Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаянието на мишлетата-наемодатели избива в писането на откровени глупости! 1000 лева наем за гарсониера - мокри сънища или реалност? Аз мисля: "развинтена фантазия"!

Публикувано от darkside 
40 к може да се намери друстаен панел даже ще останат. една приятелка си пупи преди месец в Гоце Делчев до парка за 35к даже ремотиран и с обзавеждането
Тя си е купила за 35 явно защото не е чела в тоя форум Камито за колко й го предлага?

Как бе култовият й бисер, нещо май от рода на това, че в София цените за панелките под 1000е за м2 никога нямало да падат?*angel*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
нрадев, или ти лъжеш, или твоята приятелка те е излъгала за цената, в тези райони направен двустаен за такава цена е абсурд.
Quote
nradev
40 к може да се намери друстаен панел даже ще останат. една приятелка си пупи преди месец в Гоце Делчев до парка за 35к даже ремотиран и с обзавеждането

Да, забрави само да кажеш, че панелчето е от 1968г., а освен обзавеждането са й подарили екскурзия до Малдивите!:]
Quote
valsodar
Тя си е купила за 35 явно защото не е чела в тоя форум Камито за колко й го предлага?

Как бе култовият й бисер, нещо май от рода на това, че в София цените за панелките под 1000е за м2 никога нямало да падат?*angel*

Не, Радко, култовият ми израз е " Прави си сметката и купувай щом имаш нужда и можеш да си го позволиш".
Защото няма да живееш с орлите.
Къде прочете че предлагам нещо на някого?
Какъв беше твоя култов израз, Радко?
"Положението е безнадеждно, ужас, пак ужас и само ужас"..............*angel*
Ками, архивите са живи и следите остават, независимо от старанието да ги заметеш.

Да, аз също съм имал погрешни очаквания за движението на пазара, но за разлика от теб винаги съм признавал грешките си.
Причината е проста, никога не съм се опитвал да влияя на нагласите на участниците в пазара, защото за разлика от теб, съм нямал пряк финансов интерес да вкарвам други в заблуждение, с цел извличане на печалба. winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Тая Камелия защо не я баннете поне за месец? Няма тема, по която да не си мисли, че е компетентна и залива форума с глупостите, родени от Люлинския й хоризонт.

За какво ти е суверенитет бе Дарки? Всичко друго си готов да дадеш, като че ли има значени дали суверениттетът ще го упражняват испанци като Симеон /не ми излизай с аргумента, че аристократът си има българско гражданство - той ще има каквото гражданство му е нужно за да граби/ или някой от Пловдив, или някой от Пекин? И без това българите ще са малцинство на тази територия съвсем скоро и перспективата е или турци или някой друг да се настаани тук.
Quote
levent

За какво ти е суверенитет бе Дарки? Всичко друго си готов да дадеш, като че ли има значени дали суверениттетът ще го упражняват испанци като Симеон /не ми излизай с аргумента, че аристократът си има българско гражданство - той ще има каквото гражданство му е нужно за да граби/ или някой от Пловдив, или някой от Пекин? И без това българите ще са малцинство на тази територия съвсем скоро и перспективата е или турци или някой друг да се настаани тук.
Аз нямам никакви претенции кой ще ми плаща наема!
Да идват и мюсюлмани, индуисти, будисти, евреи, турци, гърци, китайци, мангали, африканци, полинезийци, филипинци, ВСЯКАКВА СГАН да идва тука да се тълпи!:]
Няма тема, по която да не си мисли, че е компетентна и залива форума с глупостите
----------
Що, ти ли си компетентен ? Или дарксайк ?
Quote
valsodar
Ками, архивите са живи и следите остават, независимо от старанието да ги заметеш.

Хубаво, де!
Давай архивите и да видим къде съм твърдяла, че цените няма да паднат под 1000Е/ кв.м.?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход