Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаянието на мишлетата-наемодатели избива в писането на откровени глупости! 1000 лева наем за гарсониера - мокри сънища или реалност? Аз мисля: "развинтена фантазия"!

Публикувано от darkside 
По-скоро мокри сънища и некви други аномалии във физиологията на субекти твърдящи подобни цифри, нямащи аналог дори и във научната фантастика......щото се пак е "научна", баси!
Китайски и секви други катарски, индийски и руско-имотно-инвестиционни розови новини мое само да ви приспиват и без тва замъгленото мислене. Имотния пазар на стандартни коптори, панелки и кутийки "ново строителство" с измислени квадратури и без сериозна инфраструктура до тях е "финито"!
По принцип хората требва да бъдад оптимисти, да верват в нещо.......да, има оправяне икономиката! България е един град и като площ и като население и то не от най-големите. Една инвестиция от 10 милярда долара/евро мое да съживи видимо живота. Но не срещу суверенитет!
Но в днешната ситуация в света това, бъдете сигурни, ще е само и единствено срещу суверенитет! Това ли искате?
И никой нема интерес към панелките ви! Те само загрозяват интериора, баси!
От външно-инвестиционна гледна точка те нямат стоиност! Трудно е за проумяване, нали са "собственост"! И ако не се оправи поне външния им вид, те ще стават се по-грозни от атмосферните влияния и от циганското отношение и беднотията на хората живеещи в тях!
И тая собственост в един момент ще започне да убива собствениците си! И докато не почне да се случва, никой няма да повярва и сега сички ще скочите срещу мен, пак глупости пиша и т.н............
Според данните на имоти.нет от днес, 5 май 2012г., има в брокерската мрежа 556 обяви за жилища с наем минимум 1,000 лв. на месец.

Според данните на НСИ населението на възраст над 19 години в края на 2011г. беше 1,077,644 души.

Явно населението на София трябва да се увеличи с още няколко милиона души за да се намерят желаещи да плащат наем от минимум 1,000 лв. на месец. :] :] :] :]


[www.nsi.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-05-05 13:09 от Inform.
Quote
darkside

От външно-инвестиционна гледна точка те нямат стоиност!

Ооооо, "външно-инвестиционна гледна точка"?
Хе, хе :]
Quote
Inform

Според данните на НСИ населението на възраст над 19 години в края на 2011г. беше 1,077,644 души.

Цъ, не е според НСИ. Според експертния смехурко Информ е!!
:]:]:]:]
Ами, то от 10 милиона китайци тръгнали към балканите, 1 да дойде в София, и даунърите- влогари са капут. Хем наематели, хем собственици ще стават китайци. Нищо чудно Дарксайдчо след време да стане квартирант на някой дръпнат дето ще му иска по $1000 наемче, не лева.:} Тогава с носталгия ще си спомня за наемодателите-панелообитатели и други наши си. Освен високо наемче, ще го остави и без мебели, Дарксайдчо ще трябва да седи на пода и да яде с пръчки вместо с вилички. Това ли имаше предвид Дарксайдчо за суверенитета?:}
Типично по български - гледаш в чужда паница, ревеш на чужд гроб, защо дарксайдчо ? Решил си, че твоето умение да прогнозираш е толкова неповторимо, колкото е неповторим провинциално-лигавият ти стил на изказ ? Който ти е казал, че умееш да анализираш и прогнозираш нека прочете твоята прогноза за срива, който така и не се случи през март. А в стремежа си да подражаваш на днешните тинейджъри, пишейки "мноу", "баси", ми приличаш на тези, на които аз казвам "пенсионирани русалки" - 45-50 годишни лели, с проскубани изрусени коси и къси поли, които искат да се правят на тинейджърки. Нито си смешен, нито забавен. Нито колоритен, нито полезен. Поне не тук.
не раз брах кои е прогнозирал 1000 лева наем за гарсониера. даже заплатите да станат като в Америка едвали ще видим такива нива.
И аз не разбарах - продават гарсониери за по 1000лв. ли? Не лоша цена, но не ми върши работа.
Quote
1.9
И аз не разбарах - продават гарсониери за по 1000лв. ли? Не лоша цена, но не ми върши работа.
Не ги продават....."отдават" ги........ма не знам кой ги "обладава" за тия пари. Сахибата и Перо предлагат тва да е долната граница за наем на гарСИонера.....
Тва с отдаването винаги ми навява други мисли, баси! Представам си други неща, не гарСИонери.....
Quote
darkside
Quote
1.9
И аз не разбарах - продават гарсониери за по 1000лв. ли? Не лоша цена, но не ми върши работа.
Не ги продават....."отдават" ги........ма не знам кой ги "обладава" за тия пари. Сахибата и Перо предлагат тва да е долната граница за наем на гарСИонера.....
Тва с отдаването винаги ми навява други мисли, баси! Представам си други неща, не гарСИонери.....

Аха! Яснооо... Мераци от вида: Мис Свят ми е на 50% гадже. Аз съм и навит, остава и тя да се навие...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход