Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

къща 200м2 в София с 1,5дка двор за 40К - възможно ли е?

Публикувано от 149лв./m2 
Re: къща 200м2 в София с 1,5дка двор за 40К - възможно ли е?
24-05-2012 - 11:15:04
avatar
Quote
Lubimec13
2 милиона жители? Няма такъв град в България .... ти къде живееш? И какво ти пречи да си намериш работа по-наблизо? Има и вариант Б - да си намериш апартамент, къща, квартира по-близо до работното място. Само казах, че ако ти се налага да се качваш на кола и да си принуден всеки ден да търсиш къде да паркираш, а след това и човека, който те е запушил, то няма значение дали пътя е 10 мин или 1 час. Разбира се с уговорката , че не броим горивото в сметката, но който разбира разликата между къща на село и панелка с 20 до 200 апартамента ще преживее разходите за гориво. Така, че жилищата ги деля само на два вида :
1 с кола
2 пеша

Нали разбираш, че това е само твое, доста субективно и нереалистично за голям град, мнение?
Вярно е, че тук има повече работни места, но дори и уличен метач да си, трудно можеш да работиш до жилището си.
Явно, ти си от милионерите във форума, за когото ежедневното ръсене за гориво при 120км. пробег, не е проблем, но при повечето хора не е така.
Re: къща 200м2 в София с 1,5дка двор за 40К - възможно ли е?
24-05-2012 - 12:08:50
Quote
камелия

Нали разбираш, че това е само твое, доста субективно и нереалистично за голям град, мнение?
Вярно е, че тук има повече работни места, но дори и уличен метач да си, трудно можеш да работиш до жилището си.
Явно, ти си от милионерите във форума, за когото ежедневното ръсене за гориво при 120км. пробег, не е проблем, но при повечето хора не е така.

Айде пак в типично твой стил ми приписа неща, които не съм казал. Работното ми място е на 2-3 минути пеша и с кола изминавам 1000 км годишно, може и по--малко.
Re: къща 200м2 в София с 1,5дка двор за 40К - възможно ли е?
24-05-2012 - 14:36:47
avatar
Quote
Lubimec13


Айде пак в типично твой стил ми приписа неща, които не съм казал. Работното ми място е на 2-3 минути пеша и с кола изминавам 1000 км годишно, може и по--малко.

Нищо не съм ти приписала!
Потвърждаваш това, на което обърнах внимание- че твърдението ти се отнася за теб, но ти не си представителна извадка, след като съществуват и кварталите, и блоковете.........и след като там живеят над милион души само в София.
Re: къща 200м2 в София с 1,5дка двор за 40К - възможно ли е?
24-05-2012 - 14:48:36
avatar
Quote
камелия
Quote
Lubimec13


Айде пак в типично твой стил ми приписа неща, които не съм казал. Работното ми място е на 2-3 минути пеша и с кола изминавам 1000 км годишно, може и по--малко.

Нищо не съм ти приписала!
Потвърждаваш това, на което обърнах внимание- че твърдението ти се отнася за теб, но ти не си представителна извадка, след като съществуват и кварталите, и блоковете.........и след като там живеят над милион души само в София.

Ха,ха,хааааааааааааааааа
То пък един живот живеят тия един милион столичани....направо да им завиди човек :}
Re: къща 200м2 в София с 1,5дка двор за 40К - възможно ли е?
24-05-2012 - 15:04:58
Ха,ха,хааааааааааааааааа
То пък един живот живеят тия един милион столичани....направо да им завиди човек
======================================================================

Прав си. Съществуването в квартали като Люлин, Обеля, Дружба и тем подобни се нарича "панельная жьiзнь", а не живот. По тая логика то и в Кабул има живот.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход