предпочитам високият, по много причини.

Жилището на бъдещето е може би в малки сгради на два - три етажа с по два апартамента на етаж.
Собствен общ двор ( с паркоместа) и зеленина ( с ливадка, цветенца, барбекю,......).
Комбинация от предимствата на къща и апартамент.
Цени: 50% над апартамента и 50% под собствена къща.
Локация - в близост до "околовръстото".
Разбираш ги ти някои работи за разлика от панелообитателите.
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 18:53:33
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
valsodar
Сахибе, явно в Мусагеница не си стъпвал за последните 5-6 години?
Поне, за да не се излагаш така, питай Уилсъна - той е от махалата! winking smiley

Има нови средноетажни постройки, повече от 5-6 са, но... с изключение на една-две от тях, не успяха с нещо да ми хванат окото.
Няма нужда да се разхождаш насам и през Гугъла се виждат, ти все го ползваш за да се ориентираш в София - нищо ново за теб smiling smiley
Къв гугъл бре, обиколил съм София около 348 пъти и съм бил във всеки квартал. Знам ги тия 5-6 етажни, те са всичките откъм младост при реката. Ама Самолетоносача се кълнеше, че няма да си купува над 4, а пък гледа Мусагеница и Дианабад където няма такива! Е как ще си купи?
Предполагам, че жена му му е дала ултиматум да закупи до 6 месеца , щото и е писнало по квартири, а той си е измислил тази легенда какво му трябва и в квартали в които не може да намери. После казва на жена си " Ето виждаш ли че не можем да намерим имота който търсим, тогава трай и тегли в квартирката!:g:"

:}
Сахибата как пък 348 не бяха ли 520?Как ги изчисли?Жена ми не ми дава ултиматуми не сме свикнали да си говорим по такъв начин.Не сме панелообитатели не пием мастика нито чилийски ментета не ядем кожички семки и не плюем по входовете.Цигари не пушим.За разлика от панелообитателите.
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 19:41:32
avatar
Quote
aircraftcarrier
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
valsodar
Сахибе, явно в Мусагеница не си стъпвал за последните 5-6 години?
Поне, за да не се излагаш така, питай Уилсъна - той е от махалата! winking smiley

Има нови средноетажни постройки, повече от 5-6 са, но... с изключение на една-две от тях, не успяха с нещо да ми хванат окото.
Няма нужда да се разхождаш насам и през Гугъла се виждат, ти все го ползваш за да се ориентираш в София - нищо ново за теб smiling smiley
Къв гугъл бре, обиколил съм София около 348 пъти и съм бил във всеки квартал. Знам ги тия 5-6 етажни, те са всичките откъм младост при реката. Ама Самолетоносача се кълнеше, че няма да си купува над 4, а пък гледа Мусагеница и Дианабад където няма такива! Е как ще си купи?
Предполагам, че жена му му е дала ултиматум да закупи до 6 месеца , щото и е писнало по квартири, а той си е измислил тази легенда какво му трябва и в квартали в които не може да намери. После казва на жена си " Ето виждаш ли че не можем да намерим имота който търсим, тогава трай и тегли в квартирката!:g:"

:}
Сахибата как пък 348 не бяха ли 520?Как ги изчисли?Жена ми не ми дава ултиматуми не сме свикнали да си говорим по такъв начин.Не сме панелообитатели не пием мастика нито чилийски ментета не ядем кожички семки и не плюем по входовете.Цигари не пушим.За разлика от панелообитателите.
Голям шегаджия бил този Самолетоносач! Не обича панелообитателите, а пък тръгнал да търси жилище в два панелни квартала!!!!!:}:}:}
Мусагеница си е изцяло с панелен облик, а половината тухлени блокове в Дианабад са на Никола Габровски и са построени от бившият ми съученик Светослав. Ох, Самолетоносачо, невъзможен си! Ще се спукам от смях покрай теб. Толкова са ти нелепи тезите, че си мисля че хвърляш случайни постинги из нета на различни по вид и грамаж амфетки..:}:}:}:}:}
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 20:16:32
Сахибата ти правиш ли разлика между човек живеещ в панелен апартамент и панелообитател?
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
10-06-2012 - 12:34:14
Quote
aircraftcarrier
Сахибата ти правиш ли разлика между човек живеещ в панелен апартамент и панелообитател?
Ами нещо като Пещерен човек и Човек, живеещ в пещера............
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход