Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

В. Генева: Цените на имотите могат да падат още

Публикувано от ivanalex2 
Re: В. Генева: Цените на имотите могат да падат още
19-05-2012 - 12:44:14
Quote
ivorad
Quote
bota156


И аз съм дебил по твоята логика - "мразя" брокерите. Въпреки че мен омразата ми е чужда - те са си просто едни търтеи и паразити в пазара на имоти и незаслужават и 100лв комисионна, а искат по 5000.


....дет се вика най-мразим брокерите ама по мразим да правим ремонти.

Интересни форми на отчужденост от омразата!
:]

Естествено - за мен каквото не ми харесва просто не го правя, не че го мразя - то просто несъществува за мен за да не предизвиква омраза.
Не ми харесват брокерите - отбягвам ги, не ми харесват "майстори" - отбягвам ги, не ми харесват потни жени отбягвам ги, не ми харесват биячи, мутри - отбягвам ги, не ми харесват крадци, мошеници - отбягвам ги - дори само да имам съмнения някой човек да е такъв. Малко контакти с таквизи дразнещи елементи малко ядове, никаква омраза и си живееш щастливо с хората които харесваш и обичаш.
Re: В. Генева: Цените на имотите могат да падат още
19-05-2012 - 13:41:04
Quote
palamud

Да си стиснем ръцете на 45 smiling smiley
не става дума за 2011, а за 2012 smiling smiley


1. Статистическите резултати не са обект на пазарлък, умнико.
2. Не, не става дума за 2012. Защото годината е едва в петия си месец. Става дума за първото тримесечие на 2012. За да не се луташ в търсене на инфо - има още три тримесечия, представяш ли си!

:]
Re: В. Генева: Цените на имотите могат да падат още
19-05-2012 - 13:43:53
Quote
bota156
Quote
ivorad
Quote
bota156


И аз съм дебил по твоята логика - "мразя" брокерите. Въпреки че мен омразата ми е чужда - те са си просто едни търтеи и паразити в пазара на имоти и незаслужават и 100лв комисионна, а искат по 5000.


....дет се вика най-мразим брокерите ама по мразим да правим ремонти.

Интересни форми на отчужденост от омразата!
:]

Естествено - за мен каквото не ми харесва просто не го правя, не че го мразя - то просто несъществува за мен за да не предизвиква омраза.
Не ми харесват брокерите - отбягвам ги,

Така както не мразиш брокерите, така както просто те не съществуват за теб или ги "отбягваш", си успял за две години да напишеш 453 поста под мотото "дет се вика най-мразим брокерите!".
Бравос!
:]
Re: В. Генева: Цените на имотите могат да падат още
19-05-2012 - 13:52:58
Quote
darkside

Вервай ми

Няма начин.
Вервай ми!
:]
Re: В. Генева: Цените на имотите могат да падат още
20-05-2012 - 15:20:49
avatar
Quote
ivorad
Quote
ivorad
Quote
ivorad
Quote
nradev
НОИ

Пак повтарям елементарното си искане - дай ЛИНК към документ от сайта на НОИ, в който официално са публикувани данните за 20 000 осигуряващи се брокери на НИ в София.
Успех в търсенето и публикуването на тази информация!

Странно - все още няма линк........
eye popping smiley
Няма.......
*xxx*

Има бре, Ивчо....
Верно, не са 20К, а 15К...
Ето ти и линкче, та дано мирясаш...
[www.nsi.bg]
1.9
Re: В. Генева: Цените на имотите могат да падат още
20-05-2012 - 16:30:03
Quote
ivanalex2
[profit.bg]

Няма ли да спрете да отваряте тривиални теми. Естествено, че ще падат. Само брокитата и пишман-инвестирорите бълнуват ЪП, ама и те не го вярват вече.
Re: В. Генева: Цените на имотите могат да падат още
21-05-2012 - 12:13:28
И днес графиката стръмно надолу
Re: В. Генева: Цените на имотите могат да падат още
21-05-2012 - 13:53:45
Quote
nradev
И днес графиката стръмно надолу

Вероятно търси онези 20 000 брокери в сайта на НОИ......
:]
Re: В. Генева: Цените на имотите могат да падат още
21-05-2012 - 13:59:49
Quote
nradev
И днес графиката стръмно надолу

А защо ли няма графика на КАЧЕСТВОТО на предлаганите имоти, за да видите как двете вървят паралелно. Кво се радвате - предлагат се все по големи боклуци. Евтино, ама боклук имот. Получаваш това, за което плащаш.
Re: В. Генева: Цените на имотите могат да падат още
21-05-2012 - 14:15:01
Quote
PER0
Quote
nradev
И днес графиката стръмно надолу

А защо ли няма графика на КАЧЕСТВОТО на предлаганите имоти, за да видите как двете вървят паралелно. Кво се радвате - предлагат се все по големи боклуци. Евтино, ама боклук имот. Получаваш това, за което плащаш.
Перо, не си съвсем прав. В Бг. няма почти никаква връзка между цена и качество ( и не само за имоти).Аз съм вече на доста годинки, купувл съм, продавал съм, давал съм под наем, а като студент съм и живял под наем. Нямаме никаква пазарна култура. Всяки си определя цените с поглед в тавана и според това колко пари му трябват.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход