Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ако стане 149лв. на жълтия паваж, то в Гръцката на Варна трябва максимум да е също толкова. Но да закръглим на 200лв. Сядам на фотоьойла и чакам!

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
В тази връзка искам да споделя тази обява [bit.ly] smiling smiley

Апартамента има частична морска панорама на 90 градуса от терасата, но най-интересното е:
1. Цена от 1100 евро на квадрат
2. За ремонт
3. Текста на обявата завършва така:
Който е в криза да не ми звъни.

До скоро обявата беше "разменям апартамент 110кв за къща и джип".

Някой беше написал, че продавачите са виновни - абсолютно, този имот не съм го видял за толкова време обявен от брокер, само от собственика *ok*
Верно не сте в час във Варна, много, много не сте в час. И къде му е морската панорама на тоя кимизарник?
Луди хора, явно не си следят коя година е на календара?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Quote
morski
[www.imoti.net]
Всеки има право да избира между двамата собственици. Кому са виновни последните!?
Quote
palamud
Не знам колко си виждал гръцката във варна, но аз съм живял и там...
половината сгради са на гредоред! колкото и да ги поддържаш - след 2 години са пак за ремонт ....
за места за паркиране няма нужда да споменавам...

Гръцката махала е локация за престиж.
Като място за живеене не е препоръчително.
Донякъде важи и за Генералите, Общината, Червения площад.
Засега Чайка е най-атрактивния квартал, като местоположение, междублоково пространство.
Големия недостатък - 99% панелно строителство.
Quote
Атанас Янев
В тази връзка искам да споделя тази обява [bit.ly] smiling smiley

Апартамента има частична морска панорама на 90 градуса от терасата, но най-интересното е:
1. Цена от 1100 евро на квадрат
2. За ремонт
3. Текста на обявата завършва така:
Който е в криза да не ми звъни.

До скоро обявата беше "разменям апартамент 110кв за къща и джип".

Някой беше написал, че продавачите са виновни - абсолютно, този имот не съм го видял за толкова време обявен от брокер, само от собственика *ok*

Ха, ха, на човека сигурно му е писнало да му звънят и да му се обясняват че били в криза, че заплатата им била малка, че кво ще го прави тоз апартамент, че незнам кво си още. За продавачите - точно така, откъде накъде някакъв оглеждач с 5 лв в джоба ще определя колко е цената, като не му аресва ей свободни терени, ей морска градина, матрял - тухли, бетон колкото щеш в магазина, да си построи сам. Нали това беше имота - тухли и бетон, значи раз два и имота построен !!
Е, може и да му е писнало, но наместо да продаде той, ще продаде другият продавач, който е на почти двойно по-ниска оферта от неговата, за същата локация и почти същите параметри като качество, разпределение и площ.

А тоя със слабите нерви просто ще издуха супата в очакване на Годо. spinning smiley sticking its tongue out

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Quote
valsodar
Е, може и да му е писнало, но наместо да продаде той, ще продаде другият продавач, който е на почти двойно по-ниска оферта от неговата, за същата локация и почти същите параметри като качество, разпределение и площ.

А тоя със слабите нерви просто ще издуха супата в очакване на Годо. spinning smiley sticking its tongue out

Желязна логика- хората със " силни" нерви продават на двойно по- ниска цена имотите си, а тия със слабите нерви, ще духат супата, щото не са си подарили собствеността на първия прошляк, извадил 5 лева!:]
Оставям настрани абсолютно несъстоятелното твърдение, че при 2 жилища с еднакви параметри, има толкова широка ножица в офертните цени.moody smiley
Quote
камелия
Quote
valsodar
Е, може и да му е писнало, но наместо да продаде той, ще продаде другият продавач, който е на почти двойно по-ниска оферта от неговата, за същата локация и почти същите параметри като качество, разпределение и площ.

А тоя със слабите нерви просто ще издуха супата в очакване на Годо. spinning smiley sticking its tongue out

Желязна логика- хората със " силни" нерви продават на двойно по- ниска цена имотите си, а тия със слабите нерви, ще духат супата, щото не са си подарили собствеността на първия прошляк, извадил 5 лева!:]
Оставям настрани абсолютно несъстоятелното твърдение, че при 2 жилища с еднакви параметри, има толкова широка ножица в офертните цени.moody smiley

Не Ками, хората със стабилни нерви, ще продадат на РЕАЛНИ цени. Въпросния "продавач" няма да продеде, защото няма РЕАЛЕН поглед върху цените. То на всеки му се иска да вземе колкото се може повече пари, но едно е да искаш, друго е да можеш и трето и четвърто е да го направиш. Повечето продавачи търсят някой луд, ама и с много пари та да го "оскубят". Сигурно има и такива купувачи, но ще се съгласиш, че са голяма рядкост. Когато съм продавал имоти, винаги съм си определял РЕАЛНА цена и съм продавал бързо, съответно с парите съм купувал нещо друго, което ми трябва. Повечето продавачи обаче, немогат да определят РЕАЛНА цена - офертират ЖЕЛАНА цена. Тук е ролята на брокера да каже ( внимателно и нежно ) на продавача, че пазарните цените в момента са доста по-различни, а не да си губи времето с непродаваеми оферти. Никой не може да забрани на собственик да офертира сам невъзможни цени, но много оферти от брокерски агенции, са също толкова невероятни - 0% шанс да го купи някой. Иначе и аз искам кризата да отмине, да тръгнат цените нагоре - все пак оттук нататък ще съм на пазара в ролята на продаваwinking smiley, но РЕАЛНОСТА засега поне не такава.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход